Skoči na vsebino

MOTO SRŠENI


GrCaR

Priporočene objave

Danes sem ga nesu na servis in uganu kaj je narobe in zakaj mi pleše... gume so čisto v redu in če bi ble slabe gume bi že bil potleh narobe je blo mortizer ki je malo jebal in motor je čudno se obnašal tako da zdej gre got rabi!

Glede tebe burek jst nisem sploh bil kriv na ridah in ne seri več ker če nebi ti se hotu izkazovat kako znaš na ovinkih sploh nebi pršlo do tega ...........moto_mat ti lahko potrdi ker si njega prehitu pol si hotu še mene sam ker mene je zaneslo sem šou na široko da nebi končal v zid ti ker si pa pameten hotu me prehitet v ovinku kar sploh te nisem gledau ker sem bil totalno koncentriran na motor da ne letim v zid si prišu do mene in mi hotu zapret mojo linjo ampak  ker sem bil hitrejši sem ti jo jst, sreča da se je končalo tako ker če bi me hotu prehitet bi me totalno pobral tako da se malo zamisli kdo je zdej zasral!!! če pa mi en verjameš praši še moto_mata k je bil ozadaj in vse vidu! na začetku sem mislu da sme jst zasral pač em ti tudi reku sory ampak ko mi je reku moto_mat kaj je resničo blo me je totalno razpizdlo .........ti pazi ne jst! aja glede prehitevanja ko se vozi v skupini ni prehitevanja! noče se nič resno skregat s tabo ampak resno ko mene nekdo začne močno jebat v glavo se ga lotim! aja pa da nebi te zopet ču kaj žalit moje sorodnike ker to je žalostno kaj delaš!

Drugače z kitom mojga hyosota spravim na 130km/h in dobim pospeške k ima grcar na svojem dealimu in meni je čisto dovol! Drugače upam burek da drugič preden koga kirtizraš poglej prej sebe!!!!

aja zakaj bi bil moj način vožnje glup??? ker nimam cestnega kot ti???

a si mogoče opazu da tudi drugi naked k so bli tam so polagali skoraj enako kot cestni in je skoraj isti kurac !! ne seri ki sploh nisi se vozu že z nakedom oz uno malo k sem ti ga posodu ni nič...........jst pa sem vozu cestnega pa naked tega....ne moreš rečt stvari k nisi probal!

Bi prosu da se ta objava izbriše ker ni resnična-misunderstanding očitno, sva pa rešla po MSNju :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sva pa rešla po MSNju

še obstajajo pametni ljudje, ki znajo probleme rešt s pogovorom :OK:

no airoh ti se pa odloč glede kluba

and all be a :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej glej to se ti zdej zdi kaj pa če boš pol zeleno ninjo mel ti bo pa zelena bl kul al kaj?

itak se bomo to na kkšn sestanku dokončno zmenil!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej glej to se ti zdej zdi kaj pa če boš pol zeleno ninjo mel ti bo pa zelena bl kul al kaj?

itak se bomo to na kkšn sestanku dokončno zmenil!

Ma dj no nism reku d mora bit logo v barvah mojega motorja (ceprov je res najlepsa) :P

Samo pravim d RDECA + RUMENA + CRNA delujejo bol zazigalno pa bol skupi pasejo kakor MODRA + RUMENA + CRNA

Zato predlagam za naslednji sestanek nujen pogovor o barvah logotipa!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam mormo že prej barvne kombinacije skp narest da bomo pol vidl kaj sploh paše skp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nismo o barvi logota že debatiral...zbral smo modro, ki je nenazadnje tud najlepša, če se ne motim B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nismo o barvi logota že debatiral...zbral smo modro, ki je nenazadnje tud najlepša, če se ne motim B)

Ei ma tkt mene ni blo zravn!! Kr ta modra mi je pa res čisti :SS :BUA:

Pa nism js za rdeco zato k je moj motor rdece barve, sj drgac mam js jakno celado hlace pa rokavice modre, sam mi modra na logotipu useen ne pase, pa upam d nism edini k ma saj kancek okusa za mešanje treh barv skupi!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nismo o barvi logota že debatiral...zbral smo modro, ki je nenazadnje tud najlepša, če se ne motim B)

modra je najbol

@zigaspy modra al pa ROZA! zdej se pa odloč! a ne bi biu hud logotip z roza okvirčkom :OK:

Popravljeno . Popravil GrCaR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lol grčar no...ROZA...prou mogu si rečt an :lol1:

Kok ste vi eni kekci ej :P :P

modra:

logo4pshop9pb.th.jpg

temnomodra:

logo4pshop13ke.th.jpg

rdeča:

logo4pshop25nv.th.jpg

oranžna:

logo4pshop38pk.th.jpg

ROZA! :kva2: :lol1: :rolleyes: :slap: :

logo4pshop48xd.th.jpg

Roza je itq sam za đabe zravn...IGNORE...odločte se med zgornjimi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sj tmno modra ni tok slaba, sam dj tako rdečo naret kukr je na RSki, taka mal tmnejša pa bol krvavo rdeča!!

sej glede na to, kako nekateri vozjo in se na cesti dokazujejo, bo kakšen našitek še prehitro krvavo rdeče barve! :BUA: tko da folk po pameti pa po cest!

še vedno je temno modr najlepši!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dj no nism reku d mora bit logo v barvah mojega motorja....

No sj tmno modra ni tok slaba, sam dj tako rdečo naret kukr je na RSki, taka mal tmnejša pa bol krvavo rdeča!!

I'm confused :wacko: :rolleyes:

....drgač mi je pa temnomodr najlepš....

Popravljeno . Popravil Zeus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej glede na to, kako nekateri vozjo in se na cesti dokazujejo, bo kakšen našitek še prehitro krvavo rdeče barve! :BUA:  tko da folk po pameti pa po cest!

še vedno je temno modr najlepši!

Ma dj ne pametuj no, dj ZEVS to nared ksnga res une krvavo rdece barve al pa tko mal temnejse, kr tist bo res hudo na pa ta modra! :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dj ne pametuj no

:hmm: le kdo se je zanč hvalu, da je 120 v mestu čez rdeč semafor letu in da bi se kmal zabiu? :nono: proklet debil, če že delaš pizdarije po cest, se ni treba s tem hvalt!!! :nono: :angry:

Popravljeno . Popravil GrCaR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm:  le kdo se je zanč hvalu, da je 120 v mestu čez rdeč semafor letu in da bi se kmal zabiu?   :nono:  proklet debil, če že delaš pizdarije po cest, se ni treba s tem hvalt!!!  :nono:  :angry:

Kaj ma to zvezo z barvami logotipa?!?!?!

Ce vozim sam pac hocm met mal adrenalina na motorju, nism ti js kriv k ga ti picis 80 po AC :kva2: :kva2: :topic:

Popravljeno . Popravil zigaspy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!