Skoči na vsebino

MOTO SRŠENI


GrCaR

Priporočene objave

fantje... :cry:

mene ne bo na piknik :cry:

včerej smo se s tastarimi spričkal glede motorja in tega vsega skup, ker je v šoli tko tko, tako, da me ne bo :cry:

čist so mi zamoril :angry: mater sm kr jezen...prva ni blo problema, pol kr naenkrat si je matki nekej sprdnlu, po je pa še fotr začeu kričat :headbang:

men je prov žou, če sm kej zajebu zarad nabave zadev, št. al karkol, kr sm se že prjavu, ampak ne gre drugač...upam, da drugič... :blink:

torej @duhec:

count me out

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje... :cry:

mene ne bo na piknik :cry:

včerej smo se s tastarimi spričkal glede motorja in tega vsega skup, ker je v šoli tko tko, tako, da me ne bo :cry:

čist so mi zamoril :angry: mater sm kr jezen...prva ni blo problema, pol kr naenkrat si je matki nekej sprdnlu, po je pa še fotr začeu kričat :headbang:

men je prov žou, če sm kej zajebu zarad nabave zadev, št. al karkol, kr sm se že prjavu, ampak ne gre drugač...upam, da drugič... :blink:

torej @duhec:

count me out

o jebemti, škoda stari res, jaz sem pa že upal da bomo kako debato o nitrotu dol vdarli...hehe :D ... no drugače pa nisi nič zajebal ker še tak nismo nabavli, pa daj probaj se nekak zmenit s starimi, sej veš, lepa beseda vedno lepo mesto najde... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej...prov komej sm čakov, da se enkrat res dobimo pa kako rečemo...to kr nekak manka tle dol pr nas...mam samo tako družbo, k se ne da nič organizirat...razen ene par skuterašov, sam tam se bolj malokrat prklučim .)

ne vem res...tisto včeraj je zvenelo prekleto resno, tako, da sem biu sam tiho pa kimau :blink: ...nisem meu čis kej rečt...sploh pa potem je pršlo še na vse druge zadeve...sej veš...ko so enkrat v elementu se stvar napihne :headbang:

tako, da ne verjamem, da bo sploh kdo hotu kej slišat...v petek ma sošolka 18 let, sploh ne vem kko naj se zmenim še za tisto...da se bom pa ceu vikend fijakau okol, se jim pa spet utrga...čis resno so uzel :cry:

ne vem...premišlujem kolk sm res zajebu pa kolk mam še šanse...samo ne računat name :BUA: :blink:

škoda...pa drugič :( .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej...prov komej sm čakov, da se enkrat res dobimo pa kako rečemo...to kr nekak manka tle dol pr nas...mam samo tako družbo, k se ne da nič organizirat...razen ene par skuterašov, sam tam se bolj malokrat prklučim .)

ne vem res...tisto včeraj je zvenelo prekleto resno, tako, da sem biu sam tiho pa kimau :blink: ...nisem meu čis kej rečt...sploh pa potem je pršlo še na vse druge zadeve...sej veš...ko so enkrat v elementu se stvar napihne :headbang:

tako, da ne verjamem, da bo sploh kdo hotu kej slišat...v petek ma sošolka 18 let, sploh ne vem kko naj se zmenim še za tisto...da se bom pa ceu vikend fijakau okol, se jim pa spet utrga...čis resno so uzel :cry:

ne vem...premišlujem kolk sm res zajebu pa kolk mam še šanse...samo ne računat name :BUA: :blink:

škoda...pa drugič :( .)

ma daj probaj jih prepričat ne, malo si kaj namisli pa se bogega naredi pa bo ziher šlo...hehe, če pa nikakor ne, te pa se probaj zmenit za prvi maj, ker je grčar omenjal neke da bi bla čaga pri njemu, pa zaj išče interesente kdo bi sploh prišo... :D

sej jst tud visim na nitki tko da sm ta tedn priden O:-) pa bo pole :D

pa joj no, te ste vi tu same barabe, da vas stari nikam ne pustijo... še sreča da sem jaz tak priden :closedeyes: :winkiss: ...hihi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa joj no, te ste vi tu same barabe, da vas stari nikam ne pustijo... še sreča da sem jaz tak priden :closedeyes: :winkiss: ...hihi :D

nea tega govori.. ker te jas tut nem mogo prit....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

C4V4L13R daj pomivaj od dans naprej posodo doma :) spucaj kaj po koči itd...pa vsake tolk časa ta tedn omenjaj da bi rad šo na piknik...in stari zmeraj mal popustijo če vidijo da si nekdo res nekaj želi ful...pač nekak probaj jih prpravit do tega da bota rekla da lahk prideš...če neo šlo pa se srečamo pač kje drugje kdaj :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mamo pomivalni stroj :(

jebemti, da so tko napredni :headbang:

ma ne lej...sej oni to dobr vejo, da si js želim jit...samo, tako se to pr nas dogaja...ni 1., tako, da vrjem, da dobro vem kako in kaj je z mojimi starci .)

do petka ne vem kej povedat...sicer bom probov še na lep način se mal prliznt, pa da popustijo, ampak tako težko verjamem...

stvar je v tem, da se ne gre zarad fešte, ampak zarad motorja...in skos mi zmečejo to pred nos, da jima je žou, da sta bla tako butasta in mi dovolila, da mam motor...ob tem človk ostane brez besed. trkam na les, ampak do zdej ni blo nobenih pizdarij zarad tega, verjamem pa, da so v skrbeh, ampak od vsega tega me najbol moti, ker se z mano pr teh zadevah obnašajo, ko da sm 10 let star :headbang:

citiram:

"...kva pa mislš, da si, da boš po celi sloveniji hodu z motorjem na srečanja?!? kolk pa mislš, da si star!!! mislm, da si še prešmrkov, da se boš tako obnašov! pa to tud, da se nekej v tri kurce vozš pa nabiraš taužnte kilometre za prazn kurac!!! pr 17 letih!!!..."

bla, bla, bla in tako dalje v tem smislu...stvar pa je v tem, da sem si dejansko motor sam zaslužu s počitniškim delom, ravno tko tud za bencin...šola pa tud ni tako na kantu, da bi moral nekej bentit...letos mi je za las ušou pravdober uspeh (!!!), ja...lahko si mislte kolk mi je fajn, ko mi rečejo, da delam vse drugo, sam šole ne...mislm...sej res, da če bi se učiu pou tolko, kot se ukvarjam z drugimi zadevami, bi biu pravdober, pa vseeno...ko, da je stanje tako katastrofalno...

uff...brezveze,d a razlagam, sej mate starše :huh:

ni kej...bo treba potrpet .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah pr men so jamrali za vsako pićkarijo. Ja je premrzlo, ja lahka greš z kolesom, te bom js pelal.. Pa kaj p*zda ne morte zastopt da grem zato z motorjem k mi je fajn?! Pejt ti peš na šiht :headbang: Da ne omenjam tistega k je fotr klical, posebaj pozimi ko sem bil vedn z motorjem.. ja ura je že 5, kdaj misliš domov pridit? Pa tudi drugače. Sedaj pa ko sem brez pa noben več ne komplicira. Ja sej te bo minlo..bejž, ne mislim poslušat :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men tud fotr prav da nej na avtobus za v šolo hodm... sam se pa usak dan z avtom pele na šiht :D tak da jebat ga ... sm reku ti se pel z avtobusom pa boš vidu kak je to... sam zdej je že kul :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam pr men je fotr kr mal proti motorjem :D So se mu v policiji zamerli, ker je nekga BMW-ja 750 fural v Ljubljani, v polni opremi poleti, ko je žgalo :lol1: Bogi :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej, dolocen je se zadnji podatek (razen koliko bo vsak dal €)

DOBIMO SE V SOBOTO, 21. 4. 2007. PROSIM DA PRISPETE MED 13 IN 14 URO IN SICER NA HOFERJEVO PARKIRIŠČU V SLOVENSKI BISTRICI (PRI RONDOJU).

ce se pripeljete po stari cesti iz smeri celja, ne morete zgresit!

UPAM DA SE RESNICNO VIDIMO V CIM VECJEM STEVILU!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej, dolocen je se zadnji podatek (razen koliko bo vsak dal €)

DOBIMO SE V SOBOTO, 21. 4. 2007. PROSIM DA PRISPETE MED 13 IN 14 URO IN SICER NA HOFERJEVO PARKIRIŠČU V SLOVENSKI BISTRICI (PRI RONDOJU).

ce se pripeljete po stari cesti iz smeri celja, ne morete zgresit!

UPAM DA SE RESNICNO VIDIMO V CIM VECJEM STEVILU!

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uuu ura je pa idealna... mogoče bom celo šel na rokoborbo ker bi skoraj moglo bit pred 13 fertik, se stuširam, preoblečem in gasa v bistrico :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joo pubeci evo jaz sn končno za prvo silo porihtal motor, čeprav še to ni to... sem naredil prva 2 km poskusno, najboljša pa je zadnja guma ko je zdaj ožja od sprednje in širine nekje okol tak ko apn4 (polagat ga glih neom mogo ne hehe)... no stala je celih 16 evrov, tak da se ne bom pritoževal... samo da zdrži še teh par mescov, pol pa tak stare kramparce gor fuknem za po šumi :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ven0m

Nejc_90

Fingi

GrCaR

reesko

_Nejko_

VmasIna

kukec1

JeRn3j

D_u_H_e_C

Brodar

VaraderoDriver

k0ci

BlackDoc

PESHY BOY

Justaboy

NSR_freak

Frk

Norc16

če do od teh ne pride na piknik naj čimprej pove...

upam da se obmo zbrali v čimvečjem številu ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne poznaš dolinarjev? :P

ammm to sta probiker pa rsmaniac :D

bomo rekl ja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda sam vam stari res morijo...men ne vem če je enkrat zamoru zard motorja...reče sam sj si si ga sam kupu, jz nimam besed pr njemu...pa še pomaga mi ga rihtt!! :OK:

Za na piknik je pa reku da res ni problema, da bi ga še on popil kj z nami sam smo premladi za njega :P

Edin zard prevoza mam jz mau problem!!!Kr Aprilie še naum spravu u pogon! :headbang:

Pa to k je zbor okol 13h gremo direkt na piknik???Al se greste vi še kj furat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda sam vam stari res morijo...men ne vem če je enkrat zamoru zard motorja...reče sam sj si si ga sam kupu, jz nimam besed pr njemu...pa še pomaga mi ga rihtt!! :OK:

Za na piknik je pa reku da res ni problema, da bi ga še on popil kj z nami sam smo premladi za njega :P

Edin zard prevoza mam jz mau problem!!!Kr Aprilie še naum spravu u pogon! :headbang:

Pa to k je zbor okol 13h gremo direkt na piknik???Al se greste vi še kj furat?

en krog po mariboru, pol pa kar direkt tja, ne bo nekih dolgih fur, glede na to da so eni od zelo daleč... če ne boš mogo drugače pridi z avtom kar direkt tja... pa nas vmes pokliči če ne boš vedo kje morš it... evo mojo cifro: 031 867 003, pa rufni :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda sam vam stari res morijo...men ne vem če je enkrat zamoru zard motorja...reče sam sj si si ga sam kupu, jz nimam besed pr njemu...pa še pomaga mi ga rihtt!! :OK:

Za na piknik je pa reku da res ni problema, da bi ga še on popil kj z nami sam smo premladi za njega :P

Edin zard prevoza mam jz mau problem!!!Kr Aprilie še naum spravu u pogon! :headbang:

Pa to k je zbor okol 13h gremo direkt na piknik???Al se greste vi še kj furat?

ma lahk pa se s kom pelješ pa je...drgač pa prideš z avtom pa če neoš znal poti do tja...ti magari pridem z motorom nasproti pa se za mano pelaš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!