Skoči na vsebino

MOTO SRŠENI


GrCaR

Priporočene objave

eh spet bo pizdarija s to lj... ce me pocakate do pruga tedna oktobra lohk tud jest pridem z motorjem :OK:

drgac pa bmk za krej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js pa predlagam LITIJO!!!!Je sorazmerno bliz za use iz gorenske in LJ (boste pac 1x mal vozil, pa tut za štajrce če je kdo sploh u MKju je bliz pa dolenca tut, (za primorce ne odgovarjam :whistle: )

No in potem mamo slabe pou urce še do MARIJA REKE!!!!! :yea2:

(Eh to je itk sam predlog k vem d ga boste usi Severnjaki skenslal :SS :BUA: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh spet bo pizdarija s to lj... ce me pocakate do pruga tedna oktobra lohk tud jest pridem z motorjem  :OK:

drgac pa bmk za krej...

men tut bl prija prvi tedn v oktobru k bom gips dol dal :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js pa predlagam LITIJO!!!!Je sorazmerno bliz za use iz gorenske in LJ (boste pac 1x mal vozil, pa tut za štajrce če je kdo sploh u MKju je bliz pa dolenca tut, (za primorce ne odgovarjam  :whistle: )

No in potem mamo slabe pou urce še do MARIJA REKE!!!!! :yea2:

(Eh to je itk sam predlog k vem d ga boste usi Severnjaki skenslal  :SS  :BUA: )

ej folk! k bo kkšn lep vikend v oktobru, pa k bo MI dol gips dau, pa mitofreak pride nazaj iz turčije, gremo lahko eno zaklučno turo na marijo reko, pol se pa zapelemo do gabrovke in nardimo en piknik, da zapijemo to sezono, pa tm šotore postavmo (za vsak slučaj, če bo kdo zaspan)! ker travnik je kr dost velk, pa tko mal na hribčku!

a je kdo za! Gabrovka je 60 km od Ljubljane, pa tisti k ste iz štajerske itk pridete po zasavju do dol, ostali k smo pa bliz lublane pa tut ni delč!

dejte povedat predloge!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmenn z mano, pijače bo dost ane grčar, sam mošta še ne bo (ali pač  :OK: )

mošt se bo tut dal zrihtat! mamo v soboto trgatev, tko da sploh ni problema!

pa itk bi dau usak 1000 al pa 1500, pa se nabav pol pa najprej se zmenmo za motoklub, pol pa zapijemo konc sezone!!!

piknik bi mel na naši parceli, k je tko na hribčku, pa tut če bomo mal bl glasni, n bo noben težiu!

Popravljeno . Popravil GrCaR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mošt se bo tut dal zrihtat! mamo v soboto trgatev, tko da sploh ni problema!

pa itk bi dau usak 1000 al pa 1500, pa se nabav pol pa najprej se zmenmo za motoklub, pol pa zapijemo konc sezone!!!

piknik bi mel na naši parceli, k je tko na hribčku, pa tut če bomo mal bl glasni, n bo noben težiu!

ok sam mislm d mi za teh 200m nou treba z motorjem pridt :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok Km iz lj je to sam da vem prbližn? sam kaj k ne bom smeu prespt. Drugač bi blo pa to uredu tud men odgovarja zadn sestank mal pa še piknik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok Km iz lj je to sam da vem prbližn? sam kaj k ne bom smeu prespt. Drugač bi blo pa to uredu tud men odgovarja zadn sestank mal pa še piknik.

To je 60km od LJ, pa cesta je mal slabša sam zadnih 13km :OK:

Pa pazte tm okol k men je motor že 2x skoču pa obrnil balanco tko d sm občutu shimmy efect :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem točno ker dan! treba se bo zment. jst sm mislu,da bi drug vikend to naredl, zdej mormo pa počakat na vremensko napoved!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem točno ker dan! treba se bo zment. jst sm mislu,da bi drug vikend to naredl, zdej mormo pa počakat na vremensko napoved!

Jst sploh ne vem kaj se čaka, takoj u petk bo treba začet :kva2: , drgac pa dvomm da bo vreme vse toplejše!Prvi viknd k bo lep vreme bo treba narest :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sploh ne vem kaj se čaka, takoj u petk bo treba začet  :kva2: , drgac pa dvomm da bo vreme vse toplejše!Prvi viknd k bo lep vreme bo treba narest  :yea2:

ej žiga, mi k bomo šli iz Ljubljane dol, bomo šli še mal trebeljevo pogledat (tm so res hudi ovinki => bol kot planiške ride, pa mn prometa), pa bi se pol u gabrovk dobil!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej žiga, mi k bomo šli iz Ljubljane dol, bomo šli še mal trebeljevo pogledat (tm so res hudi ovinki => bol kot planiške ride, pa mn prometa), pa bi se pol u gabrovk dobil!

TREBELJEVO?!?!?!?!?!Ma ne mi s takimi, če že grete na ovinke pjte na najbulje u SLO!!!Marija reka od TRBOVELJ takoj naprej, pridm še js ke :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TREBELJEVO?!?!?!?!?!Ma ne mi s takimi, če že grete na ovinke pjte na najbulje u SLO!!!Marija reka od TRBOVELJ takoj naprej, pridm še js ke  :yea2:

a si že sploh biu na Trebeljevm?!?!?! od Besnice proti Šmartnem, tm sploh ne poznajo polcajov, cesta je groba, tko da gume držijo ful! je sigurn bol kot pa TISTA MARIJA REKA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!