Skoči na vsebino

MOTO SRŠENI


GrCaR

Priporočene objave

Kaj ma to zvezo z barvami logotipa?!?!?!

Ce vozim sam pac hocm met mal adrenalina na motorju, nism ti js kriv k ga ti picis 80 po AC :kva2:  :kva2:  :topic:

zveza z logotipom: ti hočš met logotip v krvavo rdeči barvi, kakršne barve je tvoj motor! a zdej mislš da se bo vs folk po teb prilagajov, ker si ti najbl pametn o logotipu, jst sm povedu da je najlepše barve temno moder in večina tistih k je kej o barvi napisal se mu zdi temno moder lep! zato ker si se pa ti spomnu da bi mel rdeč logotip, boš pa zdej tle težiu? dej umer se, pa bot raj tih, ker se nočm kregat, sam vrjem da če me boš razpizdu, da ti ne bo lih dobr, sam to ni grožnja, ampak le OPOZORILO!

glede mojga motora: še enkrt, predn kej nabijaš mal preglej podatke o mojem motorju, mal povpraši drug folk in NE NABIJAT! ker zgleda da si tak debil, da ne ločš razlike med 2T in 4T 125ccm mašino, kjer je vsakmu jasn, da 2T bolj leti, zato je pa tut večkrat na servisu! in po se ti hvalš, k si prpelu motor iz servisa, k si reku da maš sam pou bata in da je tvoj motor najbolj vzdržljiv! če bi biu tvoj motor vzdržljiv, bi bat ostau cel in ne da ga pou manjka!!!

pa še enkrt ti povem, da je končna hitrost daelima med 110-130 km/h!

:topic: :topic: :topic:

pe še neki: če si ti tok pamtn, pa da boš skos pametvov in da bo mogl bit use po tvojm, pol se bom jst nehu o klubu pogovarjat in me v tem klubu NE BO VEČ, ker jst se še vedno lahko družm s tistimi, s katerimi se dobr razumm, pa če prov nism v klubu! če bi biu rad predsednik, povej, sam pol ti use rihti naprej (paperje...) pa če se bo to zgodl, jst ne bom dau teh paperjev, k sm jih jst zrihtu, ampak boš ti šu lepo do enga k se na to spozna, mu boš lepo plaču in bota skupi sestavla paperje!

no v glavnm nočm se kregat, zato tut tebe opozarjam, da mi ne težiš!

lp, GrCaR :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ma to zvezo z barvami logotipa?!?!?!

Ma dj ne pametuj no, dj ZEVS to nared ksnga res une krvavo rdece barve al pa tko mal temnejse, kr tist bo res hudo na pa ta modra!

bom naredu enga temnordečga....samo zato da bomo vidl kašn je...ne drugga....drgač se bo pa barva izglasovala po večini!

js sm izrazu svoje mnenje, kašna mi je najlepša...če ni vsem temnomodra najlepš, se ne bom zj neki razburjou, tko kt ti, če ne bo temnomodra...kwa se je treba razburjat tok zarad ene BARVE logotipa...lepo se mal umir...bom ti naredu krvavo rdečo (ampak ne zj ker sm u šol)...ampak barva logotipa bo pa taka kokr bo hotla večina, ja?

tuki ni debate da bi se večina prlagajala enmu...posameznik se VEDNO prilagaja skupini..ne obratno...če tega nis sposoben ne boš nikamr pršu u lajfu pa nker.

pa če se bomo kej dost kregal bomo še do tega pršli, da bo grčar diktaturo uvedu :P (mal heca more bit no :) )

Popravljeno . Popravil Zeus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom naredu enga temnordečga....samo zato da bomo vidl kašn je...ne drugga....drgač se bo pa barva izglasovala po večini!

js sm izrazu svoje mnenje, kašna mi je najlepša...če ni vsem temnomodra najlepš, se ne bom zj neki razburjou, tko kt ti, če ne bo temnomodra...kwa se je treba razburjat tok zarad ene BARVE logotipa...lepo se mal umir...bom ti naredu krvavo rdečo (ampak ne zj ker sm u šol)...ampak barva logotipa bo pa taka kokr bo hotla večina, ja?

tuki ni debate da bi se večina prlagajala enmu...posameznik se VEDNO prilagaja skupini..ne obratno...če tega nis sposoben ne boš nikamr pršu u lajfu pa nker.

pa če se bomo kej dost kregal bomo še do tega pršli, da bo grčar diktaturo uvedu  :P (mal heca more bit no  :) )

jst ne bom nikakršne diktature uvaju, ampak se bom lepo obrnu stran in odšel! pametnejši odneha ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok ne da se mi usega brt sam useen:

1. js se nč ne razburjam glede barve logotipa, pravim samo d bi rdeča barva bol pasala k logotipu, itk bomo pa barvo večinsko izglasovali (upam)

2. Zakaj the fuck bi js hotu bit predsednik, Grcar ce se misls kregat z mano, al pa mi grozit, ali dajat nesmislna opozorila, tut član MKja ne mislm bit!!! :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok ne da se mi usega brt sam useen:

2. Zakaj the fuck bi js hotu bit predsednik, Grcar ce se misls kregat z mano, al pa mi grozit, ali dajat nesmislna opozorila, tut član MKja ne mislm bit!!!  :angry2:

1. zato, ker hočš, da je vedno use po tvojem

2. jst se ne mislm s tabo kregat, kar sm tut napisu

3. grozij ti ne, zaenkrt sm te sam opozoril!

4. glede tega al boš ti član al ne, mi prov kol visi, ker je to tvoja odločitev, sam če boš v klubu se boš mogu ti drugim prilagajat in ne da se bodo ostali teb!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sj tmno modra ni tok slaba, sam dj tako rdečo naret kukr je na RSki, taka mal tmnejša pa bol krvavo rdeča!!

In ti pravš da nočš da je barva logotipa taka kt tvoj motor... .)

No u glavnm...mislm da smo vsi za temno modro(tut jst)tko da bomo mel kr temno modr logo :OK:

Pa ne se tok jezit...to povzroča gube :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ehm.. nasvet za bodoče vodenje kluba: preveč demokracije imate.. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3. grozij ti ne, zaenkrt sm te sam opozoril!

OPOZORILO!!!!

ZAKAJ?!?!?!?!?!

Ker si me RAZGLASIL za DEBILA????

ali

Ker izražam svoje mnenje?!?!?!?!!?

Je to v MK Sršeni ZLOČIN :hmm: ?????

Seveda usi mormo bit :xx: , odloča samo PrIeSiDeNt (al kaj mas ze usepovsod napisan)

Aia pa na Dealimu vids 110 samo na 2 nacina:

1-veslanje z rokami po zraku

2-nozno poganjanje :lol1:

(prvi nacin preverjeno deluje :lol1: )

Ei pa nimam js nc proti 4T 125 motorjih, se man proti DEALIMU sam ne govort d ti gre tole 130, če gre še men zablokerana RSka komi 130. :closedeyes:

  ehm.. nasvet za bodoče vodenje kluba: preveč demokracije imate.. trance_16_dozingoff.gif

Se ti ne zdi da je izbira LOGOTIPA stvar vecjega stevila oseb v bodocem MKju???

In ti pravš da nočš da je barva logotipa taka kt tvoj motor... wink.gif

V tem primeru ni pomembno kaksne barve je moj motor, ampak kaksna barvna KOMBINACIJA je vsec vecini oz. posameznikom katere barve predlagamo, samo fora je v tem da PrIeSiDeNt noce da je barva LOGOtipa rdeca (kakršne je tudi, moj že prej omenjen motor)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je že tak kregate tle kar ni zdrav :grrr bi lahk pol nardil logotipe v dveh barvah pa bodo en pol mel rdeče en pa modre... To je sam ideja zato me ne na križ prebit :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na naslednm sestanku MK SRŠENI bo fajt :fight1:

Kdor zmaga pove kašne barve logotip bo :010

:lol1:

Ne ne fantje,ne se bat na sestanke hodit...samo hecam se :P :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Več ko jih bo na sestanku večji bo fajt :D

Če bo veliko članov, se bodo odvijale prave epske bitke :D

Popravljeno . Popravil Dolenc™
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JEST SM ZA PINKY!!! prou taka flesherska ;) LOL!

aja pa zadnih par dni sm biu mal odsotn k sm mal za solo delu :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ha ha keri smehi tole branje.... :lol1:

khm glede barv je pa tkole, men je temno modra najlepš....sam nej se proba narest še temno rdeča, pa ne zato k mi je lepa ampak če maš recimo našitke pa vse drugo more bit mal tko recimo barvno usklajen...k recimo rdeča pa črna bl skp pašeti kt pa modra pa črna!

zarad mene je pa čist usejen kera je

tko da na naslednem sestanku mamo sprintani obe možnosti in potem glasujemo in je stavr končana ne pa da se tle kregate čist brez veze!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo kot prvo našitke bomo mel na brezrokavnikih tko da bomo mel usi isto zarad mene se lohk tud tko oblačte pol da vm bo našitek pasau k majci magar tud tko čupo pobarvate :D Žiga pač hoče rdečo in ni hotu da bi pasau k njegovem motorju ampak pač glasoval za rdečo pa da je tak odtenek kokr na rsi. Jst glasujem za tistega ki bo mel na koncu največ glasov k mi je ubistvu usen. Pa mal bl na izy uzemite zajebancijo, midva z probikerjom se skos zajebavava pa če on mene jst njega nazaj na koncu se pa reživa če kšn dobro pribje. Grčar ne tok resno jemat stvari. Pač zajebava te zajebavi ga nazaj, mene to ne mot kokrat se mi kdo smeji kakšne žmigovce ma rska pa me to nč ne mot men se zdijo uredu, pol zajebaval so me da mi je zaribala pa kaj zaribal je še velik drugim tko da ne besed tok na trdo sprejemat. Barvni logo nej bo pa tak kokr večini paše sigurn bo na koncu tista barva izbrana k po mnenju večine najbl skup paše. Fantje klub mamo pa bomo se upam še dolg skup družl tko da bodte frendi. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, ni problema! jst se bom nehu pogovarjat o tem, vi zberte, če me bo kkšn kej uprašu, bom odgovoru drugač bom pa :xx:

@zigaspy a sm jst kriv, da sm biu za predsednika izbran? a sm jst v luft skaku pa upil: IZBERTE MENE? no ker veš, da nč od tega ni blo in da so me drugi izbral, prosm da nehaš! :fight2:

men je useen kakšne barve bo logotip! boli me kur*c za logotip in za določene DEBILE (KOT SE JE ŽIGA SAM POIMENOVAL)!

jst sm zaključu z debato, tko da od zdej naprej se dogovarjate brez mene, da ne bom izpadu tko, kot da jst use odločam!

lp, GrCaR

dobr se zmente!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je že tak kregate tle kar ni zdrav  :grrr  bi lahk pol nardil logotipe v dveh barvah pa bodo en pol mel rdeče en pa modre... To je sam ideja zato me ne na križ prebit  :afro1:

mobenga ne bomo na križ pribijal!

Hm, vidim da sem prestar za v tale klub. Kakšne debate imate to  :slap:

za v klub nisi prestar, sam občasno so kkšni nesporazumi, ampak, sej veš pametnejši odneha, tko da ni problema! še vedno dobrodošel v klubu!

Na naslednm sestanku MK SRŠENI bo fajt :fight1:

Kdor zmaga pove kašne barve logotip bo :010

:lol1:

Ne ne fantje,ne se bat na sestanke hodit...samo hecam se :P  :whistle:

Več ko jih bo na sestanku večji bo fajt :D

Če bo veliko članov, se bodo odvijale prave epske bitke :D

nobenih fightov in epskih iger NE bo, tko da upam da ko se bomo za sestank odločil, da se zberemo v največjem številu!

Prvo kot prvo našitke bomo mel na brezrokavnikih tko da bomo mel usi isto zarad mene se lohk tud tko oblačte pol da vm bo našitek pasau k majci magar tud tko čupo pobarvate :D Žiga pač hoče rdečo in ni hotu da bi pasau k njegovem motorju ampak pač glasoval za rdečo pa da je tak odtenek kokr na rsi. Jst glasujem za tistega ki bo mel na koncu največ glasov k mi je ubistvu usen. Pa mal bl na izy uzemite zajebancijo, midva z probikerjom se skos zajebavava pa če on mene jst njega nazaj na koncu se pa reživa če kšn dobro pribje. Grčar ne tok resno jemat stvari. Pač zajebava te zajebavi ga nazaj, mene to ne mot kokrat se mi kdo smeji kakšne žmigovce ma rska pa me to nč ne mot men se zdijo uredu, pol zajebaval so me da mi je zaribala pa kaj zaribal je še velik drugim tko da ne besed tok na trdo sprejemat. Barvni logo nej bo pa tak kokr večini paše sigurn bo na koncu tista barva izbrana k po mnenju večine najbl skup paše. Fantje klub mamo pa bomo se upam še dolg skup družl tko da bodte frendi. .)

frendi smo lahko in SMO, in jst sm tut v prejšnem postu povedu svoje mnenje, tko da se ne sekeram več! sm se že umiril in zdej sam uživam :D

k si napisu, da ne smem stvari tok resno jemat, OK ni problema, bom tole stvar čist na easy uzeu!

lp, GrCaR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no zadnje dva posta sta nastala ker sm bil razpiz*in, tko da prosm moderatorje, da se moji današnji posti zbrišejo in da se ta stvar pozab!

no tko, jst sm povedu avoje mnenje glede barve, zdej pa še drugi napište!

pa tist k sm reku da bom stvar bl na easy uzeu, ne upoštevejte, ker se bom še vedno trudu za klub, sam ne bom se kregu zarad barv, tko da se bo upoštevala vaša želja glede barve!

lp, GrCaR B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@grčar:... samo mičkeno preveč se razburjaš. Glede pribijanja na riž in fajtov je bil res use skupaj en joke...tko da tist je blo brez potrebe.

...lepo se umirte usi....bomo naredil anketo, pa bo...ni panike. :)

pa da ne pozabm...obljuba dela dolg...

logo4pshop47dk.th.jpg

sm se mal urezou pa rimerjou če j krvave barve :grrr :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:SS ta barva mi ni všeč (pa ne mislt da zato, ker je žiga to predlagu)

una k jo je pa dolenc prlepu je pa :OK:

...

ups, pozabu sm da sm reku, da o barvah ne bom več govoru! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!