Skoči na vsebino

MOTO SRŠENI


GrCaR

Priporočene objave

Ja sej mugoče se še res pozdravm, sam zato sm pisu d ne boste name 100% računal pa pjačo kupval :blush: mugoče vs pridm res sam pogledat, itaq ne bom nč piu :devil: :devil:

Aja pa glede lekadolov...sj sm se jih jst že tud tok nažru pa skor nč ne pomaga :BUA: :BUA:

ah pol sigurno nimaš tapravih...zih so fake!! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja morm res že pogledat da ni datum preteku :lol1: :lol1:

sej še maš dva dni cajta da se pozdraviš .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej še maš dva dni cajta da se pozdraviš .)

Ja usen .) .) glih pozdravu se bom pol bom pa tm ponoč koma ležu :devil: nebi glih tkoj rd spet zbolu, že tko se ceu tedn nč ne vozm iz motorjem pa tok lep vreme je :cry: pa nebi rd še en tedn motorja sam gledu :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja usen .) .) glih pozdravu se bom pol bom pa tm ponoč koma ležu :devil: nebi glih tkoj rd spet zbolu, že tko se ceu tedn nč ne vozm iz motorjem pa tok lep vreme je :cry: pa nebi rd še en tedn motorja sam gledu :BUA: :BUA:

Pejd mau delat pa se mau prešvici...sam ne bit na prepihu bo tkoj bolš sam ustavt se ne smeš... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo vsa moja dvotedenska prizadevanja da do piknika spravim vkup motor so šla po gobe... dans sem pelal motor na tehničnega in tam je oni fotru začel gušit da kao prednja bremza ne dela v redu bla bla bla (dela čist normalno samo bolj močno morš stisnit)... no in ta ded je tak fotru zagušo, da naju bo sicer spustil vendar se s takim motorjem ni za vozit in foter mu je seveda verjel... pol sn se še skregal s fotrom no in zaj ne smem nikamor z njim, dokler kao ne bo vse brezhibno delalo... tak da na žalost ne bom mogel z vami tu na krožno furco po mariboru in potem pridema z brodarjem direkt tja na piknik, ker on tui ne bo mogo prej ker še gre na rokoborbo... :BUA: :BUA: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še js sm scagov :closedeyes: :glare: zj nea morm pridt, ker tk kt sm reku bo zj kolega lih na soboto praznoval dvajseto spomlad... tko da :blush: fajn se mejte, uživejte, ne se preveč nažgat da se nav pol kšn po cesti valov, pa še namest mene kkšnga ruknte :beer1: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm tud gwišn da pridem 100% :OK:

evo, to se ceni, skor 300km stran od nas si, pa prideš :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejte folk mal resnosti no...da ne boste zdej res usi odpovedal...no sej zame tud ni 100%...pridem z motorjem..sam če bo umes kje počaku al pa karkol da bo blo se opravičujem..

no ja upam da se pa to ne bo zgodil :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejte folk mal resnosti no...da ne boste zdej res usi odpovedal...no sej zame tud ni 100%...pridem z motorjem..sam če bo umes kje počaku al pa karkol da bo blo se opravičujem..

no ja upam da se pa to ne bo zgodil :D

risko če ti mito crkne pol tak neo presenečenje :D joK3...ma sj bo zdržal totih par km :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pridem 100%, samo neom tam prespal, tak da za mene samo brezalkoholno :)

tega pa mi žal ne poznamo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kurc, sai je ribnik tam, bom pač vodo pil :)

sj bo nekaj brezalkoholnih pijač tut :)

zakaj pa nebi prespal tam??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo vsa moja dvotedenska prizadevanja da do piknika spravim vkup motor so šla po gobe... dans sem pelal motor na tehničnega in tam je oni fotru začel gušit da kao prednja bremza ne dela v redu bla bla bla (dela čist normalno samo bolj močno morš stisnit)... no in ta ded je tak fotru zagušo, da naju bo sicer spustil vendar se s takim motorjem ni za vozit in foter mu je seveda verjel... pol sn se še skregal s fotrom no in zaj ne smem nikamor z njim, dokler kao ne bo vse brezhibno delalo... tak da na žalost ne bom mogel z vami tu na krožno furco po mariboru in potem pridema z brodarjem direkt tja na piknik, ker on tui ne bo mogo prej ker še gre na rokoborbo... :BUA: :BUA: :cry:

Kaj si nor ti al kaj? Zaj ker ti je ata reko da ni brezhibn se neoš vozo al kaj? a motor čist vrei dela kolko se jaz spomnim... To je eno drugo kaj pa je pa neoma nič midva prišla direkt na piknik ampak grema še prej na panoramsko vožnjo pa vse ker BOMA USPELA :) Jaz sem do dveh ziher v slov. bistrici do takrat pa se tak še tam zbiramo tak da boma čist točna :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj si nor ti al kaj? Zaj ker ti je ata reko da ni brezhibn se neoš vozo al kaj? a motor čist vrei dela kolko se jaz spomnim... To je eno drugo kaj pa je pa neoma nič midva prišla direkt na piknik ampak grema še prej na panoramsko vožnjo pa vse ker BOMA USPELA :) Jaz sem do dveh ziher v slov. bistrici do takrat pa se tak še tam zbiramo tak da boma čist točna :P

ja v bistvu ne morn nič, ker je tak on ga kupo in niam kaj govorit ne... drugo bi blo če bi bil povsem moj motor, zaj pa niam kaj pa še skregala sn se ful ker sn ga poslal nekam njega pa onega na tehničnem pa moped

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh do sobote maš čas da to porihtaš neoš zaj neke šunjal pa doma se kregal :) Pa brez motora pa take fore...

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh do sobote maš čas da to porihtaš neoš zaj neke šunjal pa doma se kregal :) Pa brez motora pa take fore...

ja bom mogo brez žal, ker je že ključe pa vse pobral... no brez bom tak dolgo dokler neo tisto porihtano, to pa do sobote ziher ne bo... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja v bistvu ne morn nič, ker je tak on ga kupo in niam kaj govorit ne... drugo bi blo če bi bil povsem moj motor, zaj pa niam kaj pa še skregala sn se ful ker sn ga poslal nekam njega pa onega na tehničnem pa moped

to mam srečo da sem si motor sam kupo, samo zato pa se bom pol pri starih zapufo ko bom nekai močnejšega kupoval :/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to mam srečo da sem si motor sam kupo, samo zato pa se bom pol pri starih zapufo ko bom nekai močnejšega kupoval :/

jaz pa nikol več, raje garam ko tele pa si sam kupim motor, kot pa da se mi dogaja tak ko zaj ko mi 2 dni pred piknikom rečejo da ne smem z motorjem, motorju pa praktično nič ne fali...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!