Skoči na vsebino

MOTO SRŠENI


GrCaR

Priporočene objave

tut on je naš, samo si tega ne upa priznat... sploh zato, ker mu grejo ženske na jetra pa je raje z nami :D :D :D :D

:lol1: :lol1:

dejmo rajš odpret temo moto čebele, pa naj bo tam lezbična debata... :P :lol1:

mogoče se še kej zanimivga zmenjo... :devil:

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, čist kul je, poleg spremljanja fuzbala.. :OK: Btw, ne rečem da bi bla tole edina tema za nabijat, sam je pa še ogromno takih.. tak da pustte nam veselje prosim :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj bi kvaru vesele, deli kar ti paše, in tu pust tut drugim :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vemo ja :grim

ti ni treba spremljat teme,če te kej moti :grrr :grim

no kaka si, vmašina je zdaj malo jezn pa se tu znaša, zato ker je mogo prej it iz piknika in se ni mogo tak fajn met z nami v spolnih vrečah :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidve kar pridita red nardit, se vaju ne bomo branli, dobro edino risko bo mogoče malo ljubosumn ko nas ne bo mogel met za sebe, ampak njega bomo že porihtali, morda tudi celo spreobrnili

ahči bahči

:lol1:

na sredini sma drisko pa jaz... odloči se zaj... drisko je itak peder, tak da nimaš kaj dost izbirat

:lol1:

ti bom jst dau pedra...kok vs bom ej...jst sm res kle na forumu najbl glasn glede pedrov...sam tud enga nism nč šlatu...razn grčarja enkrat po mudah

vem da sm jst, vem

ma proklet pedr, drugič te bom še bl usekov tja čez gobc :evilgrin:

lubek...kdo je pa reku da dvomm?

pač love is in the aiirrr

:blink:

daj minca zdaj ko si nas ti vse vidla že, v vseh agregatnih stanjih, zdaj pa se nam ti še lahko malo pokažeš, da se bomo lažje najdli v tem krutem svetu

agregatnih stanjih :lol1:

ne anbiji...men si pa govoru...you will be always in my ass..no matter who you will sleep with

:lol1:

:P (to nej bi tak nagajiv jezik,ki se premika :grim samo se ne :D )

ne boste me vidl :nono: ..

no mogoče če bo kdo na grobniku v petek sam ne vrjamem :whistle:

bejba...da me ne bi okol pošiljala :grrr

mogočedobijoče.....

:whistle:

Jst te bom sigurn vidu :P

ja žal se ne morš sama povabit, morš se grčiju prikupit... to pa nekaj stane ne, mi smo vsi mogli skoz grčija it, tak da tebi ne preostane kaj druga

:D

vsi smo ga naluknal...zdej zate pa nevem s čim ga boš...kakšn kol al pa kej..pa ga dej mal..bo takoj bolš volje

mene ni noben luknov, bom jst koga s šibrovko mal naluknov ;)

ojke Reesko ti si pa moj :angry: pa ne bod kurbica pa se ostalim okol ponujat :BUA: , sej veš midva mava letos še grmovje na programu

another gay in the game :P

te grči še vido ni tko d nevem, nevem fantje če bo kj iz tega

:D

gey klub :naughty:

:lol1:

al se tipčki hit zmedejo če kaka ženšče prestop prag gey kluba

od kje teb, da je to gay klub... sej nekateri smo normalni tle not :D

ja sam ste res zdaj zenske cist "zjebale" to temo :D

:lol1:

ta tema je itak že mim...piknika je konc...tko da zdej lohk govorimo o izkušnjah s piknika itd.. ;)

grem jst spat...minca enga velzga LUPČka mwa mwa mwa

za ostale moje lubčeke pa 1000000000000 takih lupčkov

:lol1: risko čist not padu :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja...sej res....ti si me pa že tko prov vidu vidu :grim ...kok sm jz :slap:

ma zdele sm še...pol ko me bodo pa vidl...pa najbrž ne več :lol1:

:D

A to vela, če te poznam preko MSNja vidu sm te pa na slikc :P Na Kranjskem motozboru te nedvomno pocukam za rit, da se spoznamo :blush:

Fantje,mal sm prebiral tole temo in pogledal slike,vidm, da ste užival.Pošteno mi je žal, da nisem uspel pridt,ker tud nisem bil že 2 mesca pošteno nakrivlen :slap: na naslednjem pikniku se bom sigurno pojavil si bom posebej čas za vas uzel, še posebej za reeskota :winkiss: :xx: Tokrat žal ni šlo :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to vela, če te poznam preko MSNja vidu sm te pa na slikc :P Na Kranjskem motozboru te nedvomno pocukam za rit, da se spoznamo :blush:

Fantje,mal sm prebiral tole temo in pogledal slike,vidm, da ste užival.Pošteno mi je žal, da nisem uspel pridt,ker tud nisem bil že 2 mesca pošteno nakrivlen :slap: na naslednjem pikniku se bom sigurno pojavil si bom posebej čas za vas uzel, še posebej za reeskota :winkiss: :xx: Tokrat žal ni šlo :wacko:

welcome to the (gay) club :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

welcome to the (gay) club :devil:

Pa saj to ni res!!!!!! :lol1: :lol1: :lol1: :kva2: :kva2: :kva2: :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

welcome to the (gay) club :devil:

Eh brezskrbi, da me nikol ni in nebo zaneslo na taka pota :P Mam rad prsi,ritke in češple :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!