Skoči na vsebino

MOTO SRŠENI


GrCaR

Priporočene objave

Burek, če se vozi v koloni in začne vodja kolone prehitevat, more predvidit, da bo večina kolone mim pršla, ker ne more vsak zase prehitevat, ker se pol kolona kar hitro razvleče/razgubi. Tolko glede prehitevanja v skupinski/kolonski vožnji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nah ni zaradi 125tke ampak zaradi družbe sicer grcar pa en njegov frend sta vredu ampak za druge k so gor bi jih tepu non stop! ne govorim za vse ampak posameznike k majo svoje izpade! Kot npr. Burek!!!!!

no lepo da se midva razumeva! sam neki, sam da ne boš reku da pametujm al pa tko, ker nočm da se kregate, ampak bodte prjatli, ker usak hoče samo dobro! ej Airoh, učas je treba tut kkšne predloge, ki ti jih kdo pove, je treba upoštevat!!! tut burek je to zvedu da je treba učas tut koga poslušat, takrt k je motor kupu, je govoru kako zalaga do tačke s 6 let starimi gumami, pa sm mu jst reku, da nej ne pretirava, ker guma k je 6 let stara ne drži več! in ker je biu tak kot ti, me ni poslušu, čez en tedn je šou pa na tla, ampak je meu srečo, da je meu sam mal kožo podrajsano pa mal podrajsan motor! tko da on ve kako je to, če ne poslušaš, zato tut tep dobr hoče!!! aja pa glede polaganja, dejte mal bl predvidevat, pa naprej gledat in vozit z ˝glavo˝, ker drugače se lahko zgodi to, kar se je dons na ridah! tko da vs use prosm, da ne pretiravate, ker je še tko preveč nestreč, nekatere pa se končajo celo tragično :cry:, tko kot se je dons na ridah!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no lepo da se midva razumeva! sam neki, sam da ne boš reku da pametujm al pa tko, ker nočm da se kregate, ampak bodte prjatli, ker usak hoče samo dobro! ej Airoh, učas je treba tut kkšne predloge, ki ti jih kdo pove, je treba upoštevat!!!  tut burek je to zvedu da je treba učas tut koga poslušat, takrt k je motor kupu, je govoru kako zalaga do tačke s 6 let starimi gumami, pa sm mu jst reku, da nej ne pretirava, ker guma k je 6 let stara ne drži več! in ker je biu tak kot ti, me ni poslušu, čez en tedn je šou pa na tla, ampak je meu srečo, da je meu sam mal kožo podrajsano pa mal podrajsan motor! tko da on ve kako je to, če ne poslušaš, zato tut tep dobr hoče!!! aja pa glede polaganja, dejte mal bl predvidevat, pa naprej gledat in vozit z ˝glavo˝, ker drugače se lahko zgodi to, kar se je dons na ridah! tko da vs use prosm, da ne pretiravate, ker je še tko preveč nestreč, nekatere pa se končajo celo tragično :cry:, tko kot se je dons na ridah!

ka se je kdo ubil na ridah al kaj ??? :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka se je kdo ubil na ridah al kaj ??? :S

en se je ubil, drugi pa ma močno poškodovano nogo! oba sta priletela v ˝zaščitno˝ ograjo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točn tko, zdej mi je seveda žou k sm s starimi gumami polagou...

Pa tudi po 2000km NE poznaš motorja, tudi po 6000km ga ne kukr jih mam jest, tko da če imaš slabe gume, če ti motor pleše v ovinkih, in trese in nevem kaj, pol nikakor ne mislt da boš mene lovu na ridah, k me ne boš, mogoče kdo drugi, ampak ti me ne boš, vsaj s tem Hyosotom ne, kr ne morš enostavno! In seveda pol k ti en neki reče, in malo bolj zapizdi-da si boš zapomnu, pol smo pa pizde in težimo, ja seveda, prou, če ti hočš tak odnos, in ti tupimo v glavo da 2T mašina lohk zariba, v oni temi, ti pa ne, pa kaj če ti je stric mehanik, moja teta je pa kelnarca, pa še zmer ne vem kolk stane per v oštariji :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je blo na ridah? Jap to je tvoja stvar hočeš al ne bit v klubu. Poglej zakj je pa ns 10 k smo že v klubu niti enkrat nism vidu da bi se mi kregal med sabo, zmer je poln smeha k burek kej tazga pove :D Skratka mi se tok štekamo kokr mal kšn, če se ti pa zdi da ne spadaš v našo motoristično družbo pa rajš zdj reč da ne boš v klubu kokr da se pa pol kej sporečemo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je blo na ridah? Jap to je tvoja stvar hočeš al ne bit v klubu. Poglej zakj je pa ns 10 k smo že v klubu niti enkrat nism vidu da bi se mi kregal med sabo, zmer je poln smeha k burek kej tazga pove :D Skratka mi se tok štekamo kokr mal kšn, če se ti pa zdi da ne spadaš v našo motoristično družbo pa rajš zdj reč da ne boš v klubu kokr da se pa pol kej sporečemo.

en se je ubil, drugi pa ma močno poškodovano nogo! oba sta priletela v ˝zaščitno˝ ograjo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čuj GrCar s kirim motojem pa je blo to, je mogoč že kaka tema na forumu?

tema: kačje ride II.

baje da sta mela obadva KTM duka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grčar mogl bi odpret temo za pogovore članov kluba nasplošno dokler ne bomo mel svoje strani in tudi foruma.

kar je v zvezi s klubom, ni blema, se lahko v to temo piše

ostalo se pa potrudmo, pa pišmo v 125-ke javite se

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grčar mogl bi odpret temo za pogovore članov kluba nasplošno dokler ne bomo mel svoje strani in tudi foruma.

Stran bo po predvidevanjih sam beta verzija nared drugi tedn. za gostovanje pa še ne vem kako bo, se morma še z GrCaRjem zment, oz z financ ministrom :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Burek, ti si lokalni tam, pač te ne mormo mi ko 5x na let na ride pridemo tam stegnat, ko že maš naštudirane linje :D , pridi ti v naše konce.... ;)

V mislih sem mel Airohove slabe gume, očitno slabo vzmetenje in 4T mašino :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V mislih sem mel Airohove slabe gume, očitno slabo vzmetenje in 4T mašino :yea1:

khm... a maš kej proti 4T :angry2: sicer pa daelim rula :blush:

ups :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

khm... a maš kej proti 4T  :angry2: sicer pa daelim rula  :blush: 

ups  :topic:

4T je zakon, ampak nekako od 250ccm naprej :P , spet sm mel v mislih da se 4T 125ccm ne more kosat s 2T 125ccm

Fantje, a vi mene mal zajebavate? :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4T je zakon, ampak nekako od 250ccm naprej :P , spet sm mel v mislih da se 4T 125ccm ne more kosat s 2T 125ccm

zdej bom pa :cry:

hehe joke :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem ga nesu na servis in uganu kaj je narobe in zakaj mi pleše... gume so čisto v redu in če bi ble slabe gume bi že bil potleh narobe je blo mortizer ki je malo jebal in motor je čudno se obnašal tako da zdej gre got rabi!

Glede tebe burek jst nisem sploh bil kriv na ridah in ne seri več ker če nebi ti se hotu izkazovat kako znaš na ovinkih sploh nebi pršlo do tega ...........moto_mat ti lahko potrdi ker si njega prehitu pol si hotu še mene sam ker mene je zaneslo sem šou na široko da nebi končal v zid ti ker si pa pameten hotu me prehitet v ovinku kar sploh te nisem gledau ker sem bil totalno koncentriran na motor da ne letim v zid si prišu do mene in mi hotu zapret mojo linjo ampak ker sem bil hitrejši sem ti jo jst, sreča da se je končalo tako ker če bi me hotu prehitet bi me totalno pobral tako da se malo zamisli kdo je zdej zasral!!! če pa mi en verjameš praši še moto_mata k je bil ozadaj in vse vidu! na začetku sem mislu da sme jst zasral pač em ti tudi reku sory ampak ko mi je reku moto_mat kaj je resničo blo me je totalno razpizdlo .........ti pazi ne jst! aja glede prehitevanja ko se vozi v skupini ni prehitevanja! noče se nič resno skregat s tabo ampak resno ko mene nekdo začne močno jebat v glavo se ga lotim! aja pa da nebi te zopet ču kaj žalit moje sorodnike ker to je žalostno kaj delaš!

Drugače z kitom mojga hyosota spravim na 130km/h in dobim pospeške k ima grcar na svojem dealimu in meni je čisto dovol! Drugače upam burek da drugič preden koga kirtizraš poglej prej sebe!!!!

aja zakaj bi bil moj način vožnje glup??? ker nimam cestnega kot ti???

a si mogoče opazu da tudi drugi naked k so bli tam so polagali skoraj enako kot cestni in je skoraj isti kurac !! ne seri ki sploh nisi se vozu že z nakedom oz uno malo k sem ti ga posodu ni nič...........jst pa sem vozu cestnega pa naked tega....ne moreš rečt stvari k nisi probal!

Popravljeno . Popravil AiroH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem ga nesu na servis in uganu kaj je narobe in zakaj mi pleše... gume so čisto v redu in če bi ble slabe gume bi že bil potleh narobe je blo mortizer ki je malo jebal in motor je čudno se obnašal tako da zdej gre got rabi!

Glede tebe burek jst nisem sploh bil kriv na ridah in ne seri več ker če nebi ti se hotu izkazovat kako znaš na ovinkih sploh nebi pršlo do tega ...........moto_mat ti lahko potrdi ker si njega prehitu pol si hotu še mene sam ker mene je zaneslo sem šou na široko da nebi končal v zid ti ker si pa pameten hotu me prehitet v ovinku kar sploh te nisem gledau ker sem bil totalno koncentriran na motor da ne letim v zid si prišu do mene in mi hotu zapret mojo linjo ampak  ker sem bil hitrejši sem ti jo jst, sreča da se je končalo tako ker če bi me hotu prehitet bi me totalno pobral tako da se malo zamisli kdo je zdej zasral!!! če pa mi en verjameš praši še moto_mata k je bil ozadaj in vse vidu! na začetku sem mislu da sme jst zasral pač em ti tudi reku sory ampak ko mi je reku moto_mat kaj je resničo blo me je totalno razpizdlo .........ti pazi ne jst! aja glede prehitevanja ko se vozi v skupini ni prehitevanja! noče se nič resno skregat s tabo ampak resno ko mene nekdo začne močno jebat v glavo se ga lotim! aja pa da nebi te zopet ču kaj žalit moje sorodnike ker to je žalostno kaj delaš!

Drugače z kitom mojga hyosota spravim na 130km/h in dobim pospeške k ima grcar na svojem dealimu in meni je čisto dovol! Drugače upam burek da drugič preden koga kirtizraš poglej prej sebe!!!!

folk! nehte o tem, al pa to uredita prek PM-ja! in prosim da ne smetite več teme! tle se pogovarjamo samo o motoklubu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja about motoklub gcar jst ti lahk zrihtam web site pa forum for free ! :OK:

vsaj to da vam neki pomagam! več kot to nevem kaj bi še

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja about motoklub gcar jst ti lahk zrihtam web site pa forum for free !  :OK:

vsaj to da vam neki pomagam! več kot to nevem kaj bi še

:worship: bi blo ql! a to 100% free

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!