Skoči na vsebino

MOTO SRŠENI


GrCaR

Priporočene objave

to pomojem nima več smisla če se ne znate zmenit u glavnem...... meni je bol pomebno da se kam gre ne pa čepet za stoli in nakladat v neki bajti...... zato nevme kaj vam bo sedež ???? to naj bi bla združitev motoristov a ne ??? se zberemo nekje- ura -datum in delamo turce kot pa samo bla bla bla......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grčar pa pravi: More se peni, jebe se meni...

Lej kaj vam ni jasno da Airoh alpa jest ne bova hodila iz KP oz. IB v MB 300km na sestanek, ti bmaš pa tolk da se ti niti motor ne segreje, kje ti je logika?

Fakin šit, a ne bi pol v Portorožu nardil, sej je bliz-MENI, kaj pa LJ, pa MB, pa CE? ah sej je vseen, jest sm za LJ, kr drugam pač nimaš kam it, sej bomo tudi mi enkrat pršli gor do MB, ampak ne vsakič...

Kolkrat sm šu do LJ, pa so me fantje klicali, dej Burek pridi, gremo na jezersko, pa sm pršu ob 14h domov, prejšnji dan na motozboru, nažgan ko krava, dobu eno ornk po nosu, zjeban, spat sm šu pr frendici na kavč ob 5h, spala sva s punco k veš kako je ko s punco prvič spiš (skp sva par dni), pa nism niti jedu, ampak sm zakurblov motor in šu, no tisti dan je števc obrnu 330km, pa kaj, sm šu kr so me lepo prosil, ampak če bi mi rekl da nej pridm v MB sigurn nebi šu! K mi je enostavno predelč! Kukr bi blo vam za it do Portoroža-ti ki ste iz MB...

In kaj sanjate od sedeža? A mislte da bomo imeli eno bajtico in not krompir in enga prasca, ki ga bomo pol uklali in spekli al kaj? in se tam družli vsak dan?

Papirje bo mel Grčar, dobimo pa se lohk na pijači nevem kje alpa pr enmu doma vsakič nekje drugje, kak sedež dejte no, sej ni to lokalen MK, kjer so sami lokalci in majo pol tm kak kafič in se družjo tam, to je pač nek vseslovenski MK, ki mogoče se obdrži, upejmo, ampak moje mnenje je da če se bojo včlanli tudi močnejši motorji ratal še en "navaden" LJ MK ker se unem iz MB ne bo dalo hodt dol na sestanke al neki, se bo raje učlanu u lokalca in bo....

Moje mnenje, zdej nevem, upejmo da bo ratalo in zaživelo, sem optimist glede zadevšne cele....

Sam ne mi bluit s takmi bučami, sej nas ne bo 300 včlanjenih

Še neki sm hotu povedat pa sm zabu :hmm:

Popravljeno . Popravil DimmniBurek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se strinjam z burekom, da se dobimo v kafičih al pa pri komu doma. Jaz sem tudi z primorske in se mi ne ljubi hodit v Maribor la pa Celje. Do LJ pa bi prišu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam tudi vikend na primorskem (okolica Kozine), če bi se vam dalo prit lahko naredimo piknik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ni problem to, problem da se eni pizdijo k so že 3× bli v LJ, a vas je kdo silu? Kolkrat sm biu jest? Pa po Motula600 kdo mislte da mi hodi? bi ga tle kupu ma ga nimajo, sej občasno natankam TTSa, sam mam slabo vest zarad Hondicek vem da je olje u kurcu...

Sam tista s sedežom je kr neki, kaj ti rabi sedež, maš sedež od motorja in je

Tudi ne bomo vsakič vsi šli na neko turo, mamo eni punce, morda kdo zajebane starše, dela ob vikendih, ne morem jest kr vsega pustit in it nekam, takrat za Jezersko lih ni blo starih doma, sam drgač mamo bajto, velik dela in stara mi nebi verjetno tistkrat pustila

Popravljeno . Popravil DimmniBurek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam ena ideja za poj ki bi bil MK ze ulaufan... kaj ce bi nardil tekmo na Grobniku....sam za 125ke ? :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj sanjamo od sedeža??!!!??

ker sedež MORAMO imeti...po zakonu mora biti neko bivališče, klub, karkoli prijavljeno kot sedež tega-in-tega motokluba....če bi kdo kdaj dejansko prišel na "sestanek" in vsaj tiste grčarjeve papirje malo preletel, bi vedli, da sedež MORA biti nekje....tak je zakon....zato nehejte bluzit, kaj mi bluzimo od sedeža. A boš prjavu mogoče na upravi ..."ja sedeža ne rabmo, sj mamo sedež od motorja, ampak ta se stalno premika....sj to je vredu, ne?"

:slap: :slap: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odlična ideja...sam finance za zakup proge vam manjkajo.... :)

sej zato sem pa napisu potem ko se MK ulaufa :>>

mogoce cez 2 leti hehe :whistle: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj sanjamo od sedeža??!!!??

ker sedež MORAMO imeti...po zakonu mora biti neko bivališče, klub, karkoli prijavljeno kot sedež tega-in-tega motokluba....če bi kdo kdaj dejansko prišel na "sestanek" in vsaj tiste grčarjeve papirje malo preletel, bi vedli, da sedež MORA biti nekje....tak je zakon....zato nehejte bluzit, kaj mi bluzimo od sedeža. A boš prjavu mogoče na upravi ..."ja sedeža ne rabmo, sj mamo sedež od motorja, ampak ta se stalno premika....sj to je vredu, ne?"

:slap:  :slap:  :wacko:

S tistim sm sam hotu povedat da nam ni treba zidat barake zarad tega, ampak lahko prijavmo kot sedež Grčarjev dom, kjer bo mel shranjeno vso potrebno dokumentacijo :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za grobnik, recimo da bi se šlo nasledno sezono, pa če da vsak od 5-10k, bi se dal kej zrihtat. Jst prispevam, če se vam uspe kaj zment :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol je že bolš če se zmenmo en dan pa da najdemo eno ravnino k ni velik folka p gremo mal probat komu najbl gre pa ne v končni ampak ravnina ene 400m pa gasa to bi biu jst takoj za. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ravnina je v pred mobikrogom (Cerklje), ni prometna, dolga pa je pomojem okrog 400m. Tud noben ne bo težil, če se tam draga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To idejo sem podal tudi sam in jo tudi podpiram, er vsi se ne bomo nikoli nič zmenili.

No mi2 s _hondo_ se bunima zato, ker zaj naj bi bilo že tretje srečanje v lj, oz okolici LJ

khm... enkrt si biu u Lj, ker smo misll met sestank in zdej mislš da si edini, ki je mogu enkrt prevozt ~100km! Recimo burek je biu že 10 krat v Ljubljani in skos se z nami fura, pa ker ponavad se zberemo v Ljubljani mu ni problem narest 120 km , da sploh pride na mesto zbora, in seveda pol še naprej kakorkoli gremo! in on more potem še nazaj v ilirsko bistrco!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To idejo sem podal tudi sam in jo tudi podpiram, er vsi se ne bomo nikoli nič zmenili.

No mi2 s _hondo_ se bunima zato, ker zaj naj bi bilo že tretje srečanje v lj, oz okolici LJ

khm... enkrt si biu u Lj, ker smo misll met sestank in zdej mislš da si edini, ki je mogu enkrt prevozt ~100km! Recimo burek je biu že 10 krat v Ljubljani in skos se z nami fura, pa ker ponavad se zberemo v Ljubljani mu ni problem narest 120 km , da sploh pride na mesto zbora, in seveda pol še naprej kakorkoli gremo! in on more potem še nazaj v ilirsko bistrco!

:angry: :angry: :angry:

folk umerte se!!!

lejte: Paperje bom meu jst doma, sedež kluba bo moj naslov, če ste za to! pa glede tega da sm jst glavni :hmm: jst samo prispevam k temu, da se bo neki iz tega nardil, ker ko gledam vaše poste, ko se neki pizdite, se mi zdi, da tut če bo nekaj takih kot jaz in Zeus, ter ostalih, ki so nekaj pripomogli k klubu NE BO NIČ!!! ZATO KER SE NE ZNATE NORMALNO POGOVARJAT!!! zato prosm, da tisti ki ste res za klub, da poslušate predloge drugih oz dajete svoje predloge, ker le tako se bomo lahko kej zmenil!

Glede sestankov: Sestanke bomo lahko imel kjer koli, ampak PRVI sestanek naj bo v LJUBLJANI, ker največ folka ve kje je to :hmm: za nadaljne sestanke pa se lahko zberemo kjer koli, kraj sestankov lahko menjavamo!!! Ampak to šele takrat, ko bo vse že organizirano!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mas prau. se popolnoma strinjam!

kar pa se tice sestankov pa men je cist usen kje so, bom prisel kamorkoli ce bo le cas !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

I'm in, tko se govori Grčar, zdej vemo kdo bosi hlače v bajti (klubu)! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni hitreje kot drugi ;)

dej, enkrt si že povedu da se ti zdi ideja o klubu BEDNA, zato te prosm, da se odstranš iz te tema in NE SMETIŠ!!! :topic: :topic: :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej nikol nisem reku da je ideja bedna. Če že neki delate in boste dejansko to ispelal, kapo dol.

Sam je pa vseeno moje mnenje, da je klubov v Slo že tko preveč. Pa tud nimam potrebe po tem da nekam spadam, tko da se ne bom včlanu v klub. Tud 125 ne štejem kot neko posebno klaso, pač spadajo pod motorje in zakaj bi delal na tem da bi se odaljil od "ostalih" motorjev. Mogoče ko bom starejši spremenim mnenje ;)

Če boste mel pa kake fešte, al pa kaka turca in če bom lahko prišel ter seveda če me boste hotel, se pa z veseljem kdaj udeležim :)

Da bi pa grobnik najel sem pa sploh za :OK:

Tud kar pišem v tej temi se ne navezuje na sam klub, sam če te že tako moti to moje smetenje, pa vredu, se ne bom več vtikal ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej nikol nisem reku da je ideja bedna. Če že neki delate in boste dejansko to ispelal, kapo dol.

Sam je pa vseeno moje mnenje, da je klubov v Slo že tko preveč. Pa tud nimam potrebe po tem da nekam spadam, tko da se ne bom včlanu v klub. Tud 125 ne štejem kot neko posebno klaso, pač spadajo pod motorje in zakaj bi delal na tem da bi se odaljil od "ostalih" motorjev. Mogoče ko bom starejši spremenim mnenje ;)

milm da gre tuki bol za to da se druz folk s 125. pa se ko gredo na turo motoristi ki majo vecje kubature je tut stil voznje najbrz drugacen. sploh pa, un folk je starejsi, velik starejsi od nas, in nekako ne bi padli v tisto skupnost se men zdi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej nikol nisem reku da je ideja bedna. Če že neki delate in boste dejansko to ispelal, kapo dol.

Sam je pa vseeno moje mnenje, da je klubov v Slo že tko preveč. Pa tud nimam potrebe po tem da nekam spadam, tko da se ne bom včlanu v klub. Tud 125 ne štejem kot neko posebno klaso, pač spadajo pod motorje in zakaj bi delal na tem da bi se odaljil od "ostalih" motorjev. Mogoče ko bom starejši spremenim mnenje ;)

Če boste mel pa kake fešte, al pa kaka turca in če bom lahko prišel ter seveda če me boste hotel, se pa z veseljem kdaj udeležim :)

Da bi pa grobnik najel sem pa sploh za :OK:

Tud kar pišem v tej temi se ne navezuje na sam klub, sam če te že tako moti to moje smetenje, pa vredu, se ne bom več vtikal ;)

ej ql je! sam tist mi je šlo mal na kur*c, k ste se o drag-ih pogovarjal v temi od motokluba. ej zmeri si dobrodošel, ker smo vsi motoristi in ker mormo motoristi med sabo držat, se ne bomo več kregal!

glede fur, se bomo pa itk v temo od 125-k menil, tko da boš tm use zvedu, pa če se ti bo dal, se boš lahko pridružu! za vse velja enako!!! B)

uživejte folk

Popravljeno . Popravil GrCaR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!