Skoči na vsebino

MOTO SRŠENI


GrCaR

Priporočene objave

Jst sm mal prehlajen tko da pridem le če bo vredi vreme... Pomoje bi blo bolš če bi prestavl sestank na drugo nedeljo k bo bolš vreme  :grim

pomoje bi blo tud pametn... mene tud ni... u3 morm tud pomagat tlake delat... tko da mal tezji... what do you think? :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa AiroH ne prideva, ker na primorskem dežuje in sneži.

mene tut ne bo! dežuje, vmes pa neke čudne snežinke :BUA:

bomo se pa enkrt drugič zmenil!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf jej da bi kdo kej tazga men reku kt je blo receno iz grcarjeve strani...Ajej..

Ej fantje dj jz grcarja poznam sm ga parkrat vidla ma model je kull tko da ne mu zamert pac je neki bleknu ane, RSmaniak ej usak ma custva sej te stekam da te je uzalil pa use, pa da mas punco full rad...Vsakdo je kdaj razpizden pa blekne neki k ne misl...

Drgac pa emm ne se kregat :D

Pa kot je yamaha reku ne se sekirat za zenskami skoda cajta :D belive me tko k se zenske ne za moskimi no usaj jz :D skoda cajta :P

Ajt lepo se mejte :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej sm biu zanč pr tadeju, pa sm mu povedu, kaj sm sploh mislu s tistm, kar sm napisu! er mislu sm neki, napisu pa bl tko, da je use čudn izpadl! no v glavnm sm zanč tadeju razložu, pa se mu opraviču, tko da je zdej use ql!

folk, če ste razpizdeni, bol da se izogibate motosveta, da ne bote kej tko zajebal kot jst!!! moj predlog!

no v glavnm bodmo frendi še naprej :004

aja pa folk, tnx da vse lepo o men mislte :004 , jst tut mislm, da vsi k sm vs do zdej spoznov na motosvetu ste prov legende, tko da ostante taki! :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej sm biu zanč pr tadeju, pa sm mu povedu, kaj sm sploh mislu s tistm, kar sm napisu! er mislu sm neki, napisu pa bl tko, da je use čudn izpadl! no v glavnm sm zanč tadeju razložu, pa se mu opraviču, tko da je zdej use ql!

folk, če ste razpizdeni, bol da se izogibate motosveta, da ne bote kej tko zajebal kot jst!!! moj predlog!

no v glavnm bodmo frendi še naprej :004

aja pa folk, tnx da vse lepo o men mislte :004 , jst tut mislm, da vsi k sm vs do zdej spoznov na motosvetu ste prov legende, tko da ostante taki!  :friend1:

maš prov :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud z tem se bo treba kmal sprjaznt. Vsaj čs bo za naše plastične konjičke da si mal odpočijejo pa dobijo kej novga nase :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj bo šu tut počas spat! :( ampak čez zimo, k bo cajt, bom mal servisa naredu pa tko kej poštimu, tko da bo za pomlad lepo prpravlen na nove kilometre!

ampak letos mormo še km jet! da zaklučmo sezono!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res da glede na ureme gre sezona h koncu ampak kksn topu soncn dan pa se bo tko da sm tut jes za to da bi ksn zbor za zakluck nardil sploh zej k ful nabiram kilometre :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj bo šu tut počas spat!  :(  ampak čez zimo, k bo cajt, bom mal servisa naredu pa tko kej poštimu, tko da bo za pomlad lepo prpravlen na nove kilometre!

ampak letos mormo še km jet! da zaklučmo sezono!

prov mas tk da jst mal mojo yamaho sprobam k grem v sredo ponjo, še predn jo v podkovtr zapelm. (spančkat) :zzz: :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PREDLOG: se enkrat vsi 125-ke dobimo, kakšno nedelo popoldne da nazdravimo (z 2 deci gostega) na končano sezono k je bla pač mal v p**** (vreme seveda) pa še na zaenkrat dokaj cele mopede in naše glave... :OK: TO JE SAM PREDLOG!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PREDLOG: se enkrat vsi 125-ke dobimo, kakšno nedelo popoldne da nazdravimo (z 2 deci gostega) na končano sezono k je bla pač mal v p**** (vreme seveda) pa še na zaenkrat dokaj cele mopede in naše glave... :OK:  TO JE SAM PREDLOG!!!!

:yes: pa da se zapelemo na eno kratko furo (~100 km) in nakonc se ustavmo na eni pijači, pol pa vsak proti svojem domu

upam da bo hmal kkšn lep vreme!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!