Skoči na vsebino

MOTO SRŠENI


GrCaR

Priporočene objave

Ni nikjer napisano ker še ni določeno... Potrebno je preračunat vse stroške in podelit z številom oseb pa bomo lepo dobili fer cifro

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolje biti glasen kot tiho :), če nebi bil zadnjič glasen, se ti mene ne bi zdle spolnil, ane ;)

ni povsem res

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj ba bi bolje blo biti glasn kot pa tiho... kaj si rad v središču pozornosti al kaj?? :D ... no če je tak ti bomo dali možnost da ko boš že pošteno namotan preplavaš celotno dolžino ribnika ne glede na temperaturo, no pol pa boš res atrakcija večera :D :D :D :lol1:--- pol boš pa lahko glasn, drugače pa raje ne:)

Popravljeno . Popravil _Nejko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj ba bi bolje blo biti glasn kot pa tiho... kaj si rad v središču pozornosti al kaj?? :D ... no če je tak ti bomo dali možnost da ko boš že pošteno namotan preplavaš celotno dolžino ribnika ne glede na temperaturo, no pol pa boš res atrakcija večera :D :D :D :lol1:--- pol boš pa lahko glasn, drugače pa raje ne:)

ma ej...sam v tem ribniku bi se res dalo kopat pm :D če bo vročina si om kopalke zravn neso :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj ba bi bolje blo biti glasn kot pa tiho... kaj si rad v središču pozornosti al kaj?? :D ... no če je tak ti bomo dali možnost da ko boš že pošteno namotan preplavaš celotno dolžino ribnika ne glede na temperaturo, no pol pa boš res atrakcija večera :D :D :D :lol1:--- pol boš pa lahko glasn, drugače pa raje ne:)

Poznaš pregovor, "Kdor jezika špara kruha strada?" ;)

No nehajmo zdaj neki brez veze nabijat, pa se raje dogovorimo o pikniku kaj ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ej...sam v tem ribniku bi se res dalo kopat pm :D če bo vročina si om kopalke zravn neso :D

pa še vtopit se je teško.. ker mislim da je največja globina 1.5 m, tak da ni nekega straha če keri pade iz gostilne....ker to se dokaj redno dogaja na tem mestu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa ti tega: "glasno jagnje, zmeraj privabi trop volkov"... tak da še vseeno če si raje tiho manj škode narediš kot pa da blebečeš tja v en dan, sploh stvari ki katerim morda niso pogodu...

- no dobro, dovolj zdaj o tem, da ne bo po nepotrebnem kakšne vroče krvi :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa ti tega: "glasno jagnje, zmeraj privabi trop volkov"... tak da še vseeno če si raje tiho manj škode narediš kot pa da blebečeš tja v en dan, sploh stvari ki katerim morda niso pogodu...

- no dobro, dovolj zdaj o tem, da ne bo po nepotrebnem kakšne vroče krvi :D :D

Če sem te prizadel s kakšnimi besedami se ti opravičujem, niso bile mišljene zlonamerno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če sem te prizadel s kakšnimi besedami se ti opravičujem, niso bile mišljene zlonamerno

tud jst sprejmem opravičilo :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če sem te prizadel s kakšnimi besedami se ti opravičujem, niso bile mišljene zlonamerno

eh nič me nisi prizadel...hehe, nisem jaz vrste človek ki bi bil prizadet ali užaljen, sem bolj na hece in se rad šalim, za to si verjetno napisal tisti provokativni post.... no kakorkoli, za take fore ni potrebno opravičil, le da ni kakšnih resnejših provokacij.... drugač pa verjamem da bomo itak na pikniku vse skup zalili in ga začagali :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj že pred piknikam... :P jz sm pa učer meu priprave...res blo zakon požrl sm pa alkohola....da bi lahk bazen napolnu z njim!!Po pol leta sm bil bruhica!!!Vse ql sam če se neb pol stepu...!!

Na pikniku bi blo najbolš da rešujemo spore u vodi...po dolžini gdor zmaga je bolši pa še ohladiš se :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj že pred piknikam... :P jz sm pa učer meu priprave...res blo zakon požrl sm pa alkohola....da bi lahk bazen napolnu z njim!!Po pol leta sm bil bruhica!!!Vse ql sam če se neb pol stepu...!!

Na pikniku bi blo najbolš da rešujemo spore u vodi...po dolžini gdor zmaga je bolši pa še ohladiš se :P

hehe, no zgleda vas bo kar nekaj vročekrvnežev, tak da če bi v skrajnem primeru res prišlo do kakih pizdarij, si dal dobro idejo s tem plavanjem...hehe :OK: :OK: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao, je meu kdo že problem fotru od ženske razložit da bi šli na piknik z motorjam pa prespat pa drug dan nazaj? babo že ni problem zrihtat, sam mal teži je tastare prepričat nene :headbang: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao, je meu kdo že problem fotru od ženske razložit da bi šli na piknik z motorjam pa prespat pa drug dan nazaj? babo že ni problem zrihtat, sam mal teži je tastare prepričat nene :headbang: :hmm:

Ni problema, če ugotovijo da v redu voziš in varno, pa da si do zdaj vedno celo pripeljal nazaj ;). Bodi zvit in prepričal boš starše od nje. ;).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao, je meu kdo že problem fotru od ženske razložit da bi šli na piknik z motorjam pa prespat pa drug dan nazaj? babo že ni problem zrihtat, sam mal teži je tastare prepričat nene :headbang: :hmm:

lol!!To ti je pa najhujš...jz sm mogu prvo fotra od bivše pelat da mi jo je zaupu!!! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki me zanima, a je pripravljen kdo peljati eno dekle iz LJ do mesta piknika, ker sem se z eno pogovarjal, pa je rekla, da bi mogoče šla, jaz pa dveh ne morem peljati?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki me zanima, a je pripravljen kdo peljati eno dekle iz LJ do mesta piknika, ker sem se z eno pogovarjal, pa je rekla, da bi mogoče šla, jaz pa dveh ne morem peljati?

če je huda jo bom jst pelu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno kakšna je zate huda :), no sej punca se more z njo zmenit, poročam, če bo šla :)

sliko pokaž pa ti povem če je huda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti ljudi samo po videzu ocenjuješ? Lahko imaš zelo dobro babo po videzu, pa je lahko butasta ;)

vem .)

sam med vožnjo do MBja se ne bom z njo pogovarju amak mi bo več pomenil kakšna je ker ne bova brala romanov ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem .)

sam med vožnjo do MBja se ne bom z njo pogovarju amak mi bo več pomenil kakšna je ker ne bova brala romanov ;)

ja te sploh ni važno kakšna je, itak bo mela čeldao gor, razn če ti načrtuješ kakšne postanke :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!