Skoči na vsebino

MOTO SRŠENI


GrCaR

Priporočene objave

Prnes zame kj....jz popijem kar daš :P :grim

Bom jz nažga šnopsa prnesu....po 6dcl že vsi ležimo :P

ce bi komaj po 6dcl komaj pado je neki slabi šnops,....drugac pa ce bi radi bli hitro vsi pijani si nabavte STROH,...garantirano vseka hitro,...spijete 1dcl pa pol ce spijes 1 pir se gor si fertik,drugac pa pride tud sam stroh malo vzadi pa te vseka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

štajerci absint.... :D ste oblubli... glejte da bo tam :D

to pa mam jaz čez... bom ga zrihtal samo za tebe, pa reeskota... samo ne mi jokat pol :D :D :D :D

Popravljeno . Popravil _Nejko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce bi komaj po 6dcl komaj pado je neki slabi šnops,....drugac pa ce bi radi bli hitro vsi pijani si nabavte STROH,...garantirano vseka hitro,...spijete 1dcl pa pol ce spijes 1 pir se gor si fertik,drugac pa pride tud sam stroh malo vzadi pa te vseka

Sj ne bi bil rad hitr pijan...rad bi bil pjan :P :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to te ne rabi skrbet :devil:

Da nau kj zmankal...še zlato rezervo nabavt! :P

Pa sj se lahk u kaki trgovini zmenš da uzameš za pit in pol če kj ostane nazaj odneseš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tega pa se nisem jemal, da lahko nazaj neses hehe :D

saj nebo ostalo :P

Ja sj to sm tut jz skor sigurn da nau...vsaj po govoricah sodeč!

Ja greš pač u trgovino uzameš tolk pa tolk pijače odpreš račun in pol plačaš odvisn kolk si popil pa kolk si nazaj prnesu! Vsaj tko smo pr nas delal! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sj to sm tut jz skor sigurn da nau...vsaj po govoricah sodeč!

Ja greš pač u trgovino uzameš tolk pa tolk pijače odpreš račun in pol plačaš odvisn kolk si popil pa kolk si nazaj prnesu! Vsaj tko smo pr nas delal! :)

aja??? :D prvič čujem za to :D no če je tak lahk tut mi probamo...sj se omo vse v nedeljo zmenli :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja??? :D prvič čujem za to :D no če je tak lahk tut mi probamo...sj se omo vse v nedeljo zmenli :)

U merkatorju sm zihr da se da... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se sekirate, da hočete bit pijani, na Štajerskem je že tako ali tako 0,5 v luftu ;)

Kar se pa tiče tega računa, pa mislim, da se pri Mikotu (Tuš) to tudi da

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tega pa se nisem jemal, da lahko nazaj neses hehe :D

saj nebo ostalo :P

seveda se loh :D

Ja greš pač u trgovino uzameš tolk pa tolk pijače odpreš račun in pol plačaš odvisn kolk si popil pa kolk si nazaj prnesu! Vsaj tko smo pr nas delal! :)

isto pr nas :P

aja??? :D prvič čujem za to :D no če je tak lahk tut mi probamo...sj se omo vse v nedeljo zmenli :)

štajerci štajerci :devil:

U merkatorju sm zihr da se da... :)

tud drguje se da...ne sam merkator...pač razložiš situacijo pa je to to ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo pubeci dans sn se meno z nsr_freakom, baje tudi on pride, pa bo feršterkarijo zraun prneso, tak da glede muzike je verjetno zrihtano :OK: :OK: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si ziher ??? :naughty:

ja, tak mi je reko dans no, ko sma se menla, zaj pa 100% ti jaz ne morn garantirat, ampak samo on :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dečki.. mogoče bote vidli na pikniku mojga mitota v naked opravi :D..je ličar v avto kanal pado pa si par reber polomo pa je na bolniški :\....mogoče pa me bo tu na polskavi keri štajerski frajer pobral, pa bom kopilot :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@kukec...sej če si blizu doma te loh jst zapelem...nej se vid da se mito riderji skup vozjo :D

pa šlepajo seveda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dečki.. mogoče bote vidli na pikniku mojga mitota v naked opravi :D..je ličar v avto kanal pado pa si par reber polomo pa je na bolniški :\....mogoče pa me bo tu na polskavi keri štajerski frajer pobral, pa bom kopilot :D

ma če neo drgač te magari js zategnem :)

Ven0m

C4V4L13R

Nejc_90

Fingi

GrCaR

Stroj

reesko

_Nejko_

VmasIna

kukec1

JeRn3j

D_u_H_e_C

Brodar

VaraderoDriver

k0ci

BlackDoc

do zdaj so to vsi prijavleni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

+ peshy boy, pa nsr_freak :D

em ja točno :D

kaj pa norc16 namerava prit?? se je meno do kaj z njim??

Popravljeno . Popravil D_u_H_e_C
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@reesko, če se bomo najprej v mb dobli sem 500m od glavne ceste slov. bistrica-mb doma ;)...al pa pač bo medini primerek naked mitota v slo :D...

pa justaboy je še omenjal da pride

kaj pa carlazar, pa frk ona dva ne prideta?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em ja točno :D

kaj pa norc16 namerava prit?? se je meno do kaj z njim??

ja norc 16 tudi je reko da pride, pa frk tudi se mi zdi da sem neki zasledil da je reko da pride, za carlazarja pa nevem :D

- pa kje je tisti link za prijavo, zakaj ste ga zbriali???, da se še prijavijo oni fiksno kaj mislijo prit

Popravljeno . Popravil _Nejko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@reesko, če se bomo najprej v mb dobli sem 500m od glavne ceste slov. bistrica-mb doma ;)...al pa pač bo medini primerek naked mitota v slo :D...

loh te komot jst prpelem če ne boš s svojo lubico...da ne boš se slučajno s kšno hondo al pa aprilio prpelu :D

:kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

loh te komot jst prpelem če ne boš s svojo lubico...da ne boš se slučajno s kšno hondo al pa aprilio prpelu :D

:kva2: :kva2:

ej tak nizko pa še nisem pado.... joke...da nebote užaljeni necagiva driverji :D..sam pravijo....v sili še hudič muhe žre...

Popravljeno . Popravil kukec1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!