Skoči na vsebino

MOTO SRŠENI


GrCaR

Priporočene objave

Sam ta absint...mislim da mi je ražrl vse notranje organe... :? Prebava še nek dela sam se sliš na 2km! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo mene po 17h urah spanja z uro pavze umes :P Pa ja so ble ene tri babe...sm eni na rami spal..pa se je tak bala da jo bom pokozlal!!! :blush: ma ja sam mene je hitr prjel k sm bil že od prejšnga dneva sfukan...naslednič ne bom en mesc prej pil :P :evilgrin:

pol te bo šele zadelo

huh...vidm, da ste se mel kr fino :OK: lepo to, drugič se bo treba skregat, sam da pridem :blink:

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol te bo šele zadelo

huh...vidm, da ste se mel kr fino :OK: lepo to, drugič se bo treba skregat, sam da pridem :blink:

al pa tist tedn prej se mal skulirat pa bit pridn :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Barabe tole se bo ponovil da še jst pridem.....pa nobenga ogrevalne runde 1 teden prej z riskotom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo pubeci, mene je ta piknik resnično izmozgal... dans sn pomotoma šel celo v šolo, in celi dan prdel ko dihur po alkoholu ter hodo srat... tista šmarnica v kombinaciji z absintom mi je res razfukala prebavo :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Barabe tole se bo ponovil da še jst pridem.....pa nobenga ogrevalne runde 1 teden prej z riskotom

:lol1: :lol1:

evo pubeci, mene je ta piknik resnično izmozgal... dans sn pomotoma šel celo v šolo, in celi dan prdel ko dihur po alkoholu ter hodo srat... tista šmarnica v kombinaciji z absintom mi je res razfukala prebavo :D :D

k sm sošolcu reku da smo pil šmarnco je reku sam: DEBILI :D

drgač ma pa šmarnica metanol notr in JE strupena čeprav je duhec reku da ni ;)

je naša kemarca to potrdila dons :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1:

k sm sošolcu reku da smo pil šmarnco je reku sam: DEBILI :D

drgač ma pa šmarnica metanol notr in JE strupena čeprav je duhec reku da ni ;)

je naša kemarca to potrdila dons :D

moje telo to tudi potrjuje, čeprav sn znan po tem da mam zelo odporen želodec, me je šmarnica potolkla :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fajn ga neseš fajn :grim

aja nejko...dons sm na sošolcu nakazvou par prijemov tvojga fajtanja :D

Popravljeno . Popravil reesko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He was a friend of mine... :whistle:

hahahaha :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fajn ga neseš fajn :grim

aja nejko...dons sm na sošolcu nakazvou par prijemov tvojga fajtanja :D

hja nevem no kak je to zgledalo, če si upošteval prijeme na smrt pijanega štajerca, ki je verjetno bolj sebe metal ko pa koga drugega :D :D

He was a friend of mine... :whistle:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fajn ga neseš fajn :grim

aja nejko...dons sm na sošolcu nakazvou par prijemov tvojga fajtanja :D

kwa je reesko a si pol pravš g33ke prevraču hahahaha :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo mene... končno doma po šihtu :D čeprov sm bl počivov kukr delov :D Ma čaga je bla pa :OK: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZDELE PA PROV PAŠE KOMAD: JASMIN STAVROS: UMORAN :D

hm...pr men se lih vrti Steven Lynch - If I Were Gay :blink: :blink: :hmm: :hmm: :blush: :blush: naklučje? :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm...pr men se lih vrti Steven Lynch - If I Were Gay :blink: :blink: :hmm: :hmm: :blush: :blush: naklučje? :kva1:

:lol1: :lol1: :lol1: kruta :OK: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1:

k sm sošolcu reku da smo pil šmarnco je reku sam: DEBILI :D

drgač ma pa šmarnica metanol notr in JE strupena čeprav je duhec reku da ni ;)

je naša kemarca to potrdila dons :D

Hmmm kero sranje pa nima česa not??? maš v bonbonih emulatorje pa v vseh pijačah pa hrani itd...pa konzervanse pa umetna barvila...a to pa ni strup ?:D

ma šmarnca ni še nobenemu škodla...je 100x bol zdrava kot pa kako vrhunsko 10000x preveč žveplano vino...če pa ona vaša budala babja govori kak je strupena...pa naj pride na 1 deci k meni pa mislim da bo kr mnenje spremenila :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enkrat sem brav neko raziskavo, baje,d a je v čigumijih celo kri od insektov :blink: . in tisti k so najbol dobri, so najbolj strupeni (hubabuba, babaloo itd). orbiti so bli še najbl nekak ql.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enkrat sem brav neko raziskavo, baje,d a je v čigumijih celo kri od insektov :blink: . in tisti k so najbol dobri, so najbolj strupeni (hubabuba, babaloo itd). orbiti so bli še najbl nekak ql.

Sem slišal,da so v čigumijih celo drekci od nekih posebnih kuščarjev! :P

Šmarnico pa kar pijte,je ziher bol zdrava,kot pa tiste umetno pridelane pijače! Seveda v zmernih količinah! :OK: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim točno tako :OK:

vrjemte, da precej več druzga strupa požremo, pa sploh ne vemo, kot ga je v šmarnci :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm kero sranje pa nima česa not??? maš v bonbonih emulatorje pa v vseh pijačah pa hrani itd...pa konzervanse pa umetna barvila...a to pa ni strup ?:D

ma šmarnca ni še nobenemu škodla...je 100x bol zdrava kot pa kako vrhunsko 10000x preveč žveplano vino...če pa ona vaša budala babja govori kak je strupena...pa naj pride na 1 deci k meni pa mislim da bo kr mnenje spremenila :D

Sem slišal,da so v čigumijih celo drekci od nekih posebnih kuščarjev! :P

Šmarnico pa kar pijte,je ziher bol zdrava,kot pa tiste umetno pridelane pijače! Seveda v zmernih količinah! :OK: :P

lej šmarnica ma metanol...in metanol JE FUL strupen..zdej pa kok ga ma notr je vprašanje...loh da ga ma mal pa je kul..če ga ma pa velik notr je pa lahko ZELO strupeno ...tud o smrtnih primerih se govori ;)

nism nč prot šmarnici še sam sm jo piu sam lih najbl zdrava pa ni :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej šmarnica ma metanol...in metanol JE FUL strupen..zdej pa kok ga ma notr je vprašanje...loh da ga ma mal pa je kul..če ga ma pa velik notr je pa lahko ZELO strupeno ...tud o smrtnih primerih se govori ;)

nism nč prot šmarnici še sam sm jo piu sam lih najbl zdrava pa ni :D

baje se govori, da je duhec v to šmarnico špirit coj vlival, pa ščurke zraun prešal pa tak...

hihi, sej ne duhec, sej je bla dobra, ampak žal tudi odločilnega pomena zame tisto noč :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!