Skoči na vsebino

MOTO SRŠENI


GrCaR

Priporočene objave

ups :P lool ;) se opravicujm my mistake ;) ne ne brez tistega "upam" sm mislu ;) sam res ej kul bi blo ... kar vidm kko bi bli tam pjani :D lol :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ka si len no, motorist pa tak...

Ah kje, ni to sj bom pršu, sam nobenga dolenca, pa še moj bat bije zadnje kilometre :( (na take reči nism navajn :D )

Popravljeno . Popravil zigaspy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah kje, ni to sj bom pršu, sam nobenga dolenca, pa še moj bat bije zadnje kilometre  :(  (na take reči nism navajn :D )

A jaz se pa lahk iz Celja sam pripelem do LJ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej folk… problemi :( men motor noce uzgt! Dons zu3 sm hotu it po frenda, pa mi noce uzgt! Neki je narobe s tistim elektro starterjem… in ker ni motorja vs bl tezko pridem iskat… a bi vi sami znal? Sj je cist simpl… tisti k boste prsl iz lj se pelete cez logatec in greste na prvem kroziscu levo, proti AC, potem pridete do druzga kroznega, kjer zavijete desno proti rakeku, pol vs pa jest cakam ob glavni cesti… Got it? Mate se slikco spodi :P

p.s. ne komenterat slike, ker je bla narjena v 5 min :trance_33_sleep:

post-4450-1123328758_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej folk… problemi :( men motor noce uzgt! Dons zu3 sm hotu it po frenda, pa mi noce uzgt! Neki je narobe s tistim elektro starterjem… in ker ni motorja vs bl tezko pridem iskat… a bi vi sami znal? Sj je cist simpl… tisti k boste prsl iz lj se pelete cez logatec in greste na prvem kroziscu levo, proti AC, potem pridete do druzga kroznega, kjer zavijete desno proti rakeku, pol vs pa jest cakam ob glavni cesti… Got it? Mate se slikco spodi :P

p.s. ne komenterat slike, ker je bla narjena v 5 min  :trance_33_sleep:

bomo najdl! sam a ni to čudn, da nov motor noče vžgt???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo pol pride do Mteja iz primorske še? Jest grem ob 15h iz Ilirske

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene žou nau...prezaposlen s šihti (as always :glare: )

Mam pa svetovno izjavo grcarja dons na msn-ju (@grcar:pa brez zamere...nism se mogu zadržat)

Zeus pravi:

js mam ready za tisk naš logo an

GrCaR {life is gud} pravi:

ql

GrCaR {life is gud} pravi:

kere barve

GrCaR {life is gud} pravi:

men je modra bol kt plava

:kva2: :kva2: :kva2: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil Zeus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bomo najdl! sam a ni to čudn, da nov motor noče vžgt???

nebi sploh o tem... :cry:

pol vs ob 4ih cakam? al pa nj me GrCaR poklice k boste nek bliz... Dimni kdaj prb. bos pa ti u logatcu???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mte, mene sicer ne bo k teb, lahko ti pa povem zakaj ti neče vžgat :)

Ko prkeraš motor in če zakleneš balanco je vzrok sledeč :)

Če kluč preveč zaobrneš, se prižgejo luči (pa če maš vkloplene al pa ne) in to ti sprazne akomulator, sem tud jst jamrov da se mi kar akumolator sprazne, pa da mi štartel ne dela jadajada... Pol sem pa enkrat vidu kaj se nardi, pa še en kolega me je takrat opozoru na to (lahko bi sicer kej prej reku :D) No to je razlog da ne vžge, zmeri glej da ravno prav zaobrneš kluč :)

Napolni akomulat pa v bodoče merkaj ;)

Če pa balance ne zaklepaš, pol pa nimam pojma kaj bi blo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizda sm jest moker :>>> lih zdele sm domou prsu iz logatca .....:>> jebemo dez proklet :>

aja ej zmenil se pa nismo nic :>

planina je pa supr :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mte, mene sicer ne bo k teb, lahko ti pa povem zakaj ti neče vžgat :)

Ko prkeraš motor in če zakleneš balanco je vzrok sledeč :)

Če kluč preveč zaobrneš, se prižgejo luči (pa če maš vkloplene al pa ne) in to ti sprazne akomulator, sem tud jst jamrov da se mi kar akumolator sprazne, pa da mi štartel ne dela jadajada...  Pol sem pa enkrat vidu kaj se nardi, pa še en kolega me je takrat opozoru na to (lahko bi sicer kej prej reku :D) No to je razlog da ne vžge, zmeri glej da ravno prav zaobrneš kluč :)

Napolni akomulat pa v bodoče merkaj ;)

Če pa balance ne zaklepaš, pol pa nimam pojma kaj bi blo :)

Ni to, motor ima 19km na števcu, in ni ga valda zaklepu u svoji garaži brez da bi opazu to vse in nevem kaj...

Pa sploh mu ne vergla kdaj, kukr se spomne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mitofreak sva bla kr mokra ja. :D

Mte je šou pa spat predn sva midva z mitofreakom prletela iz planine do njega nazaj :D tko da tud adijo nismo mogl rečt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pismo, rokavice bi lahko samo ozel :>

hahah spat je su :>>

drgac pa ja, mte je mel luci na ON ko sm jest notr prsu. jest se vseen navijam za akumulator

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj se koruziš, v form si napisal "Yamaha"  :nono:

aja pol si pa ti kr vmesno pot ubrau...<=Yamaha=> :P

mislte da ste bli vi mokri... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, sam pa ni mel zaklenjene balance .)

ja in? sj je lahko balanca odklenjena pa luci na ON. mogoce pa jest cesa ne razumm

Popravljeno . Popravil mitofreak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jst sem siguren da je pač tko al pa drugače akumolator spraznu, druzga ne more bit pri novem motorju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj proba ce mu dela hupa. ce mu ne pol je zihr akumulator.....luci najbrz mu se delajo ker vzig pa hupa pobereta najvec stroma. ah ja sj bo ze zrihtal, sej bo itak pelou na servis

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!