Skoči na vsebino

MOTO SRŠENI


GrCaR

Priporočene objave

@reesko, če se bomo najprej v mb dobli sem 500m od glavne ceste slov. bistrica-mb doma ;)...al pa pač bo medini primerek naked mitota v slo :D...

pa justaboy je še omenjal da pride

kaj pa carlazar, pa frk ona dva ne prideta?

jaz pridem pogledat popoldne oz ko se boste dobili pa do kakih 6ih....

keri bote sli mim krskega mi napiste da gremo skup proti mbju :D

ja norc 16 tudi je reko da pride, pa frk tudi se mi zdi da sem neki zasledil da je reko da pride, za carlazarja pa nevem :D

- pa kje je tisti link za prijavo, zakaj ste ga zbriali???, da se še prijavijo oni fiksno kaj mislijo prit

norc 16 je reko neke ja,...samo ni ziher ker ma verjetno fuzbal tekmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pridem pogledat popoldne oz ko se boste dobili pa do kakih 6ih....

keri bote sli mim krskega mi napiste da gremo skup proti mbju :D

norc 16 je reko neke ja,...samo ni ziher ker ma verjetno fuzbal tekmo

Ah sj mam tut jz fuzbal... :P pa grem raje mau popit...fuzbal je vsak vikend piknik pa ne :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah sj mam tut jz fuzbal... :P pa grem raje mau popit...fuzbal je vsak vikend piknik pa ne :D

a ti tut ?? js mam tut v soboto glih tekmo :D pa sj kukec tut se mi zdi da :D bojo pač mogli brez nas špilat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KWa je zdej ČAGATORJI :D Risko pa Strojči sta že trenerala pijanico, da se bo 21. pil na polno... sam rezultati niso bli lih najboljši... Strojči zalegu vs pokozlan na klopci, riskotu sm pa 3 ure vodo dajov pit, da je tok k seb pršu, da sm ga odpelu domov :D :slap: mularija :grim :glare: :slap:

Upam sam da je varno pršu od vrat do postle :D Strojčija sm pa kr tm pustu, k se bo streznu bo že nekak domov prlezu :devil:

Tko da alkohol ni za take mejhne fantke :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po 21. hočemo fotke !!! www.motosvet.com/album !!!

bomo pofotkali :)

tisti ko še se mate namen prjavit se do ju3 dajte

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja učeri je risko (macola) skor pult razbou k je slemerje delu...tko da vodke pa švepsa ne noste sabo če nebi radi kej popravlal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti tut ?? js mam tut v soboto glih tekmo :D pa sj kukec tut se mi zdi da :D bojo pač mogli brez nas špilat :D

špila kdo tu za fram. ker imam tekmo proti framu. pa to pri njih tak da so šanse da pripeljem na tekmo z mofo in vas pol pridem pogledat po končani tekmi. za kako uro al pa dve pogledat samo blo bi še vredi da bote v takem stanju da se bomo lahko rokovali še takrat ne pa da vas bom mogo prestaplat po podu.

ok ugotovil sem da imam tekmo v nedeljo tak da po vsej verjetnosti pridem zdaj še samo vprašanje al z kawo al pa z carlazarom

Popravljeno . Popravil norc 16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

špila kdo tu za fram. ker imam tekmo proti framu. pa to pri njih tak da so šanse da pripeljem na tekmo z mofo in vas pol pridem pogledat po končani tekmi. za kako uro al pa dve pogledat samo blo bi še vredi da bote v takem stanju da se bomo lahko rokovali še takrat ne pa da vas bom mogo prestaplat po podu.

ok ugotovil sem da imam tekmo v nedeljo tak da po vsej verjetnosti pridem zdaj še samo vprašanje al z kawo al pa z carlazarom

sj vseeno kak :) sam da prideš pa bo ql :)

daj do nedelje probal 100% povedat če prideš pa te se prjavi kr tam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

keri bote sli mim krskega mi napiste da gremo skup proti mbju :D

js grem iz novga mesta, tako, da grem 100% čez krško

Po 21. hočemo fotke !!! www.motosvet.com/album !!!

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KWa je zdej ČAGATORJI :D Risko pa Strojči sta že trenerala pijanico, da se bo 21. pil na polno... sam rezultati niso bli lih najboljši... Strojči zalegu vs pokozlan na klopci, riskotu sm pa 3 ure vodo dajov pit, da je tok k seb pršu, da sm ga odpelu domov :D :slap: mularija :grim :glare: :slap:

Upam sam da je varno pršu od vrat do postle :D Strojčija sm pa kr tm pustu, k se bo streznu bo že nekak domov prlezu :devil:

Tko da alkohol ni za take mejhne fantke :evilgrin:

Ja učeri je risko (macola) skor pult razbou k je slemerje delu...tko da vodke pa švepsa ne noste sabo če nebi radi kej popravlal :P

ej resno me neki zanima...kako sm domov pršu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pol pa mene odštetje pri tem pijančevanju, tekmovanju v pijači z reeskotom ker tak pijan pa res nisem nikoli :D Menda sem samo enkrat ali dvakrat prišel domov da nisem vedel kako pa kaj in se nič spomnil od prejšnje noči...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač pa andro pa grčar...tnx za karkol sta že nardila...kaj sta pa nardila bosta povedala ker se res ne spomnem :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po 21. hočemo fotke !!! www.motosvet.com/album !!!

bomo naredl kej pametnih posnetkov :D

Ja učeri je risko (macola) skor pult razbou k je slemerje delu...tko da vodke pa švepsa ne noste sabo če nebi radi kej popravlal :P

macola :OK: :lol1:

ej resno me neki zanima...kako sm domov pršu?

jao jao kronik en :D Jst sm te pelu domov, pa skor sm te nesu do vrat, odklenu, pol sm pa sam upov, da boš v enem kosu pršu do postle :lol1:

drgač pa andro pa grčar...tnx za karkol sta že nardila...kaj sta pa nardila bosta povedala ker se res ne spomnem :blink:

ni problema, ampak tole te bno draaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaagoooooooooooooooooooo stal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah sej jst več nikol ne bom piu v lajfu :BUA:

ah dej dej :devil: do nasledne sobote se mal šparej, pol se ga bova pa skup :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah dej dej :devil: do nasledne sobote se mal šparej, pol se ga bova pa skup :P

jst ne bom :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst ne bom :trance_33_sleep:

tu ti misleš zj k si mačkast...:P

Jz sm že eni dve baburi skor zihr prepriču...sam da naujo edini...k pol jim bo mal glupo,

med samimi žrebci :devil: :D

Padajo na motoriste

Popravljeno . Popravil Ven0m
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tu ti misleš zj k si mačkast...:P

Jz sm že eni dve baburi skor zihr prepriču...sam da naujo edini...k pol jim bo mal glupo,

med samimi žrebci :devil: :D

Padajo na motoriste

Koliko je zdaj deklet, če bodo kakšne, je rekla tudi moja, da gre z menoj, sam noče pa sama tam bit, če ne bo drugih punc, fajn bi bilo, da se tudi dekleta prjavjo katere so resne (pod opombe pa napiše s kom pride)

Popravljeno . Popravil VmasIna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah sej jst več nikol ne bom piu v lajfu :BUA:

moj sošolc je šou stavit da je lahko 3 tedne brez alkota...po dveh dneh je mogu dat za rundo :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grcar nasledno soboto ti bo pa risko vodo nosu :D

sej sva že zmenjena da bom jst njega merku..če boš ti tm bom tud tebe :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grcar nasledno soboto ti bo pa risko vodo nosu :D

sej sva že zmenjena da bom jst njega merku..če boš ti tm bom tud tebe :P

:lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!