Skoči na vsebino

MOTO SRŠENI


GrCaR

Priporočene objave

hya sam kje bi se dobil???Pa ti jz magar za benz vržem...

če je kkšna možnost... LJ. drugač se bomo pa zmenil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je kkšna možnost... LJ. drugač se bomo pa zmenil.

No se bom ju3 zmenu pa če nau prevoza...bom pa vsaj do LJ sprosu!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jest če sm reku da pridem, pol pridem an, 100% :OK: :OK: tist mrazk pa 300km me pa že nata ustavla da nebi pošteno ČAGOV :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

risko je pička, pa joka, da ga bo zebl... otrok pač... :) :BUA:

jernej je reku, da gre, jst tut, fingi baje da tut pride... za riskota glej zgori...

lej glede tekme, sej se ne gre sam za matexa, sej pač en gor al pa dol, če nima cajta, sam te k bodo pa doma, pa eni jokajo, da kako bodo celo noč trezni, da ni taprav žur, če se ga ne nasekaš do konca, da mrtvo pijan obležiš :blink: pizda a se res ne znate zabavat tut brez alkohola? :?

dej grči ugasn se...otrok kle si ti..pa če maš probleme ne govor o drugih .) če bo blo mrzlo k v sibiriji ne pridem...sam po napovedi blo lep vreme tko da ena gajba je moja...ti grčar pa res tih bot pa se sam zase brigi, ker maš sam s sabo preveč dela .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej grči ugasn se...otrok kle si ti..pa če maš probleme ne govor o drugih .) če bo blo mrzlo k v sibiriji ne pridem...sam po napovedi blo lep vreme tko da ena gajba je moja...ti grčar pa res tih bot pa se sam zase brigi, ker maš sam s sabo preveč dela .)

dej dojenčk ti se ugasn, pa ne bit tok pamtn. Mrz k u sibiriji? :? ja če je 17 stopinj uzun, je pa res jeba, pazi da ne zmrznš :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej dojenčk ti se ugasn, pa ne bit tok pamtn. Mrz k u sibiriji? :? ja če je 17 stopinj uzun, je pa res jeba, pazi da ne zmrznš :slap:

ma ti se ugasn joky .) pa pejd nazaj spat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ti se ugasn joky .) pa pejd nazaj spat

ti si res prfuknen u glavo, raj povej, da te mamica ne pusti, pa je .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti si res prfuknen u glavo, raj povej, da te mamica ne pusti, pa je .)

ne bom več smetil ker tud nočm zarad tebe spet dobit opozoril...ugasn se pa ne nabirej postov...ker nisi večji jebač če maš več postov tko k ti mislš...mihec :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

reesko, daj že mir, čist v vseh temah, kjer sem sedaj bral si smetil, oziroma nabijal, predlagam, da mu daste kakšen ban, ali pa kaj, ker je cel forum zasmetil.

Pač, zame in za vse ostale si budala, kar dokazuješ z svojim izražanjem in pisanjem, žal si en navaden razštelan pubertetnik, upam, da kmalu prideš k pameti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no vglavnem umirte se vsi...risko če bo mal bol hladno se bo pač v koči spalo...tut drgač se zarad mene v koči spi...do dans zvečer vsi ko pridete napišite

pridem 100%

p.s.vreme bo lepo, bo vsaj 18°C pa napoved je za sončno vreme brez oblačka :OK:

Popravljeno . Popravil D_u_H_e_C
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej kaj zaj to nekaj vijim, da ne mislite nekateri prit... pizda če se nekaj zmenimo do kdaj se naj fiksno pove se tega držite, ne pa da pol 2 dni prej vsi nekaj jamrate... pa bi pol na začetku tiho bli če niste bli 100% da pridete... reesko ti pa ne išči izgovorov, pa privleči svojo pedersko ritko na štajersko da ti jo nafilamo z absintom pa pol zakurimo, veš kaki kres bo to...hehe joke :D .) ... no dajte se res danes zjasnit do konca, ker ju3 gremo mi nabavljat robo in potem če vas četrt neo prišlo bomo postali malo jezni :devil: :devil: :D

- pa ne nekih izgovorov v vremenu iskat, ker bo po napovedih sodeč dovolj toplo :OK:

reesko, daj že mir, čist v vseh temah, kjer sem sedaj bral si smetil, oziroma nabijal, predlagam, da mu daste kakšen ban, ali pa kaj, ker je cel forum zasmetil.

Pač, zame in za vse ostale si budala, kar dokazuješ z svojim izražanjem in pisanjem, žal si en navaden razštelan pubertetnik, upam, da kmalu prideš k pameti.

no, no, ti si spet sovražno nastrojen al kaj... noben ni popoln, tudi reesko ne :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej ti vmasina se ugan k te bom jst drugač :nono:

drgač pa jst pridm sam grčar v mojem imenu piše in upam da je sedaj tok zrel da bo pisu samo v svojem imenu...ker samo jst vem al pridem al ne pridem...in ja PRIDEM 100%

z grčarjem se bova po svoje pomenila ti vmasina pa res spizdi ker si sam en otrok razštelan .)

aja pa nism za vse budala...sem zato zate in tebi podobnim...kdor se pa strinja s tabo je pa tak k ti in to se ni lih za hvalt .)

Popravljeno . Popravil reesko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej ti vmasina se ugan k te bom jst drugač :nono:

drgač pa jst pridm sam grčar v mojem imenu piše in upam da je sedaj tok zrel da bo pisu samo v svojem imenu...ker samo jst vem al pridem al ne pridem...in ja PRIDEM 100%

z grčarjem se bova po svoje pomenila ti vmasina pa res spizdi ker si sam en otrok razštelan .)

aja pa nism za vse budala...sem zato zate in tebi podobnim...kdor se pa strinja s tabo je pa tak k ti in to se ni lih za hvalt .)

no, glavno da prideš, ti pa tui ne rabiš tak sovražn bit do vmašine, sej mogoče ko ga boš vido se boš zaljubil na prvi pogled in si bosta ponoči lahko delila šotorček :D :D :OK: hihih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na prvi pogled ga bom odlomu..že drugič se je prvi vame vtaknu...da mu ne bom jst česa kam vtaknu(tole ni blo mišljen nič s pedri;) )

uglavnm nej se pomiri...ti nejko pejd pa pijačo kupt :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na prvi pogled ga bom odlomu..že drugič se je prvi vame vtaknu...da mu ne bom jst česa kam vtaknu(tole ni blo mišljen nič s pedri;) )

uglavnm nej se pomiri...ti nejko pejd pa pijačo kupt :P

danes sem že naročo absinth prek interneta, in ju3 bo že dostavljen s hitro pošto, pa jutri še gremo ostalo pijačo nabavit, tak da ne bo vam lahko :D :D

Popravljeno . Popravil _Nejko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe tko je prou...sam jst absintha ne pijem :blush:

ker drgač bo spet preveč...nočm takoj umret...pa še grčija morm pazt...vsaj fer bi blo od mene

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe tko je prou...sam jst absintha ne pijem :blush:

ker drgač bo spet preveč...nočm takoj umret...pa še grčija morm pazt...vsaj fer bi blo od mene

ja sej to je bolj za jerneja pa kocija, ker sta izrazla željo da bi ga pila, sploh pa za jerneja ko še ma dans glih rd, tak da je lahko zarad mene celi njegov... heheh :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, glavno da prideš, ti pa tui ne rabiš tak sovražn bit do vmašine, sej mogoče ko ga boš vido se boš zaljubil na prvi pogled in si bosta ponoči lahko delila šotorček :D :D :OK: hihih

Kaj te bom mahnu ej :slap:

Sej ni druga, sam če je tok tem o njegovih problemih doma, ki res ne pašejo na motoristični forum no :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj te bom mahnu ej :slap:

Sej ni druga, sam če je tok tem o njegovih problemih doma, ki res ne pašejo na motoristični forum no :)

citiraj mi vse objave pa bom kocija prosu nej jih zbriše...drugi jokajo da ne morjo pridt...začel se je samo s tem da je grčar reku da sm pička ker nisem ljubitelj mrazu na motorju .)

sej sm ti reku po PM

glavno da prides :D :OK:

če je name letel...valda da pridem :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje men je zlo žov, sam mene lohk odštejete čeprov sm se že prjavu sam zbolu sm in mi sploh noče vročina padt tko d ne bo nč :BUA: :BUA: sej se pa drugič vidmo :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje men je zlo žov, sam mene lohk odštejete čeprov sm se že prjavu sam zbolu sm in mi sploh noče vročina padt tko d ne bo nč :BUA: :BUA: sej se pa drugič vidmo :D :D

Jz sm meu tut vročino včer!!Pa sm se lepo najedu lekadola pa mau šnopčka čez pa je dobr :P

Zj se morm pa pazt do sobote!!Bom kar lepo za kompom počaku!Sam upam da mi nau kj na glavo padl!

Škoda zate no...mogoče se pa le pocajtaš...sj je šele četrtk!

Aja pa k se pije...mene ni sila nben pazt...k kadar se uležem pa kdo hod dj ustan umrl boš...to mi najbl pokvar veselje :angry: :P

Popravljeno . Popravil Ven0m
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej mugoče se še res pozdravm, sam zato sm pisu d ne boste name 100% računal pa pjačo kupval :blush: mugoče vs pridm res sam pogledat, itaq ne bom nč piu :devil: :devil:

Aja pa glede lekadolov...sj sm se jih jst že tud tok nažru pa skor nč ne pomaga :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!