Skoči na vsebino

MOTO SRŠENI


GrCaR

Priporočene objave

no no vi kr trenerite... sej mate se par tednou cajta ;) sj vam se sporocim kdaj pa kje pa zakaj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam veš da za ustanovitev ne smeš met modrega motorja, pa u usnju ne smeš bit :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam veš da za ustanovitev ne smeš met modrega motorja, pa u usnju ne smeš bit :yes:

lool :D :D zakaj te ne :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a tud ti neveš? Jao ste mi majstri, to smo se zmenli par strani nazaj no!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah kaj pol, amater, tko smo se zmenli, vpraš Grčarja, on lohk to potrdi za sigurno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah kaj pol, amater, tko smo se zmenli, vpraš Grčarja, on lohk to potrdi za sigurno!

aja sej res! fak sm čist pozabu! ej te pravila bo treba nekam napisat!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: :topic: :topic:

Alo, dajte se menit o teh zadevah v 125-ke javite se, ker tukaj pol morš, če te par dni ni pošteno iskat, če je kaj novega glede MK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Temo sem vam malo počistil, od sedaj naprej bom večkrat čistil, tako da bom brisal vse ven, kar ni v povezavi z naslovom teme!

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Temo sem vam malo počistil, od sedaj naprej bom večkrat čistil, tako da bom brisal vse ven, kar ni v povezavi z naslovom teme!

;)

tnx! no da ne bom :topic:

zdej bo počas konc počitnc, tko da bi se blo treba enkrt zment, pa nekje dobit ter se zment kaj pa kdaj bomo nardil B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej mi se še skozi preveč menimo pa nič nea nardimo. zaj pa se res zmenit za en dan.vsi povejte kdaj mate čas pa ki bi se dobli pa do bi sploh prišo.kr če neo se med počitncami nič premaknlo glede mk se med sql tut neo :) a gre do iz štajerske ko bo to??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!