Skoči na vsebino

MOTO SRŠENI


GrCaR

Priporočene objave

evo vremensko napoved... poglejte za Maribor: vreme

mogoče nm pa celo rata dobit lep vreme :OK:

pizda 12 stopinj pa 6 zjutri... :ninja: vi mislte zuni ob takem spat :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem .)

sam med vožnjo do MBja se ne bom z njo pogovarju amak mi bo več pomenil kakšna je ker ne bova brala romanov ;)

Če ti nebo ušeč ji dej vrečo na glavo k bo dala čelado dol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizda 12 stopinj pa 6 zjutri... :ninja: vi mislte zuni ob takem spat :ninja:

alo, verjemi da ti bo po tistem absinthu ki ga bom zrihtal za tebe, še teh 12 stopinj preveč :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja te sploh ni važno kakšna je, itak bo mela čeldao gor, razn če ti načrtuješ kakšne postanke :D :D

:grim :grim

alo, verjemi da ti bo po tistem absinthu ki ga bom zrihtal za tebe, še teh 12 stopinj preveč :D :D

jst se odjavlam od absinta :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo, verjemi da ti bo po tistem absinthu ki ga bom zrihtal za tebe, še teh 12 stopinj preveč :D :D

sam d bo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o ne boš mu ušel ne :devil:

ti pa se tak pripravi, da boš obležal od absinta, ko si bil enkrat neke glasn...hehehe :D :D

hec, hec :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti to meni :? :D

tebi ja tebi, sej se spomniš še enkrat ko smo meli neko debato o absinthu, pa sma se pol nekaj dogovorila glede pitja absintha... ne mi rečt da si pozabo :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sma se menila d boma riskota napila :grim tisto d bova pa midva absinth pila si pa ti sam reku :D drgač ga bom pa pil ja če bo treba :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sma se menila d boma riskota napila :grim tisto d bova pa midva absinth pila si pa ti sam reku :D drgač ga bom pa pil ja če bo treba :OK:

ne ne, ti si reko meni. ker sn se nekaj zajebaval kak bomo pili pa to, si rekel, da če ne bom pil pa mi bote s trehtarjem not vlivali al nekaj v tem stilu... :D in pol se je od tu dalje razvila debata :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tega se pa še js spomnem, ko sm js sprašvau o tem absinthu nekej, ko nism meu pojma kko to sploh zgleda :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tega se pa še js spomnem, ko sm js sprašvau o tem absinthu nekej, ko nism meu pojma kko to sploh zgleda :D

no, zdaj ga boš lahko občutil :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki me zanima, a je pripravljen kdo peljati eno dekle iz LJ do mesta piknika, ker sem se z eno pogovarjal, pa je rekla, da bi mogoče šla, jaz pa dveh ne morem peljati?

če je za a..... jo lahko jst pelem :P

p.s. sej bo varno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je za a..... jo lahko jst pelem :P

p.s. sej bo varno :)

ah pa ne bomo se pol 30 gor vozil, k več ne bo šlo... lohk jst pelm :whistle:

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki me zanima, a je pripravljen kdo peljati eno dekle iz LJ do mesta piknika, ker sem se z eno pogovarjal, pa je rekla, da bi mogoče šla, jaz pa dveh ne morem peljati?

Lahko vam jo tut jst prpeljem :)

Pa tut placa je na motorju :D

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko vam jo tut jst prpeljem :)

Pa tut placa je na motorju :D

Lp Burnout

dej burni, ne se zdej štult tle zravn :lol1: bom že jst pelu, če bo treba :whistle:

joke :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sma se menila d boma riskota napila :grim tisto d bova pa midva absinth pila si pa ti sam reku :D drgač ga bom pa pil ja če bo treba :OK:

prasca...mene bi napila :P

ma ne bom jst absintha...ker nočm umret :D prejšn tedn sm mislu da bom umrl k me je grčar silu pit :slap:

@grčar..ti sam sebe gor pel pa bomo srečni :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prasca...mene bi napila :P

ma ne bom jst absintha...ker nočm umret :D prejšn tedn sm mislu da bom umrl k me je grčar silu pit :slap:

@grčar..ti sam sebe gor pel pa bomo srečni :ninja:

jst silu pit :?

:lol1: :lol1: :lol1: :devil: ja vodo, pa oranžado, drugo si pa sam piu :D

zakaj da jst sam sebe ne bi prpelu gor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst silu pit :?

:lol1: :lol1: :lol1: :devil: ja vodo, pa oranžado, drugo si pa sam piu :D

zakaj da jst sam sebe ne bi prpelu gor?

ti si me silu ja..pa strojčija isto..pol pa kle govoriš da sva se ga samadva napila..k bi folk vedu kakšn si ti v resnici...grob in škodoželjn :closedeyes:

no bom rajš tih da naju ne boš spet kje ustrahoval :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti si me silu ja..pa strojčija isto..pol pa kle govoriš da sva se ga samadva napila..k bi folk vedu kakšn si ti v resnici...grob in škodoželjn :closedeyes:

no bom rajš tih da naju ne boš spet kje ustrahoval :BUA:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Naslednič (če bo naslendnjič sploh), boš strojčiju tm družbo delu, jst bom šou pa lepo sam domov :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!