Skoči na vsebino

MOTO SRŠENI


GrCaR

Priporočene objave

za drug tedn si neom v klubu nič rabo fraj rihtat...sm dobo rdečga dans :D

sudja pederski mi ga je za bzw dal pm :D :BUA:

Popravljeno . Popravil D_u_H_e_C
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa nisi pravi hehe, sm z nekom zamešal :blush: Uglavnem, da nebomo offtopic.. upam da se bote fajn eml na pikniku (ni za dvomt), pa da bote poslikali tud kej, da bomo mi tud meli kej od tega hehe :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa nisi pravi hehe, sm z nekom zamešal :blush: Uglavnem, da nebomo offtopic.. upam da se bote fajn eml na pikniku (ni za dvomt), pa da bote poslikali tud kej, da bomo mi tud meli kej od tega hehe :)

ja prlet še ti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, bo tisti Tomosov supermotaRd moj, čim popravim še par šusov.. :hmm:

pol pa nevem kva kle delaš :slap:

da men fotr reče da mi kup en motor k si ga želim se zaprem v sobo pa se učim cele dneve :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bi mi rekel da mi ga kupi bi ga že mel :D Ampak morm js kr lepo kupit sam, smo posodil mi bo par eurov, pa še to bom poleti delal da bom lahka vse vrno hehe, ni mi tk fajn kot tule enim, k bereš da so se zjutri zbudli pa jih doma čaka motor :? :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bi mi rekel da mi ga kupi bi ga že mel :D Ampak morm js kr lepo kupit sam, smo posodil mi bo par eurov, pa še to bom poleti delal da bom lahka vse vrno hehe, ni mi tk fajn kot tule enim, k bereš da so se zjutri zbudli pa jih doma čaka motor :? :(

:grim

če si pa za na piknik, pa če se ne motim, ti nisi tko daleč od tam, pa bi se lahko prkluču h komu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bi mi rekel da mi ga kupi bi ga že mel :D Ampak morm js kr lepo kupit sam, smo posodil mi bo par eurov, pa še to bom poleti delal da bom lahka vse vrno hehe, ni mi tk fajn kot tule enim, k bereš da so se zjutri zbudli pa jih doma čaka motor :? :(

hehe...tud jst sm mogu sam kupt...s servisi vred...pa sej tolaž se tko..vsaj veš da je TVOJ motor in ga še bl cenš .)

loh ga s ponosom kažeš okol ker veš da je to rezultat tvojega dela :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe...tud jst sm mogu sam kupt...s servisi vred...pa sej tolaž se tko..vsaj veš da je TVOJ motor in ga še bl cenš .)

loh ga s ponosom kažeš okol ker veš da je to rezultat tvojega dela :D

Točno tak :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim

pa nikol ti ne bojo rekl: "šmrkovc, ne znaš nč cent, ti kupmo pa vse uničš"

Mah kaj da ne, to skos povdarjajo :) Edin pol k sm parkrat telebnu z skuterjem je fotr reku.. sej je tvoh delej kar češ hehe :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah kaj da ne, to skos povdarjajo :) Edin pol k sm parkrat telebnu z skuterjem je fotr reku.. sej je tvoh delej kar češ hehe :)

ti si se z njimpo tleh metu..jesenko ga je pa "šparu" :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bo to ja.. sm vidu kk ga je šparal :) No sej pol k sm ga prodal je bil k nov (homemade prebarvan pa vse heh). On klemen pa tud.. me je mal nategnu heh, ampak kar se ša mašine tuče je pol delal skos kul. Dej ti tega norca vprašaj zakaj za k*rac je šel resonanco vrtat?! :headbang: :blink: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo, organizatori, kdaj bomo mi meli dans sestanek????... pa da gremo tisti plac plačat, al je duhec že vse porihto :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo, organizatori, kdaj bomo mi meli dans sestanek????... pa da gremo tisti plac plačat, al je duhec že vse porihto :?

ja kdaj bi šli??grega se more zaj še učit...tak da pol okrog 2 bi odgovarjalo vsem al??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KWa je zdej ČAGATORJI :D Risko pa Strojči sta že trenerala pijanico, da se bo 21. pil na polno... sam rezultati niso bli lih najboljši... Strojči zalegu vs pokozlan na klopci, riskotu sm pa 3 ure vodo dajov pit, da je tok k seb pršu, da sm ga odpelu domov :D :slap: mularija :grim :glare: :slap:

Upam sam da je varno pršu od vrat do postle :D Strojčija sm pa kr tm pustu, k se bo streznu bo že nekak domov prlezu :devil:

Tko da alkohol ni za take mejhne fantke :evilgrin:

hehhe mudeli sam da ste pil :OK: :OK: :OK: sei drug let bom meu 18 bo bols :OK: :P

1st prize for Best Bruhača goes to MATIC VRHOVEC. . .braavo model :OK:

2nd prize for Best Bruhača goes to JURE RISTIČ. . .braavo model :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!