Skoči na vsebino

MOTO SRŠENI


GrCaR

Priporočene objave

prov mas tk da jst mal mojo yamaho sprobam k grem v sredo ponjo, še predn jo v podkovtr zapelm. (spančkat) :zzz:  :(

Ejga a nimaš ti namena DTjko nabavit...boš vidu kako lušno se je po blatu pa snegu vozit...sezona se nam šele dobr začenja :D

Ubistvu res gremo lohka na en čajčk k me mal prehlad je O:-) be

Pol maš pa ti kr doma za bit pa čajčke pit ne pa da se z motorjm lajhaš naokol :angry2:

Tvoja mami

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gremo na jezersko sneg gledat :D

jst sm za! ej a se nismo takrt zmenil, da enkrt letimo v avstrijo na kavo (čez Jezersk)?

kdaj gremo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej to bi bla lohk ta fura :D

K jezersko mi je pa zakon k prideš na eno točko pa še tok je lepo da ti oči vn padejo :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej to bi bla lohk ta fura :D

K jezersko mi je pa zakon k prideš na eno točko pa še tok je lepo da ti oči vn padejo  :eek:

:yes: kdaj gremo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jst sm se tut veselil lepga vremena (k nej bi biu od četrtka naprej) in popravlenga motorja....sam zdej sm pa sam na rehabilitaciji :BUA:

motor me zgleda ne mara O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ŠE EN PREDLOG: v nedelo se ob 12h dobimo v predvoru na pumpi (kdor neve naj vpraša...). spijemo eno kavo, odveslamo proti jezerskemu vrhu, spet počakamo na benzi (mal dolijemo) potem pa navzdol na ajzl kapl naprej po logarski, nazaj v slo, proti celju pred celjom se ubrnemo proti kamniku, tam se ustavimo na kebabu in tam če hočete tudi zaključimo turo. turo sem že enkrat oblez in je ful huda da ne rečm ker hud razgled :eek: je pa dolga ene 110-130 km. če gremo to ej ne bo vam žou!!! :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ŠE EN PREDLOG: v nedelo se ob 12h dobimo v predvoru na pumpi (kdor neve naj vpraša...). spijemo eno kavo, odveslamo proti jezerskemu vrhu, spet počakamo na benzi (mal dolijemo) potem pa navzdol na ajzl kapl naprej po logarski, nazaj v slo, proti celju pred celjom se ubrnemo proti kamniku, tam se ustavimo na kebabu in tam če hočete tudi zaključimo turo. turo sem že enkrat oblez in je ful huda da ne rečm ker hud razgled :eek: je pa dolga ene 110-130 km. če gremo to ej ne bo vam žou!!! :OK:  :OK:

:OK: če bo vreme, ni problema!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ei majketi ste bedni stari!!

Pa ne morš ta hodiš u tist pofukan Jezersk k je na Gorenskm žće pou metra snega, in tm smo že bli pa tut en uč mi ni vn fuknu zarad tega!

Ei gremo rajs na kolpo k tm ko vidst tisto cisto našo reko ti pa res :eek:

Pa še čez kočevje so taki ovinki d glavca peče :OK:

Tko d bi js raj predlagu za viknd turco na KOLPO!!!!!!!!!!! :yea2: :yea2: :yea2: :yea2:

Sam vem d se vm Vodičanom itk ne da drgam kukr v vaših koncih 1 krog! :( :slap:

Popravljeno . Popravil zigaspy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ei majketi ste bedni stari!!

Pa ne morš ta hodiš u tist pofukan Jezersk k je na Gorenskm žće pou metra snega, in tm smo že bli pa tut en uč mi ni vn fuknu zarad tega!

Ei gremo rajs na kolpo k tm ko vidst tisto cisto našo reko ti pa res  :eek:

Pa še čez kočevje so taki ovinki d glavca peče  :OK:

Tko d bi js raj predlagu za viknd turco na KOLPO!!!!!!!!!!! :yea2:  :yea2:  :yea2:  :yea2:

jet sm dau itak sam predlog...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ei majketi ste bedni stari!!

Pa ne morš ta hodiš u tist pofukan Jezersk k je na Gorenskm žće pou metra snega, in tm smo že bli pa tut en uč mi ni vn fuknu zarad tega!

Ei gremo rajs na kolpo k tm ko vidst tisto cisto našo reko ti pa res  :eek:

Pa še čez kočevje so taki ovinki d glavca peče  :OK:

Tko d bi js raj predlagu za viknd turco na KOLPO!!!!!!!!!!! :yea2:  :yea2:  :yea2:  :yea2:

Sam vem d se vm Vodičanom  itk ne da drgam kukr v vaših koncih 1 krog! :(  :slap:

a tvoj motor po snegu ne gre :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žiga nevem kaj si s tem mislu vodičanom sam sva samo jst pa miha šla ponavad. Zdj bosta šla še en z mitotom pa še en z mzjom. Men je usen predlagal so jezersko pa šli bi še na avstrijo pa logarsko dolino k je pa 100% ful hudo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žiga nevem kaj si s tem mislu vodičanom sam sva samo jst pa miha šla ponavad. Zdj bosta šla še en z mitotom pa še en z mzjom. Men je usen predlagal so jezersko pa šli bi še na avstrijo pa logarsko dolino k je pa 100% ful hudo.

Jah dobr sam mal poglej no kokat smo bli mi v vaših koncij pa vi pr nas, sj nč ne rečem, blo je hudo sam je deeleeč, pa še nikol niste bli sploh na dolenskm vi tko k se zagre! :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bo sonce mraza nov drgač pa za vsak slučaj dolge gate gor dej, pa ta štrikane štunfe k si jih od mame dobu za božiča :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!