Skoči na vsebino

MOTO SRŠENI


GrCaR

Priporočene objave

sam res huda ideja! se dobimo okol 2h, pa se zmenmo, pol gremo pa usi na MAKSI-jeve delavnice

Ei ja hudo stari!Kr mogoce bom mev pa do nedele motor ze zrihtan, no saj tok d se bo dal legalno vozit :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam to bi blo res ql, da bi se zmenil za nedelo, pa da bi šli pol še na maksijeve delavnice! ker te delavnice so res ql, tko da res priporočam usem!

no a se pol strinjamo za nedelo ob 2h popoldan?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst nevem če bom lohk pršu k zdj se vsak dan skor do punce vozm pa gre velik benza in me bo kr fajn po denarnci udarl tko da nevem če bom lohk pršu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst nevem če bom lohk pršu k zdj se vsak dan skor do punce vozm pa gre velik benza in me bo kr fajn po denarnci udarl tko da nevem če bom lohk pršu.

to ni zgovor, pol še nisi resen za MK

Se strinjam za nedelo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pm ko bom vse skup nekam poslal :BUA: :BUA: :BUA: v nedeljo mam prvenstveno tekmo pa bi mogo do 3 js bit že nazaj jao pm :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst nevem če bom lohk pršu k zdj se vsak dan skor do punce vozm pa gre velik benza in me bo kr fajn po denarnci udarl tko da nevem če bom lohk pršu.

to ni zgovor, pol še nisi resen za MK

Se strinjam za nedelo

nekateri niso resni! :nono:

bo pa pička en pofukan popoldne brez tebe! če en popoudne brez tebe ne more žvet, nej pa crkne! :wacko: dobr veš, da to ni izgovor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst nevem če bom lohk pršu k zdj se vsak dan skor do punce vozm pa gre velik benza in me bo kr fajn po denarnci udarl tko da nevem če bom lohk pršu.

nekateri niso resni!  :nono: 

bo pa pička en pofukan popoldne brez tebe! če en popoudne brez tebe ne more žvet, nej pa crkne!  :wacko:  dobr veš, da to ni izgovor

OK res je da če bo en popoldne bejba sama je še ne bo konc ampak grčar tale je pa mal prehuda veš...ne morš tkole folku govort!!!Da mu naj pička crkne...joj stari,maš srečo da men nisi tega reku!

Drgač pa RSmaniac potrud se pridt na sestank...bo bejba že prežvela en popoldne brez tebe ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekateri niso resni!  :nono: 

bo pa pička en pofukan popoldne brez tebe! če en popoudne brez tebe ne more žvet, nej pa crkne!  :wacko:  dobr veš, da to ni izgovor

OK res je da če bo en popoldne bejba sama je še ne bo konc ampak grčar tale je pa mal prehuda veš...ne morš tkole folku govort!!!Da mu naj pička crkne...joj stari,maš srečo da men nisi tega reku!

Drgač pa RSmaniac potrud se pridt na sestank...bo bejba že prežvela en popoldne brez tebe ;)

no res je mal prehudo tist blo! sorry!

sam res si lahko uzamš en popoudne cajta, bo že potrpela brez tebe!

dej prid, da se zmenmo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še en da mi kdaj kol reče kej tazga bom pa sam tolčt začeu pa me boli kurac kdo je kdo. Grčar mogoče teb lihk ni do pičk sam jst mam njo rd tok da motor lohk stran vržem če je treba. Sam ne mi s takimi. Pa še dons mam hudičov težk dan za sabo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še en da mi kdaj kol reče kej tazga bom pa sam tolčt začeu pa me boli kurac kdo je kdo. Grčar mogoče teb lihk ni do pičk sam jst mam njo rd tok da motor lohk stran vržem če je treba. Sam ne mi s takimi. Pa še dons mam hudičov težk dan za sabo

sm reku SORRY! pa glede tega da jst nimam pičk rad, 2 dni nazaj sm se s svojo skregu, tko da trenutno sm še mal razpizden!

sorry again!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm reku SORRY! pa glede tega da jst nimam pičk rad, 2 dni nazaj sm se s svojo skregu, tko da trenutno sm še mal razpizden!

sorry again!

Dobr sej je ql sam če je tvoja tok *** da te gre razpizdevat ne rabš vseh v isti koš metat pa za druge take govort...mal premisl predn kej napišš!!!

Dobr naj ti bo...ti je OPROŠČENO ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr sej je ql sam če je tvoja tok *** da te gre razpizdevat ne rabš vseh v isti koš metat pa za druge take govort...mal premisl predn kej napišš!!!

OK, si bom zapomnu :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk!v nedeljo, ob pol 4h (15:30) so delavnice varne vožnje z motorjem, jst bom tm, tko da če kdo pride ql, če pa nobenga ne bo, se pa tut jst ne bom sekeru! če se hoče kdo kej pogovort, se lahko itk tm zmenmo, tko da ne rabte prej hodt!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene ne boste vidl v klubu k se ne bom družu z takimi kot je naprimer grčar, mogče pol k bom mal pozabu na to drugač pa grčar tist kar taprvo izstreliš vn je ponavad tvoje tapravo mnenje. Ajd fantje mejte se k trenutno sm mal preveč na tleh da učer kmal po tem sva šla z pičko narazn za en čs tko da me je zjebal tok kokr še nikol ajd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene ne boste vidl v klubu k se ne bom družu z takimi kot je naprimer grčar, mogče pol k bom mal pozabu na to drugač pa grčar tist kar taprvo izstreliš vn je ponavad tvoje tapravo mnenje. Ajd fantje mejte se k trenutno sm mal preveč na tleh da učer kmal po tem sva šla z pičko narazn za en čs tko da me je zjebal tok kokr še nikol ajd.

Bedno :BUA:

Še zmer si WELLCOME IN DA CLUB ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf folk vi si pa res use mau prevec zanete h srcu... picka ti neki zamori in zarad tega nebos u klubu? wtf? :blink: kje je tle povezava??? kr skurcite me kokr me cte... sam svet je lepsi ce si ga ne obremenjujes z pickami... sam $ gre :P ok mal pretiravam... drgac sm pa hotu povedat da je tole cist :topic:

p.s.: ce mi ne zamerte bi u nedeljo izostou... 1. nimam izpita 2. doma bomo navrh delal tlake pa bi blo lepo da bi tud sam mal pomagu pr svoji bodoci sobi...

letim razbijat :glare:

Popravljeno . Popravil Mte :)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma bedno to da sta se razšla..., sej bo bolj, Grčarju pa ne zamert, je tudi on mal napičen zarad njegove, tko da... Tud jest kdaj kej ustrelim pa tega ne mislm!

Nočm da smo skregani, še posebej mislm nas u smo se dost skup prevozil, kr ste res carji vsi skp! In nočm da se taka prjateljstva zjebejo ker je en pač bleknu neki tazga, čeprou res ni blo lepo, ampak dejmo to mal pozabt, sam ne se kregat, sm te počitnce zgubu enga frenda, vsi ostali so se neki pokregali, nekako razen mene, in verjemte da je bedno, če ne druzga poslušat kako en kurca druzga prjatla, jest pa vmes... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene ne boste vidl v klubu k se ne bom družu z takimi kot je naprimer grčar, mogče pol k bom mal pozabu na to drugač pa grčar tist kar taprvo izstreliš vn je ponavad tvoje tapravo mnenje. Ajd fantje mejte se k trenutno sm mal preveč na tleh da učer kmal po tem sva šla z pičko narazn za en čs tko da me je zjebal tok kokr še nikol ajd.

ej UPRAVIČENO MI ZAMERŠ. res upam, da boš na to hitr pozabu in mi oprostil, ker si mi biu do zdej res dobr frend in smo se štekal (žural), tko da upam da ne bom zarad enih nepremišlenih besed zgubu frenda!!! :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dj sam res....rsmaniac to so itak sam besede....dejanja stejejo. opravicu se ti je pa ze (ps.: to je fajn dejanje :>). vsak kdaj kej fukne ven za BV. sej bos prespau pa bo s5 use u redu. sam ne se kregat, k pol bo men bed k bom mogu bit od obeh prjatu k sta mi oba ql!! :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf folk vi si pa res use mau prevec zanete h srcu... picka ti neki zamori in zarad tega nebos u klubu? wtf?  :blink:  kje je tle povezava??? kr skurcite me kokr me cte... sam svet je lepsi ce si ga ne obremenjujes z pickami... sam $ gre :P ok mal pretiravam... drgac sm pa hotu povedat da je tole cist  :topic:

...

OK,res je da se je s pičkam čist brez veze obremenjevt pa se sekerat zarad njih tko kt zarad česarkol druzga sam da gre pa vsm pičkam samo za keš si se pa močno zajebu :slap: :slap: :slap:

Aja pa za nedeljo varetn tut mene ne bo ker grem najvaretneje na avtokros .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!