Skoči na vsebino

MOTO SRŠENI


GrCaR

Priporočene objave

Kja jutri si doma grčar, ker midva mogoče prideva do lj, pa bi se lahko nekje dobili.

ja sm doma! upam da ne bo dežja. no v mojmu profilu najdš cifro, pa če bota res v Lj pršla pa poklič, pa se zmenmo za en drink!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej ne najdm nobenga pamtnga zemljevida! pa sej bota najdla, drugač pa jutr, če bota res v LJ, pa vama bom pokazu, kje to je! pa če kej ne bota vedla, pa lahko mene pokličš, pa ti razložim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej ne najdm nobenga pamtnga zemljevida! pa sej bota najdla, drugač pa jutr, če bota res v LJ, pa vama bom pokazu, kje to je! pa če kej ne bota vedla, pa lahko mene pokličš, pa ti razložim!

Kaj daš št, da te pokličeve, ko prideva v lj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa tisti k slucajno nimajo(mo) motorja oz. izpita? ce bo sam kafe pa taprau sestank pol pridem, da nebo tko k je blo zadnc pr men... ane ziga? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa tisti k slucajno nimajo(mo) motorja oz. izpita? ce bo sam kafe pa taprau sestank pol pridem, da nebo tko k je blo zadnc pr men... ane ziga?  :lol1:

Če pa nimaš nič, lahko pa tudi peš-hondo zakurblaš ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa nimaš nič, lahko pa tudi peš-hondo zakurblaš ;)

ce bi js htel prit v lj v petek bi tut sam mogo pes hondo zakurblat pm :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa tisti k slucajno nimajo(mo) motorja oz. izpita? ce bo sam kafe pa taprau sestank pol pridem, da nebo tko k je blo zadnc pr men... ane ziga?  :lol1:

zdej bo zares! tko da kr prid!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a še zdej nisi gume zrihtu???

sm jo včeraj naročo pa je reko da jo lahk dobim v 2 dneh al pa v enem tednu :BUA: :BUA: piz** pa om že dal spet kakih 26 čukov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah sj to se zavlece :> jest sm jo tut narocu i sredo pa je reku da u petek bo....pa je she zdj ni .... :nono: :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam ti maš vrjetn še staro gor?? pa se lahk furaš če jo maš js pa mam gumidefekt pa lahk sam gledam motor :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam ti maš vrjetn še staro gor?? pa se lahk furaš če jo maš js pa mam gumidefekt pa lahk sam gledam motor  :(

Na njega se vsed, vspredih si dej TV pa posnetek kake ceste gor, pa naštimi si še ventilator, da vate piha in uživaj ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pa nevem če pridem.........benz je še kr drag :BUA:omg in rabim tankat full tank ....... nevem če mi bo zneslo :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!