Skoči na vsebino

MOTO SRŠENI


GrCaR

Priporočene objave

eh če bi poznal moje starše bi blo že nekaj....sicer jebat ga po eni strani mi je gnilo prosti za tuji denar! ker ni glih bilo tako nujno it gor sej bo že drugič no pizda jaooo kot da je to 1 in zadnjič pa dejte no........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gremo jutr kšn krog z motorji če bo lep vreme? KDo je za?

ja lahko bi sli... mogoce bled, bohnij ? lepa turca do bohinja ... do bleda cez hribe (trzic:) begunje....) in tako dalje...

al a ride bi ble tut dobre ja :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja lahko bi sli... mogoce bled, bohnij ? lepa turca do bohinja ... do bleda cez hribe (trzic:) begunje....) in tako dalje...

al a ride bi ble tut dobre ja :>

Ja ja itk sm za akcijo!Sam dons neki ful slb vreme napovedujejo za ju3, ampak useen!Gremo zj pa u Marija reko, to je zravn Trbovelj, ovinki so pa toooook hudi tm d ko se čist "NAGNIJEŠ", glavca peče, ride nimajo za burek! :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GrCaR, tak btw, jaz sem ti tud poslal, da ne morem, pa razlog je čist vredu. Pač se zgodi, da človek kdaj kej izgubi in nato zdle uporabla skor največjo možno resolucijo, da tale post napišem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao fantje jst bi tut šu na ride... Zdj pa namest da bi se vozu pa tle na internetu čepim pa čakam na klic serviserja :SS Pa glih zdj si mi je mogl nardit k mal sonce posije :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GrCaR, tak btw, jaz sem ti tud poslal, da ne morem, pa razlog je čist vredu. Pač se zgodi, da človek kdaj kej izgubi in nato zdle uporabla skor največjo možno resolucijo, da tale post napišem...

ej sory čist pozabu nate! sej v zapisniku je napisan, da si biu opravičeno odsoten!

če ne vrjamš, pa povej, pa ti pošlm!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No se bomo jutr zmenil ane kam bomo šli. Aja pa glede kluba se ne strinjam s tem da je zeus podprecednik( pa brez zamere zeus) sam zdi se mi da bi mogu bit kdo drug k njega sm zdj prvič vidu pa tud rvič da se je pelu z nami( z nami mislm tisti k smo bli učeri tm) . To je moje mnenje, ker povem kar si mislm o tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No se bomo jutr zmenil ane kam bomo šli. Aja pa glede kluba se ne strinjam s tem da je zeus podprecednik( pa brez zamere zeus) sam zdi se mi da bi mogu bit kdo drug k njega sm zdj prvič vidu pa tud rvič da se je pelu z nami( z nami mislm tisti k smo bli učeri tm) . To je moje mnenje, ker povem kar si mislm o tem.

:hmm: a nisi ti to mal pozno povedu? učeri smo mel volitve! moje mnenje: lej zeus se je enkrat (mogoče 2x) pelu z nami, še takrt k ti nisi meu izpita! Pa glede na to, da se mi zdi zelo pošten, pa zrihtu je logotip, tko da po mojem mnenju si zasluž, da je biu izbran! tisti k se ne strinjate, ZAKAJ niste učer povedal??? med počitnicam se ni z nami vozu zato, ker je delal 2 šihta, ker bo 125ccm motor zamenju z 1000 ccm in vsi vemo, da to ni lih pocen! tko da bo zdej k bo kkšna lepa sobota oz. nedelja z nami km furov! sej mogoče si jst tut ne zaslužm, da bi biu predsednik, mogoče to kkšnega mot, vendar vi ste me izbral tako kot zeusa, bureka in Mte-ja! sej zato pa so ble učer volitve in če se kdo ne bi strinjal, bi lahko povedal, zato pa naj bi blo na sestanku čim več članov, da bi vsak podal svoje mnenje in da se med vsemi razglablja kako in zakaj! tko da kar je, je!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No se bomo jutr zmenil ane kam bomo šli. Aja pa glede kluba se ne strinjam s tem da je zeus podprecednik( pa brez zamere zeus) sam zdi se mi da bi mogu bit kdo drug k njega sm zdj prvič vidu pa tud rvič da se je pelu z nami( z nami mislm tisti k smo bli učeri tm) . To je moje mnenje, ker povem kar si mislm o tem.

U petek bi jezik stegnu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej vem :D Sej bomo vidl če si je zevs zaslužunaziv podprecednika k se bomo km pelal pa pogovorl pa bomo vvidl če je uredu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men pa strani ne odpre.... :(

ups. pa res! če bi biu rad v našem klubu, mi prosm prek PM pošl podatke: ime, priimeh, kraj, št. mobitela pa MSN-če maš, pa še mail

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hujs je ce mas motor doma pa ga ne mors vozit  :BUA:

tut js :BUA: :BUA: sam da iz drugačnih razlogov ga nemorm furat kot pa ti :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hujs je ce mas motor doma pa ga ne mors vozit  :BUA:

Jao, če si dumbo, namest da bi zdej mel izpit pa nič!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!