Skoči na vsebino

MOTO SRŠENI


GrCaR

Priporočene objave

vse stvari smo se že zmenl, tko da zdej sploh ni problema! ej žiga OPROSTI, sam takrt si me res razpizdu!

jst tut sprejemam tvoje opravičilo, tko da zdej smo :friend1:

kje je kkšn moderator, k ga rabš .) jok3

make peace,not war & be a frends :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aia gre kdo od naših motoristu k MTEju u LOGATEC, js grem ce gre se kdo zravn?

Jst bi šu pa mam šiht popoldne tko da sm spet dobro turco zamudu zarad šihta :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk: v eni temi sm neki zvedu glede moto kluba (paperji, ki jih je treba vsako leto izpount & staff) in če tega ne nardiš, moraš k sodniku za prekrške (ponavad predsednik kluba), in pol sm jst mal razmišlu da ne bi blo lih dobr, da bi kkšnga sodnika za prekrške dubu (glede kluba), tko da sm mal zeusa pa mitofreaka uprašu in smo nekak skup pogruntal, da bi blo možn, da mamo vseen moto klub, ki pa ne bo registreran! dal bi narest našitke in vse, o čemer smo se pogovarjal, samo ne bi bli registrerani! no pol mogoče k bomo mal strarejši, pa bl odgovorni, se lahko paperje pol nese na občino, ampak zaenkrt sm mislu, da ne bi bli uraden moto klub! tko da jst pa zeus sva se odločila, da bi naredl krizni sestanek v petek, 16.9.2005 kjer bi se zmenil, kako naprej! pa če bi bli vi še vseen zaintereserani, bi pobral naročnino in dal delat našitke!

upam da vs preide čim več, (ne samo 10, kot na prejšnem sestanku)! prosm vse, da se udeležite sestanka, in če ste še vedno zaintereserani, da prinesete še denar (3000 sit) za članarno. iz tega denarja (članarine) bomo plačali našitke!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravlejni motoristi, končno sem prestopil na 125 cc in sem zelo zainteresiren za MK 125. Le eno težavo imam, da bom šele naslednjo sezono kupil nov motor. Drugače pa mi malce opišite ta vaš klub: opis na dolgo in široko, kar na mojo e - pošto. matex005@hotmail.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravlejni motoristi, končno sem prestopil na 125 cc in sem zelo zainteresiren za MK 125. Le eno težavo imam, da bom šele naslednjo sezono kupil nov motor. Drugače pa mi malce opišite ta vaš klub: opis na dolgo in široko, kar na mojo e - pošto. matex005@hotmail.com

matr si len, preber si temo, pa boš vidu o čem se gre.

Za prijavo:

http://www.mksrseni.tk

v kratkem pa pride še na naet cela stran, ki je že izdelana

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr si len, preber si temo, pa boš vidu o čem se gre.

Za prijavo:

http://www.mksrseni.tk

v kratkem pa pride še na naet cela stran, ki je že izdelana

dej ne morš modelu kr zamorit!

Matex welcome! ti bom jst na mail opisu klub, pa boš pol vidu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam če bomo neuraden klub pol ne bo sponzorjev....

sej itak mamo tajnika k bo paperje rihtu (go, go Mte) :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam če bomo neuraden klub pol ne bo sponzorjev....

sej itak mamo tajnika k bo paperje rihtu (go, go Mte) :lol1:

bojo pa prostovolni prispevki :lol1: drugač pa mal na prešerca dinarčke zberat :OK:

oprostite gospod, a prispevate mal denarčov za nš motoklub! smo tok revni, da še za bencin nimamo :lol1: :lol1: :lol1:

kkšn prostovolc? B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bojo pa prostovolni prispevki  :lol1:  drugač pa mal na prešerca  dinarčke zberat :OK:

oprostite gospod, a prispevate mal denarčov za nš motoklub! smo tok revni, da še za bencin nimamo  :lol1:  :lol1:  :lol1:

kkšn prostovolc? B)

Grem jaz :P , delimo si 90:10 (90zame, 10 za vas ;) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje je kkšn moderator, k ga rabš  .)  jok3

tukaj...zgolj opazuje "modele" pri nabijanju....če si sami ne morete pomagat vam tudi moderator ne bo :BUA:

če bi radi imeli čistejše teme se malo potrudite pa ne nabijajte, v kolikor do tega pride in želite, da se tema počisti imate pa še vedno PM ali pa funkcijo Opozori....

če je kdaj kaj za zbrisat lahko uporabite gumb Opozori(pod vsakim postom se nahaja)...ko kliknete nanj imate možnost napisati za kaj menite, da bi se zadeva zbrisala oz. kakorkoli popravljala...nato dobimo moderatorji na mail vaše opozorilo in tako lažje urejamo forum...poizkusite.... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tukaj...zgolj opazuje "modele" pri nabijanju....če si sami ne morete pomagat vam tudi moderator ne bo :BUA:

če bi radi imeli čistejše teme se malo potrudite pa ne nabijajte, v kolikor do tega pride in želite, da se tema počisti imate pa še vedno PM ali pa funkcijo Opozori....

tnx tundercat. bomo se potrudl, da ne bomo nabijal in od zdej naprej spore reševal po PM-jih oz. MSN-ju!

lp, GrCaR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja jao a more ravno v petek bit sestanek :? kr js sm doma na kmetiji in bomo ta tedn sušili travo na vlko pa to pa se bojim da v petek neom mel časa :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni petek ustreza. V soboto me cel dan ni. Edino lahk bi šlo v nedelo opolne, oz. preden se prične Maksi.

sam res huda ideja! se dobimo okol 2h, pa se zmenmo, pol gremo pa usi na MAKSI-jeve delavnice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmm kake delavnice ??? maksi wtf? :D

delavnice varne vožnje z motorjem! tm vozš poligon, pa vadš zaviranja ...

priporočam :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ammm...za 5k ne oblubim da bom mel čas sam v nedeljo popoldne pa mislm da bi šlo :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

emm... kje pa bi se to dobl? k jest sm mal omejen na javna prevozna sredstva :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!