Skoči na vsebino

MOTO SRŠENI


GrCaR

Priporočene objave

Veš, da te bom :grim z veseljem :blush: No pa mam zadn zic zaseden,tko, da fantje minca je rezervirana :lol: :devil:

Eh,če prav vidim si 19 str tko, da si samo 2 let starejši,še mal manj :winkiss:

djecu spat :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

djecu spat :lol1:

No dej dej :P

:lol1:

sej vs mam rada :004

....sam.....enga več kot ostale :grim :blush: :blush:

:lol: :lol: :lol: :lol:

Kdo pa je to :hmm: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizda samo res šmrklovje... vi ste vsi skor pod 90 letnik, dekline bojo kar k nama z grčotom najprej prišle ko sma že stara izkušena mačka :D :D :D :lol1: :lol1: .... vi pa pleničke menjat otroci :D

ti boš govoru ja :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a maš kej za čez nas za povedat slučajno? :lol1: :lol1: :P

:grrr

Ven0m zj si jo pa razpizdu :D

Eh minca minca,tole zna bit še zanimiv :whistle: najina vožnja pato,a si že oddana ? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap, minca j sam moja :P

jle beyba :wub:

pa ne okol guvort :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva je venom...a gremo pit :P

A neb blo najbl? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš, da te bom :grim z veseljem :blush: No pa mam zadn zic zaseden,tko, da fantje minca je rezervirana :lol: :devil:

Eh,če prav vidim si 19 str tko, da si samo 2 let starejši,še mal manj :winkiss:

18 če smo natančni :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap, minca j sam moja :P

jle beyba :wub:

pa ne okol guvort :blush:

Ej,punci,kaj bosta s totimi pubeci,ki spijejo 2 deci šmarnice,pol pa sploh ne vejo.kdo je koga ali kaj nategno! :D

Vidve rabita enga pravega deda,ki ve,kak se tem stvarem streže! :grim In jaz bi,...! :blush: :naughty: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej,punci,kaj bosta s totimi pubeci,ki spijejo 2 deci šmarnice,pol pa sploh ne vejo.kdo je koga ali kaj nategno! :D

Vidve rabita enga pravega deda,ki ve,kak se tem stvarem streže! :grim In jaz bi,...! :blush: :naughty: :yea1:

pol pravš de si ti tist pravi ded! :hmm:

:lol: :evilgrin: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej,punci,kaj bosta s totimi pubeci,ki spijejo 2 deci šmarnice,pol pa sploh ne vejo.kdo je koga ali kaj nategno! :D

Vidve rabita enga pravega deda,ki ve,kak se tem stvarem streže! :grim In jaz bi,...! :blush: :naughty: :yea1:

čuj ti stari pubec, tote dekline so premlade za tebe, ti rabiš raife frau nach 30 :D :D :D :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sexači eni...da vam nau stric venom (strup) pobral vseh...!

kaje kdaj gremo pit??? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A jst se lohk pridružim vašemu klubu?če lohk..kaj bi pa mogu narest?a mate kake obveznosti če hočm bit v klubu?a je treba kaj plačat,razen dnar za majice pa to..nimate letne naročnine ne?

povejte kako se lohk včlanim da zrihtamo to ;)

drgač pa mam yamaho ybr 125..tko za info B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A jst se lohk pridružim vašemu klubu?če lohk..kaj bi pa mogu narest?a mate kake obveznosti če hočm bit v klubu?a je treba kaj plačat,razen dnar za majice pa to..nimate letne naročnine ne?

povejte kako se lohk včlanim da zrihtamo to ;)

drgač pa mam yamaho ybr 125..tko za info B)

ni članarine nč....grčarju pošl PM pa je to to :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej neki sm se že menu z grčarjem po msnju in ej reku naj pridem na piknik..častim plato piva in sm notr :D sam zdej hodt v ljubljano na piknik..z motorjem :blink: sej če bi blo čez dan že ok sam ne bi zdej spal tam gor pa pil :BUA: ..sej tud kšn krat bi pršu na piknik če bi blo čez dan sam za eno urco tko..mal da se spoznamo .)

na kako turo pa bi lohk šli skupi :OK: sm tkoj za ;) če vas bi sploh lovu no..kr moja ybrka potegne do 110km/h več ne more :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej neki sm se že menu z grčarjem po msnju in ej reku naj pridem na piknik..častim plato piva in sm notr :D sam zdej hodt v ljubljano na piknik..z motorjem :blink: sej če bi blo čez dan že ok sam ne bi zdej spal tam gor pa pil :BUA: ..sej tud kšn krat bi pršu na piknik če bi blo čez dan sam za eno urco tko..mal da se spoznamo .)

na kako turo pa bi lohk šli skupi :OK: sm tkoj za ;) če vas bi sploh lovu no..kr moja ybrka potegne do 110km/h več ne more :D

ja na piknik morš prit pa majco si kupiš pa je to to... zakaj pa ne bi prišo pa ga čagal, mi smo zaj v mariboru meli tako fešto, da dol padeš, to pa res ni nek problem z motorjem prit, pa še 4 taktnim ki sploh ne crkuje :D :D ... pa pol da lahko v miru ga piješ še prespiš pa lepo zjutraj nazaj :D :D al si ČAGATOR al nisi :D :D :D heheh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maja brez veze a na piknike hodt..jst uživam v vožnji ne pa v pikniku :yawn: sej ne da mi je brez veze sam raje se vozm..kot pa zdej tm neki pit pa to :wacko: :headbang: sej ko bom pršu kdaj na žur(če bo čez dan :D in kje blizu) bom prnesu plato pira da boste meli kaj za pit :D

jst bi rad pršu k vam zato kr ste edini klub kjer je dosti 125ccm motorjev pa da se bi skup vozili :OK:

zdej če me sprejmete h vam pridem..čene pa nč :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!