Skoči na vsebino

MOTO SRŠENI


GrCaR

Priporočene objave

i'll be there :>

RSmaniac ti men sam povej kdaj naj te pocakam. pocakou te bom pa na Agipovi pumpi ok ?

ok grem se zdj furat ajde :ninja: :ninja: :yea2: :yea1: B) O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutr bod ob 4.30 na pumpi v vodicah. Prideva pa pol jst pa probiker ok pa možno še en z mzjom. Se jutr še slišva po telefonu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pa nevem če pridem.........benz je še kr drag :BUA:omg in rabim tankat full tank ....... nevem če mi bo zneslo  :angry2:

caki kdo se je ze hvalu da mu ful mal zre? pa bi tanku sam tistih 8l za 1800 pa je... sam ni to point da nebi kej :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

caki kdo se je ze hvalu da mu ful mal zre? pa bi tanku sam tistih 8l za 1800 pa je... sam ni to point da nebi kej  :nono:

preden kaj poveš raje se malo zamisli in bolše preberi si kaj sem napisal !

kaj ti si čudne ali kaj ti je ??? jst sem lepo napisu da rabim tankat full tank ki je cirka 17l ker trenutno se furam na rezervi že 30 km .......in sicer nimam niti prebite pare za banez tako da glej ne mi javkat in ga srat!!!! :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jsta vm bom tkole povedu: tisti, k ste si cajt uzel, hvala vm, tisti k VAS pa NI blo pa niste resni! no za ene par folka vem , da pač niso mogl pridt zarad obveznosti... (honda, mitja TDR, proteon, modri dirkač, garfield)! za te k sm jih naštev, razumm da niso mogl pridt in so to že prej obvestil, ampak za druge lahko pa sam to rečm, da niste resni! no če je meu še kdo kkšne nujne opravke to OK, ampak nekateri, ker se vm enostavno ni dal, dejte še enkrt premislt, če bi bli res radi v klubu! in pol k bojo paperji že na občini in bomo že uradn moto klub, upam da bote tut kej rezkirali in naslednjič PRŠL na sestank!!! no tisti k ste pa bli, pa lepo da ste si uzel cajt in pršl na sestank!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmmm a smemo mi tu gor na forumu zvedet kdo je biu :) a ste se zmenli kaj al vas je dejansko blo premalo??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blo ns je lih dost, tko da smo usi k smo bli prisotni: jst, mi, RSmaniac, PROBIKER, zeus, zigaspy,mitofreak, dimmni burek, Mte, Yamaha!

no tko: zmenil smo se: da se članarina pobera 2X na leto po 3000sit! za tiste, k vas danes ni bilo, smo se zmenil, da bote doživel krst, razen nekaterih (ki sem jih napisu v prejšnem mojem postu)! Mene so zbral za precednika, zeus je podpredsednik, tajnik je Mte, blagajnik pa dimmni burek! Če se kdo s tem ne strinja, bi pa pršl, pa bi povedal!

iz dohodkov, bomo najprej dali narest našitke ter majice, verjetno tudi nalepke!

če še koga kej zanima, nej pa praša!

lp, by president :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jsta vm bom tkole povedu: tisti, k ste si cajt uzel, hvala vm, tisti k VAS pa NI blo pa niste resni! no za ene par folka vem , da pač niso mogl pridt zarad obveznosti... (honda, mitja TDR, proteon, modri dirkač, garfield)! za te k sm jih naštev, razumm da niso mogl pridt in so to že prej obvestil, ampak za druge lahko pa sam to rečm, da niste resni! no če je meu še kdo kkšne nujne opravke to OK, ampak nekateri, ker se vm enostavno ni dal, dejte še enkrt premislt, če bi bli res radi v klubu! in pol k bojo paperji že na občini in  bomo že uradn moto klub, upam da bote tut kej rezkirali in naslednjič PRŠL na sestank!!! no tisti k ste pa bli, pa lepo da ste si uzel cajt in pršl na sestank!!!

Lej jaz sem na rojstnem dnevu od bratranca, drugče bi prišu 100%.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej jaz sem na rojstnem dnevu od bratranca, drugče bi prišu 100%.

lej, mojo tel. cifro maš, verjetno si tut kkšn dan prej vedu, da ma tvoj bratranc rojstn dan, tko da bi lahko vsaj sporoču, da te ne bo in bi ti blo oproščeno, sploh ni problema, sam glupo se mi zdi, da noben ne pokliče al pa nekak sporoči, da ga ne bo!

Popravljeno . Popravil GrCaR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej, mojo tel. cifro maš, verjetno si tut kkšn dan prej vedu, da ma tvoj bratranc rojstn dan, tko da bi lahko vsaj sporoču, da te ne bo in bi ti blo oproščeno, sploh ni problema, sam glupo se mi zdi, da noben ne pokliče al pa nekak sporoči, da ga ne bo!

Do danes nisem vedu, ker oče je mel do danes vročino, zjutraj je pol reku, da gremo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo pobi da ste se zmenl... respect! naum komentiru udelezbe... k se tak nimam kej glast ko sploh pogojeu za uclaniteu (še) ne izpolnjujem(motor :doze: )

drugac pa pridem pol ko bo kej iz tega pa maker me krstite :)

sva cast :worship:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sem lepo napisal zakaj nisem mogu prit..........jebiga ko nimaš keša!

Ja kr navad se... Motor kr dost keša pobere sploh če gre kj u k... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja a mene boste tui krstili sam ne s ksno dirko da nebom pol takoj sow spet kej popravljat :D :D :D :D

Popravljeno . Popravil modri_dirkac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sem lepo napisal zakaj nisem mogu prit..........jebiga ko nimaš keša!

Ahja za na ride pa ga maš? In kdo se je že hvalu da mu mal kuri? ah, pa delu si celo poletje pizda, na en sestank pa nisi mogu pridt :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grčar čimprej mi na msn-ju sporoc kdo je biu opraviceno odsotn... k mam ze use spisan sam se teh par imen mi manka... al pustim prazn?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kasna crna lista! usak zapisnik od seje mora met tud opraviceno odsotne gor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!