Skoči na vsebino

MOTO SRŠENI


GrCaR

Priporočene objave

mislim da se je neke že o tem pisalo sam nism čist ziher.najbolše da prebereš celo temo pa če nič ne piše še 1x prašaš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja najbol da se zmenmo en vikend v septembru...najbolš da prvi vikend ko bo lepo vreme se zmenmo nekje v lj magari na eni kavici,pivcu pa se dogovorimo kako pa kaj!

Pa če mene prašate bi mogl datum in kraj sestanka DOLOČIT ne pa sparšvat kdo ma kdaj cajt pa kje pa kaj bomo pil pa jedl...če hoče bit kdo član MK Sršeni si bom pač mogu uzet čas za sestanek al pa 2 na leto pa se magari iz murske sobote al pa kopra prfurat na drug konc slovenije!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm in vmes parkrat tankat .... :D joke ..

mja sam tko res treba se je zmenit za datum pa se bo kej nardil ... drgac pa ne vem kko bo to ... mhm ... a clan lahk ratas tud bolj pol al mors bit od zacetka not ? kr prvic bo mal tezko da pridm ko se nimm motorja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja če bo prvi viken jest ne morem, lohk pa je 3. september ki je sicer petek in je že šola, sam lohk popoldne v LJ, jest itak nameravam pridt z NSRo gor, pustu jo bom pr Grčarju če bom lohk, sej bom lohk Grčar? O:-) Če ne pa mene ne bo kr mamo motozbor dol...., drugi vikend pa pridte na fešto-18 let jest, frend pa 20 :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja član valda lahk postaneš tut pol kasnej...sam pol kasnej se prprav na en orng krst :naughty: :devil:

Drgač pa kdor se ma za organizatorja vsega tega naj hit določ en datum pol pa mate da si taresni vzamete cajt za to ne pa da vas bomo prosil da pridete!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se vam da na štajersko furat lahk js doma organiziram :D pa si en piknik nardimo pa se zmenmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah sej veš kko je blo pr Grčarju, piknik, pil, jedl, pa še kej druzga :whistle: , zmenli se pa niso nč, niti omenli niso MKja :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk :yea2: :yea2: :yea2: naredu sm popravca!!! petek 3. septembra okol 5h popoldne na prešercu! ok? kerj je za klub zaintereseran, nej si cajt vzame!

Popravljeno . Popravil GrCaR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Unikat mi se že zdj kr dost vozmo na ture pol k bo pa motoklub se bomo pa še bl:D Drugač pa grčar kaj če bi naredl to soboto zdj k pride, bo še najbolš k pol k se bo šola začela bom zgubu voljo do ush stvari :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Unikat mi se že zdj kr dost vozmo na ture pol k bo pa motoklub se bomo pa še bl:D Drugač pa grčar kaj če bi naredl to soboto zdj k pride, bo še najbolš k pol k se bo šola začela bom zgubu voljo do ush stvari :D

velik folka še dela med počitncami, tko da ne vem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja kaj nei blo bolše da bi takoj prvo soboto vsaj nardili v sebtembru

men bi blo najbolš tist petk, (2 dan šole), ker takrt bo mel največ folka cajt!

u Daytono ne grem :( , ker more jet stric nujno u Brusel na ene sestanke, tko da z Daytono ne bo nč :BUA: mi bo dau pa 100.000 sit, tut to je dobr

hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao ponavadi se na štajerskem prvi petek ko je sql pije na vlko :D tak da mene neo sam še vseeno mislim da bi jih več melo čas prit v soboto kot v petek sploh iz štajerskih koncev :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao ponavadi se na štajerskem prvi petek ko je sql pije na vlko :D tak da mene neo sam še vseeno mislim da bi jih več melo čas prit v soboto kot v petek sploh iz štajerskih koncev :)

Lejga, sej pr nas je že 0.5 v luftu, pije se pa ob vsaki priliki, se pravi, da na prvi dan šole se še pol 14dni pije :OK:

Pa dajmo 1x v naših konci se dobit, men se ne da zmeraj furat dol v LJ in okolico, saj zasavje al pa tu kje bližje

Popravljeno . Popravil VmasIna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ampak pozabljaš da smo eni ki bomo pol šli še dlje! Jest mam do LJ ene 90KM, Airoh 150km, LJ je nekje na sredini in je najbol fer za VSE, ne zame... Tko da glej malo objektivno na stvar

2.Septembr je zakon ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ampak pozabljaš da smo eni ki bomo pol šli še dlje! Jest mam do LJ ene 90KM, Airoh 150km, LJ je nekje na sredini in je najbol fer za VSE, ne zame... Tko da glej malo objektivno na stvar

2.Septembr je zakon ja

jaz sem imel tudi do Logatca 130km, pa nisem nič jokal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!