Skoči na vsebino

MOTO SRŠENI


GrCaR

Priporočene objave

Jst grem zdej 100% :OK: :OK:

Sam zame ni treba računat preveč alko(ene 2 UNION-A naštimite zame pa je) :blink:

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst grem zdej 100% :OK: :OK:

Sam zame ni treba računat preveč alko(ene 2 UNION-A naštimite zame pa je) :blink:

:D

:OK: a si končno k pamet pršu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: a si končno k pamet pršu :OK:

...ah ta mihc :evilgrin:

Kok punc bo pol gor

Popravljeno . Popravil woox
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:angry: :evilgrin: fak... a ma mogoče kdo za prodat litr olja? da bi natankov k bi se u lj dobil?

sm hotu zdele lepo natankat olje, pa vidm prazno posodo, mi je pa tamal vs olje stankov v frčija :headbang: :headbang: :ninja: Tko da, če ma kdo za kšno pošteno ceno... bi blo zlo fletn :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo ravnokar smo prišli duhec, brodar in jaz iz nakupa... kupili smo danes samo pijačo, in je zneslo vse skupaj natanko 170,20 evra... je malo več kot smo pričakovali, ker bo treba še ju3 hrano nakupit :BUA: no drugače pa vsi ki boste prišli na piknik boste enako plačali ( pa če pijejte dosti al malo- je vaš problem)... da ne bi pol slučajno prišlo do kakih fint da eni ste samo tak pa nič ne pijete pa bote zato manj plačali... upam da me razumete, pa da ne bo kakšne vroče krvi, ker mislim da je pravično da se vsi stroški razdelijo na tiste ki bomo tam, na vas pa je al pijete, jete, malo al dosti, da ne bo pol kakih for pa bojo kateri govorili on je pa tolk pojedo pa popil pa je isto plačal ko mi ko nismo kaj dosti... upam da vam nisem preveč zatežil, sej verjamem da ne bo komplikacij, ampak pač preventivno da razčistimo zadeve, ker je že včasih prišlo do takih problemov.... sedaj pa če ima kdo kakšno pripombo, ali se s čem ne strinja, naj spregovori zdaj, ali pa ubmolkne za vedno :D :D .)

aja, se pa opravičujem, ker smo rekli sprva da bo okol 10- 15 evrov stalo na osebo, bo kar nekaj več glede na to kolk smo dans za pijačo dali, tak da računajte okol 20€... v to ceno je vštet plac, hrana, pijača

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo ravnokar smo prišli duhec, brodar in jaz iz nakupa... kupili smo danes samo pijačo, in je zneslo vse skupaj natanko 170,20 evra... je malo več kot smo pričakovali, ker bo treba še ju3 hrano nakupit :BUA: no drugače pa vsi ki boste prišli na piknik boste enako plačali ( pa če pijejte dosti al malo- je vaš problem)... da ne bi pol slučajno prišlo do kakih fint da eni ste samo tak pa nič ne pijete pa bote zato manj plačali... upam da me razumete, pa da ne bo kakšne vroče krvi, ker mislim da je pravično da se vsi stroški razdelijo na tiste ki bomo tam, na vas pa je al pijete, jete, malo al dosti, da ne bo pol kakih for pa bojo kateri govorili on je pa tolk pojedo pa popil pa je isto plačal ko mi ko nismo kaj dosti... upam da vam nisem preveč zatežil, sej verjamem da ne bo komplikacij, ampak pač preventivno da razčistimo zadeve, ker je že včasih prišlo do takih problemov.... sedaj pa če ima kdo kakšno pripombo, ali se s čem ne strinja, naj spregovori zdaj, ali pa ubmolkne za vedno :D :D .)

aja, se pa opravičujem, ker smo rekli sprva da bo okol 10- 15 evrov stalo na osebo, bo kar nekaj več glede na to kolk smo dans za pijačo dali, tak da računajte okol 20€... v to ceno je vštet plac, hrana, pijača

sej pr men smo dal tut najprej 2k usak...

pol nakonc je pa pršl na 5k za usazga, tko da ni panike :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede bab nevem ne :) sj bi reko enim sam nevem bom še vido :)

drgač pa je na farovcu čez dan kr dost pišk ker hodijo tja tut pit itd :)

torej vreme bo ql...pijače bo dost :D jedače bo dost :) zravn nujno prinesite dobro voljo pa bo enkratno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sej tud če boste mel polna jajca...dons jih pejte nekam spraznt pa je to to ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sej tud če boste mel polna jajca...dons jih pejte nekam spraznt pa je to to ;)

mater ej, dans nič ne bo, edino mogoče desanka rukić :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej če se jutr ujameva...nikol neveš...loh da bova oba prazna ;)

seveda bojo želodci prazni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej če se jutr ujameva...nikol neveš...loh da bova oba prazna ;)

seveda bojo želodci prazni

haha, jaoo, nepobolšljiv si :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JUTR OD MENE ŠTART OB 11h! USI MEJTE POLNE TANKE, DA SE TAKOJ GRE, DA NE BO TREBA ČAKAT ŠE...

NASLOV PA ČE KDO NE VE, KJE SM DOMA: CESTA ANDREJA BITENCA 78 :)

SE VIDMO.

Če sm si prov zapomnu, gremo od mene: woox, jernej, jst, fingi, reesko pa Vmašina!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no da še js nekaj napišem za ju3...ne zamujat...od 13 do 14.ure boite vsi v bistrci na parkingu pri hoferu...če bo do zamujal me naj pokliče al pa koga drugega

moja cifra 040-866-532...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grčar jst tud štartam pr teb .)

pizda pa me zgleda res že spomin jebe :blink: Spomin zlata ribica, pa te zadeve :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej fantje kakšn je vreme v marioboru??

kle pr men je res oblačn :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej fantje kakšn je vreme v marioboru??

kle pr men je res oblačn :BUA: :BUA:

doma ustan :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebo vas...kerga kol uprašam ma sonce din jst mam dž...nevem a mi vsi lažete al kaj :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebo vas...kerga kol uprašam ma sonce din jst mam dž...nevem a mi vsi lažete al kaj :S

pr nas je tud oblacno pa veter piha,tak da bo verjetno kmal dez..... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizda sm vedu :BUA:

sam ne štekam...zakaj je tko lepo napovedan pa tak kurac je zdej :?

no ja upam da je tko k je grčar reku da je sam jutranja oblačnost...pol bo pa sonce...ker morm nejkota v vodo vržt..pa da ne bo revček pol zmrznu...da mu bo vsaj toplo če bo že krape loviu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!