Skoči na vsebino

MOTO SRŠENI


GrCaR

Priporočene objave

Dej ne dajt več novih varjant logota...jst se že ne morm več odločt :slap: :P

Drgač pa Dolenc tvoj predlog je zmagu :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej zeus, zdej je dost predlogov! zdej pa vs folk prosm, da se odloč glede logotipa!

usak nej pove eno barvo, in ne se pol kregat! na konc bomo naredil tabelo in pregledal glasove za določeno barvo!

ok? upam da se strinjate, pa ne mislt da ukazujm :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ups se opravicujm ko me je mal zmankal iz foruma :P hehehe :P mooo ste ze pr logotipu .... ej dobr je ..... :) heheheh :P zakon :)

kerga to mislš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo na forumu MK Sršenov, sem ustvaril anketo....tko se bo najlažje določilo kakšn naj bo logotip.

KLIK za anketo

to se mi zdi najboljša rešitev...velika udeležba zaželjena.

lp,

Zeus

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u3 usi motoristi U LOGATEC! poklicte k boste :D ob 8ih nej bi biu zacetek zura, za spat je pa bl socjaln... ubistvu ce mate spalko je ze kr luksuz :) (ene pene za po tleh so... pa fuuuul velik plc).

PC

p.s.:031/262/052

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u3 usi motoristi U LOGATEC! poklicte k boste :D ob 8ih nej bi biu zacetek zura, za spat je pa bl socjaln... ubistvu ce mate spalko je ze kr luksuz :) (ene pene za po tleh so... pa fuuuul velik plc).

PC

p.s.:031/262/052

Kdo bo pa zju3 v šolo šel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugač pa logo od dolenca rulz. Tkole pol simbol prijatelstva rata zakj bi se kregal za eno barvo če mamo lohk obe. Odlično Dolenc :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah to od dolenca... Lepše mi je če je simetrično, tko da glasujem za plavo zunanjo in rdečo notranjo obrobo ali pa unga temno modrga, una RS rdeča je :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje ne se kregat.

Drugače pa, stran za MK je končana, sedaj še najdem samo primerno gostovanje in to je to :OK: .

Če ima kdo veze, naj povpraša za gostovanje. potrebujem pa podporo za php, saj eno MySQL podatkovno bazo, ter vsaj 50MB prostora. More bit pa dokaj zanesliv server.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!