Skoči na vsebino

MOTO SRŠENI


GrCaR

Priporočene objave

ja lepo bi blo v portorožu kjer bi nardil 2. sejo upravnega odbora mk sršeni :D  :OK:

ja sam jst bi mogu na zadn zic pr enm :BUA:

kaj pa če počakamo da zrihtaš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@RSmaniac: sj nker ne piše da me boste mogl dohajat...pa tut nker ne piše da se bo nevemkako hitr vozil...če si v skupini se je treba prilagajat...itq pa če dobim ta motor, k si ga želim, ga ne mislm nwem kok gnat pa prtiskat alpa krkol, ker bom itq prvih 5000km ves posran :kva2:

tko da bote lepo kr za mano vozili s pol gasa... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha kul. Grčar neki bi se mogl spomnt eno dobro furu z enim ciljem ne sam prtegovanje skos ovinke in nazaj. Da nardimo pol enkrat zaklučk sezone :D

a gremo prevozt 24 SMOT? sam za vs ka mate 2 taktne motorje bi blo bl kur*c

Popravljeno . Popravil GrCaR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam če bom jst lahk vozu 80km/ bo pa res mal prepočas :BUA:

bom probu pol prec k dobim narest čim prej 500km da bo mer :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a gremo prevozt 24 SMOT? sam za vs ka mate 2 taktne motorje bi blo bl kur*c

Uff...huda ideja Grčar...tole mi pa še ni na misu padl :OK:

Sam kako je to mišlen???Se lahk saj na bencinu ustavmo???al morm po pot kantico iz kufra pa tankat pa še polulat se zravn??? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uff...huda ideja Grčar...tole mi pa še ni na misu padl :OK:

Sam kako je to mišlen???Se lahk saj na bencinu ustavmo???al morm po pot kantico iz kufra pa tankat pa še polulat se zravn??? :P

use lahko delaš,(tankaš, lulaš... ) povsod se lahko ustavš, sam v 24 urah morš met use mejne prehode poštemplane!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej folk! še neki sm se spomnu! prosm da mi 3-je polnoletni na PM sporočijo svoj ime in priimek, rojstni datum, naslov, kraj in poštno številko! ker rabmo 3 polnoletne, da lahko sploh ustanovimo klub!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

use lahko delaš,(tankaš, lulaš... ) povsod se lahko ustavš, sam v 24 urah morš met use mejne prehode poštemplane!

Čak mal u 24ih urah naj bi pršu od italjanske,avstrijske,madžarske do hrvaške meje .)

Divje :yea2: :yea2: :yea2: ...gremo 1X :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej folk! še neki sm se spomnu! prosm da mi 3-je polnoletni na PM sporočijo svoj ime in priimek, rojstni datum, naslov, kraj in poštno številko! ker rabmo 3 polnoletne, da lahko sploh ustanovimo klub!

pol me na MSN klikn, pa ti povem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ei to za viknd turco, dj gremo na Marija reko, to je od Trbovlj mckn naprej, lohka se pa se naprej do logarske doline zapelemo (stajrci to k bol poznate) :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ei to za viknd turco, dj gremo na Marija reko, to je od Trbovlj mckn naprej, lohka se pa se naprej do logarske doline zapelemo (stajrci to k bol poznate) :kva2:

ni blema, lahko vodim. Drugač pri logarski gor je pa še fajn it za majerhold gor (oštarija v hribu), oz. do onega mejnega prehoda, pa se ne morm spovnat kok se mu reče, vem da sta dve besede pa neki na p :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A 3je polnoletni morjo bit v klubu?

Yamaha, Zevs, V-masina pa bo :D

no no sej sm jest tut :>

airoh nimas kej razmislat ... si al pa nisi ... sj tut za pol a mislis da bomo mi ceu zivljenje drkal 125ke a kaj ??? :grrr :grrr pac jih bo pol pol..... who cares!

sploh pa...res je tvoja izbira

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nah ni zaradi 125tke ampak zaradi družbe sicer grcar pa en njegov frend sta vredu ampak za druge k so gor bi jih tepu non stop! ne govorim za vse ampak posameznike k majo svoje izpade! Kot npr. Burek!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nah ni zaradi 125tke ampak zaradi družbe sicer grcar pa en njegov frend sta vredu ampak za druge k so gor bi jih tepu non stop! ne govorim za vse ampak posameznike k majo svoje izpade! Kot npr. Burek!!!!!

Koga bi ti tepu??????? :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

QUOTE(AiroH @ 6 Sep 2005 @ 18:18)

nah ni zaradi 125tke ampak zaradi družbe sicer grcar pa en njegov frend sta vredu ampak za druge k so gor bi jih tepu non stop! ne govorim za vse ampak posameznike k majo svoje izpade! Kot npr. Burek!!!!!

*

Koga bi ti tepu??????? :nono:

Mi bomo njega :fight2: Ne prbiji ei!Kdor je proti Bureku je proti nam!! :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blema, lahko vodim. Drugač pri logarski gor je pa še fajn it za majerhold gor (oštarija v hribu), oz. do onega mejnega prehoda, pa se ne morm spovnat kok se mu reče, vem da sta dve besede pa neki na p

Pavličevo sedlo fajn uvinki pa fajn cesta sploh na avstrijski strani!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pavličevo sedlo fajn uvinki pa fajn cesta sploh na avstrijski strani!!!  :OK:

No no sj o tem govorim, gremo se nekam pelat k nas 3/4 najbrž ne pozna, da vidmo se kk druk delcek te slovenije, kako samo Vodice pa ride :D

Sam ne vem ce ga bo zacev vreme kj biksat :BUA:

Popravljeno . Popravil zigaspy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čak mal u 24ih urah naj bi pršu od italjanske,avstrijske,madžarske do hrvaške meje .)

Divje :yea2:  :yea2:  :yea2: ...gremo 1X :yea1:

jst sm ZA :yes: :yes: :yes: to bi blo res ZAKON :yea2: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nah ni zaradi 125tke ampak zaradi družbe sicer grcar pa en njegov frend sta vredu ampak za druge k so gor bi jih tepu non stop! ne govorim za vse ampak posameznike k majo svoje izpade! Kot npr. Burek!!!!!

Aha izpade imam, no en qoute mi dej mojga izpada, da vidm (lohk qoutaš tudi iz katerekoli teme, sam klikni quote, v tej temi pa prtisni dodaj odgovor)

Če mislš kurcanje tiste TVOJE bedarije na ridah, ti hočm in predvsem sebi hočem dobro, torej nočm tebe pobirat in nočem sebe, še enkrat! Tko da glede tega bodi raje tiho, način tvoje vožnje je zame glup, ker če nimaš sportaka ne vozi sportaka, OK? Če ne morš polagat, oz. nimaš gum in ti vse neki pleše, pol NE polagat k ko boš sebe raztreseu in po možnosti še kakega nedolžnega zraven bom jest tebe tepu

Pol če furamov koloni, se ponavad ne prehiteva, če jest avto prehitim ga ni treba še teb, v ŠKARJE!!!

Tko da bodi raje tih, in se še mal nauči vozt, in prdobit mal izkušenj glede prometa in vsega....

Z eno besedo NE PRESERAVEJ se če se nimaš s čim! <_<

QUOTE(AiroH @ 6 Sep 2005 @ 18:18)

nah ni zaradi 125tke ampak zaradi družbe sicer grcar pa en njegov frend sta vredu ampak za druge k so gor bi jih tepu non stop! ne govorim za vse ampak posameznike k majo svoje izpade! Kot npr. Burek!!!!!

*

Mi bomo njega :fight2: Ne prbiji ei!Kdor je proti Bureku je proti nam!! :fight2:

Thats the spirit of a MK Sršeni :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!