Skoči na vsebino

MOTO SRŠENI


GrCaR

Priporočene objave

Nč se kregat fantje spet :D Bomo itaq glasoval pa žiga na jezerskem še ni snega ponavad ga je na dolenjskem več kokr na jezerskem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha, dj d ne začnemo debate spet o dealimih bom reku sam d grčarju gre po snegu sam zato ker ma gor pomožna kolesca  :lol1:  :lol1:  :lol1:

ej žiga ... :nono:

Nč se kregat fantje spet :D Bomo itaq glasoval pa žiga na jezerskem še ni snega ponavad ga je na dolenjskem več kokr na jezerskem :D

ja glasovanje poteka :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč se kregat fantje spet :D Bomo itaq glasoval pa žiga na jezerskem še ni snega ponavad ga je na dolenjskem več kokr na jezerskem :D

ok gremo glasovat

jezersko vs. dolenjska

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč se kregat fantje spet :D Bomo itaq glasoval pa žiga na jezerskem še ni snega ponavad ga je na dolenjskem več kokr na jezerskem :D

Ne mi spet o glasovanju, ker je glasovanje za LOGOtip še vedno izenačeno :D

Js sam tok povem da js na jezersko ne bom sel, lahko pac greste sami, nimam nič proti,razn tega d ste bedni d ne znate it nikamo drgam :photo: :lol: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jezersko pol pa naprej čez avstrijo :yea2: :yea1:

Sam da bo ornk lep in sončn dan k drgač ga bo na gorneskm zimil :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam bi blo lepo če bi še tok počakal da miju tist gips dol odrežejo pa gasa pol :D

pa da se pol 80 furamo :P jok3

ej MI ni problema, mam doma fleksarco, pa odžagamo tist gips dol! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa da se pol 80 furamo :P  jok3 

ej MI ni problema, mam doma fleksarco, pa odžagamo tist gips dol!  :D

ja sej kok se bomo pa drgač?

ej če nou druzga bom šou pa z gipsom vozu prej bom pa na štenderju naredu 500km....joke seveda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ko bi VI kurci enkrat pršli do mene? Pa šli do Portoroža kjer je mal bolj toplo?!?

Vi pa na Jezersko v sneg :slap:

Jest ne grem niti na jezersko niti na Kolpo-predelč...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a zdej pa ne boš več tok km naberu al kaj?

Mah sej ne, sam na Kolpi sm že bil, na Jezerskem tudi, zdej se mi pa ne da več tolk delč furat, pa benz je drag u PM, dnarja ni, punco mam s kero se vi2 sam za vikend, šola, jada jada

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ko bi VI kurci enkrat pršli do mene? Pa šli do Portoroža kjer je mal bolj toplo?!?

Vi pa na Jezersko v sneg :slap:

Jest ne grem niti na jezersko niti na Kolpo-predelč...

Lejga pa sej smo že bli pr teb!Pa na unmu vašmu jezeru tut!

Drgač sm se pa za letos kr že mal naveliču poti na morje k sm šu tko po tamalm ene 20X na morje z motorjm letos :yea1:

Morm spet mal gorensko obiskat...pa dolenska je še neraziskan teren zame tko da je treba tut to obdelat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ko bi VI kurci enkrat pršli do mene? Pa šli do Portoroža kjer je mal bolj toplo?!?

Vi pa na Jezersko v sneg :slap:

Jest ne grem niti na jezersko niti na Kolpo-predelč...

Jaz se čisto z burekom strinjam, vedno greste nekam gor, zakaj nebi enkrat šli do Istre al pa našega primorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lejga pa sej smo že bli pr teb!Pa na unmu vašmu jezeru tut!

Drgač sm se pa za letos kr že mal naveliču poti na morje k sm šu tko po tamalm ene 20X na morje z motorjm letos :yea1:

Morm spet mal gorensko obiskat...pa dolenska je še neraziskan teren zame tko da je treba tut to obdelat...

jst se pa z yamaho strinjam zato k jst tut ne poznam tok gorenjske pa dolenjske pa štajerske tut ne!

samjst tle ne štejem zdele k i´m not going with ya

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!