Skoči na vsebino

MOTO SRŠENI


GrCaR

Priporočene objave

Evo se je že začel :angry2: :slap:

Enmu je predelč v lj enmu na štajersk enmu u ameriko!!! :wacko: Ma niste resni fantje!Kaj mislte da se bomo vsakmu posebej prilagajal?!?!? :slap: :nono:

Grčar je nekak pobudnik vsega tega in je še najbol zagret in bo varetn tut on en glavnih v klubu tko da ko bo določu boste pršli če vas zanima in si boste za to tut cajt vzel...

Ja zdi se pa tut men najbol fer da se zmenmo nekje v centru SLO tut za sedež pa sestanke zato da mate vsi ki niste iz lj prb. enako pot...pa ne govorim zarad sebe ker sm od lj stran 7km sam ne zdi se mi fer da bi mel sedež nekje v mb al pa še kje delj da bi nekdo s kopra mogu prefurat 300km da bi pršu na sestank štajerci bi se pa na dvorišče skotalil pa bi blo!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok očitno js odstopam od tega da bi biu član mk. ma zakaj pa bi se mogli štajerci skozi v lj furat ko pa je isto km v lj uz mbja pa tut obratno tak da nevem zakaj pa bi pol biu pro blem enim se na štajersko pelat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz tudi odstopam, ker se mi da večno samo v LJ furat in tiste konce, če drugi ne morte nikoli priti v naše konce.

Lahko se menimo še kaj, če bodo ustanovljene regije.

Popravljeno . Popravil VmasIna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja lj niti malo ni nekak center slo. nekako je najbolj temu celje podobno. poglej si ki je ms pa koper recimo pa boš vido da ni lj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lejte...

če pogledaš zemljevid republike slovenije vidiš da je enmu lažje hodit iz enga KPja v LJ na sestanke kot pa v MB al pa CE tko kot je nekemu štajercu lažje prit iz MBja v LJ na sestanek kot pa v KP!Ne gre se tu za med LJ in MB ampak se gre da bodo mel vsi iz slovenije čimkrajšo pot do sedeža tut tisti k bi iz Kranjske gore hodil jim je bliži v LJ kt pa CE!

Pa tut če določmo sedež v LJ ni rečeno da bomo mel sestanke pa žurke SAMO v LJ...valda da bomo šli 1X na en konc drugič na druzga ampak sedež more bit v centru slo ki pa so VAČE ki so pa bliži LJ kt pa CE!!!

Dobr sej zdej smo zabluzil iz temi kraji pa potmi pa vsem skupej samo pravm da bi mogu bit sedež vsem najbliži!

Drugač pa da končamo temo kje za boga se bomo prvič dobil in tam tut ustanovil sedež našga MKja lepo Grčar odpri novo anketo z naslovom kje bi kdo rad imel sedež novega MK Sršeni pa dej na razpolago odgovore LJ,CE,MB,KP pa naj se vsi ki ste ZA klub odločte kje bo vse skup(Grčar pa ne dajej še kašnih dodatnih odgovorov ker bo pol 3 za en mest 3 za drug 3 za tret 3 za četrt in tako naprej...naj se folk odloč med temi večjimi mesti)...večina naj zmaga!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da LJ bi blo naj bolše za vse ker je nekako "center" samo če se vam ne da it do LJ pol kaki motoristi ste ??? jst mam do LJ enih 140 km ali več pa nič ne jamram ...........kaki motoristi ste to vi no .. Lenuhi on the bike ne bo šlo a :nono: Drugače če se ne morme zmenit kje kam pol itaq da nebo nič s tega!!!!

Anyway kot prvi izlet lahko bi bil tura na Gorbnik v petek ......enih par slikic v skupini za klub in dosti zajebancije aja pa še alkota :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da LJ bi blo naj bolše za vse ker je nekako "center" samo če se vam ne da it do LJ pol kaki motoristi ste ??? jst mam do LJ enih 140 km ali več pa nič ne jamram ...........kaki motoristi ste to vi no .. Lenuhi on the bike  ne bo šlo a  :nono: Drugače če se ne morme zmenit kje kam pol itaq da nebo nič s tega!!!!

Anyway kot prvi izlet lahko bi bil tura na Gorbnik v petek ......enih par slikic v skupini za klub in dosti zajebancije aja pa še alkota  :OK:

Čuj ni to to, ampak zmeri ta LJ, LJ pa LJ, zaka ne 1x drugje, pa magari koper, sam da ne LJ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tuki morš tud upoštevat da če je največ ljubljančanov na forumu, bo 100% LJ al pa če je največ mariborčanov bo 100% maribor tko da to ne gre. Jst sm zato da bo sestank v LJ kdor bo pršu na ta sestank se bo vedl da mu je neki do tega ker zgleda ne pridemo na isti glas. Bodo pač eni izvisel tko je vedno. Poglejte recimo primer dimniburek vedno pride iz ilirske do lj če se zmenmo, žigc iz dolenske prleti najprej do LJ pa pol na ride pa mu je po drugi poti velik bližje sam če se zmen z frendi gre tm kjer gredo ostali. Zdj tko grčar predlagam da določmo to soboto popoldan da se dobimo v čim večjem številu kdor bo pršu bo pršu če se mariborčani ne strinjate bo pač tko ustal men je žal. Pa da ne bo kdo zameru sam drugač ne gre. Če je komu res kej do tega da se bo tud pol prpravlen pelat nekam z nami bo pršu tja kamor je dogovorjen. Sicer je rečeno da bodo sestanki v LJ kar jih bo ene 3krat na leto. Če bo pač dogovorjen kraj za furo maribor bomo tud mi mogl do tja pridt, al pa koper al dolenska al kranjska gora v vsakmu primeru bo na koncu za vse isto. Zdj pa grčar upam da se strinjaš z mano in še kdo drug.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eheh do kopra imam niti 5 km ker sicer živim v izoli :P

če želite na morju bit ni problema se bom pač manj vozu ........ pomoje naj bol pametno bi blo tako eno sezono smo na morju enkrat nekam gor usako sezono nekje drugje tak da vsak bo imel svojo priložnost da je bližje ........ varjanta na en travnik postavimo šatorje in smo tam za 2 dni......

Popravljeno . Popravil AiroH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmmm no bom še 1x to napisal. ena možnost še je da mamo pr meni doma sedež. mamo zlo dost placa tut prostorskega tak da bi komot kako sobo dobli al pa kr celo staro hišo pa bi tam meli sedež za mk. mal remislte o tem dr preden se bi zmenli o kraju bo že leto 2006

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa tut če določmo sedež v LJ ni rečeno da bomo mel sestanke pa žurke SAMO v LJ...valda da bomo šli 1X na en konc drugič na druzga ampak...

@VmasIna: pa dj nauč se brat člouk!!!!!.... kje pa piše da če je sedež v LJ da bi bli poj sestanki samo v LJ?

... je yamaha že lepo povedu...pa kaj ste vsi nepismeni...če je sedež v LJ pismo se loh enkat tut dobimo v KP, MB, NM, KR....mene prou boli k***c an sam zdj mi je pa res do*izdil....use se neki kregate skos pa neki pa pismo a vm je tok težko nrdit telih ~100km do ljubljane...do sedeža kluba (ker je Grčar pč pobudnik, in je iz LJ in brez njega ne bi dobli papirjev in NIČ)...pa saj bi blo u nasledno pa kje drugje kjer bi blo za nekatere bolje, za druge slabše...pa u naslednjo potem tko da bi blo ravno obratno...itd....

men se tut pi*da neb biu problem pelat 200km do kopra alpa portoroža, alpa 300km do MS clo, če bi tm mel sestank, k točn vem da bi biu u nasledno alpa enkrat v bližnji prihodnosti na bledu, alpa v kranju ki jh mam 5 pa 30 km stran....pa kaj vam je no...pismo ej :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmmm no bom še 1x to napisal. ena možnost še je da mamo pr meni doma sedež. mamo zlo dost placa tut prostorskega tak da bi komot kako sobo dobli al pa kr celo staro hišo pa bi tam meli sedež za mk. mal remislte o tem dr preden se bi zmenli o kraju bo že leto 2006

eh kake maš, predavč od lj :D :D :D :lol1:

Popravljeno . Popravil VmasIna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@cagivamito: o sestanku je že blo rečeno da čimprej septembra, ker mamo nekateri med počitnicami šihte, in delamo tut med vikendi po cele dneve, tko da nemorš kr ti rečt da bo kr zejle to soboto...plus, da so mogoče nekateri potencialni člani na morju

@_honda_: a ti si pa mislu d se MK ustanovi v enmu mescu....sm že enkrat precej napisal na tole temo....ampak se mi neda šenkrat...polistaj malo nazaj....kar sm pa napisu, pa vključuje predvsem to, da glede na to da se je ideja o MK porodila sredi sezone....je praktično IJN teoretično NEMOGOČE, da bi do konca sezone mi imel ustanopvljen MK!....to ni kar čez noč

sedež bo pa nekje v LJ oz. ga bo določu Grčar ker je ON pobudnik, in ON taglavn in tut do zdj je že največ naredu za nš motoklub!

Popravljeno . Popravil Zeus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej za sestanke ni nujn da so vedno na sedežu MKja...to je čist stvar dogovora!

Sicer pa sm jst povedu svoje in mislm tut da se vsi skupej ne bomo zmenil...en,2,3je k so se vse skup spomnl naj določjo kje,kdaj vsi ostali bomo pa sledil temu...če komu ni kej všeč je to njegov problem...

Samo moje osebno mnenje...pametno bi se blo zment 1.,2.,al pa najkasnej 3. vikend v septembru...šola je,vsi smo več al manj doma,zaklučil maturantce,dopuste,morja,izlete,šihte in vse druge stvari zarad katerih se nismo mogl v večjem številu dobit če se bomo pa kej kasnej dogovarjal za resn sestank bo pa že učenje na vrst in takt bo pa iz tedna v tedn mel manj folka cajt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa sm jst povedu svoje in mislm tut da se vsi skupej ne bomo zmenil...en,2,3je k so se vse skup spomnl naj določjo kje,kdaj vsi ostali bomo pa sledil temu...če komu ni kej všeč je to njegov problem...

To idejo sem podal tudi sam in jo tudi podpiram, er vsi se ne bomo nikoli nič zmenili.

No mi2 s _hondo_ se bunima zato, ker zaj naj bi bilo že tretje srečanje v lj, oz okolici LJ

Popravljeno . Popravil VmasIna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To idejo sem podal tudi sam in jo tudi podpiram, er vsi se ne bomo nikoli nič zmenili.

No mi2 s _hondo_ se bunima zato, ker zaj naj bi bilo že tretje srečanje v lj, oz okolici LJ

točno tak ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bilo je ful srečanje in sestanek glede MK....js sm že reku da s temi pikniki kar se tiče MKja ne bo nič doseženo...to sploh ni biu sestank o MK ampak PIKNIK....pa itq polovico folka ni pršlo...

pa ne zj mislt da če bi biu kje drugje kot v LJ d pa ne bi pršu...ker sm ravno prej neki napisu...ampak enostavno se ni premaknilo še nič, razn tega, da je grčar zrihtu papirje, jst pa logo....toj pa tut vse

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK...sej se zastopmo sam če se skos nekdo misl bunit zarad tega in onga tut nikamr ne pridemo!

Drgač ste pa tut men že kšno stran al pa 2 nazaj mal na živc stopil da sm vm povedu svoje na mal ostrejši način!

Pa sploh če mene prašate drugje kot v LJ al pa v CE bi blo sedež met nesmiselno ker je vse potem že enmu mal bolj enmu mal manj od rok te dva mesta sta pa recimo da najbližja Vačam(ki je tut uradno geometrijsko središče RS)...nasledni sestanek kjer se mormo pa resno zment kako pa kaj bo s klubom pa je lahko zarad mene lahko kjerkoli!Če me pač višja sila ne ustav pridem!

Drugač ma pa Zeus prov...Grčar je dau pobudo o vsem tem in ma on zaenkrat še največ besede pri vsem tko da Grčar povej svoje mnenje mi vsi pa lahk do takrat zapremo :xx: :xx: :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK...sej se zastopmo sam če se skos nekdo misl bunit zarad tega in onga tut nikamr ne pridemo!

Drgač ste pa tut men že kšno stran al pa 2 nazaj mal na živc stopil da sm vm povedu svoje na mal ostrejši način!

Pa sploh če mene prašate drugje kot v LJ al pa v CE bi blo sedež met nesmiselno ker je vse potem že enmu mal bolj enmu mal manj od rok te dva mesta sta pa recimo da najbližja Vačam(ki je tut uradno geometrijsko središče RS)...nasledni sestanek kjer se mormo pa resno zment kako pa kaj bo s klubom pa je lahko zarad mene lahko kjerkoli!Če me pač višja sila ne ustav pridem!

Drugač ma pa Zeus prov...Grčar je dau pobudo o vsem tem in ma on zaenkrat še največ besede pri vsem tko da Grčar povej svoje mnenje mi vsi pa lahk do takrat zapremo :xx:  :xx:  :xx:

Men je prav vseeno kje je sedež, ker sedež je samo zaradi papirjev kolikor vem.

Zeus, pa jaz sem še stran za prijave nardil ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!