Skoči na vsebino

MOTO SRŠENI


GrCaR

Priporočene objave

Predlagam čim prej sestanek v LJ (da poberemo dnar in se dogovorimo) in pol da gremo na Kačje ride(ovinki pri Planini).

dej gremo raj tja k sm jst reku (60 km iz Lj), pa da pol se zmenmo, gremo mal na Marijo reko, pol pa nardimo piknik!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej gremo raj tja k sm jst reku (60 km iz Lj), pa da pol se zmenmo, gremo mal na Marijo reko, pol pa nardimo piknik!

MA poglej zame je do tam pa nazaj 300 do 400km. Najboljše je da se dobimo v lj in naredimo piknik v lj, pa je rešeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja itak da sm za :yea2:

no ja povem vam v pondelk k če bo vse ok bom dol fuknu gips....upam da bo že B.P.

k še en tedn pol se mi pa ne bo dal čakat :xx:

Popravljeno . Popravil mi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sj jest jo bom pa zaceu... sezono mislem :D glej da boste drug tork drzal pesti :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končal sezono???, zame je sezona še mesec al dva, če bo lepo vreme.

Jaz še vedno predlagam, da mamo piknik v LJ, ker pol nas bo vrejetno več, ker se pot razdeli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končal sezono???, zame je sezona še mesec al dva, če bo lepo vreme.

Jaz še vedno predlagam, da mamo piknik v LJ, ker pol nas bo vrejetno več, ker se pot razdeli.

Ma ja no dj tišina s takimi, dobr predlog je padu tko d mislm d je ql tko kakor je Grčar reku!No če boš pa še ti kj organizerov pa z veseljem pridemo :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp vsem se nismo vidli že neki cajta ne? :D nč še malo cajta mi dejte da uštimm mojo ljubo pol pa pridte kej na primorsko k je bl toplo pr nas :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr smo dobri...Slovenija že tko mejhna država pa se še zmer kregamo zarad tega kje bo kej :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr smo dobri...Slovenija že tko mejhna država pa se še zmer kregamo zarad tega kje bo kej :slap:

sam res! ej moto_mat, k si reku,da v Ljubljani nardimo piknik, predlaki kra pa datum! Pr men ne mormo bit, zato ker zdej so tastari doma pa dedk je zdej skos doma, tko da pr men piknik ne more bit!

če pa ti veš za kkšno lokacijo, povej pa se bomo zmenil!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam res! ej moto_mat, k si reku,da v Ljubljani nardimo piknik, predlaki kra pa datum! Pr men ne mormo bit, zato ker zdej so tastari doma pa dedk je zdej skos doma, tko da pr men piknik ne more bit!

če pa ti veš za kkšno lokacijo, povej pa se bomo zmenil!

lahk pa mamo za bežigradu na stadionu :D bo vsaj še kaka korist od te podrtije :D jao hecam se malo no... vi sam povejte ki pa kdaj pa če o čas pa lepo vreme pridem če gre do iz štajerske zravn. sam zaj ta tedn ne kr mamo trgatev med vikendom :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahk pa mamo za bežigradu na stadionu :D bo vsaj še kaka korist od te podrtije :D jao hecam se malo no... vi sam povejte ki pa kdaj pa če o čas pa lepo vreme pridem če gre do iz štajerske zravn. sam zaj ta tedn ne kr mamo trgatev med vikendom :)

sej ta tedn ne bo nč, ker mamo tut mi trgatev, sam za nasledn vikend bi se pa dal zment! ej če maš dnar, da najamš stadion, ni problema :whistle:

ej folk, če nardite 60 km od Ljubljane naprej, tut ne boste lih bankroteral!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja itq pa gremo proti slovenski reprezetanci eno dobrodelno tekmo nareit :D mk sršeni proti ovim heh :D jok3 glejte zaj če bo zaključek sezone (piknik) v lj oz tam nekje pa mamo lahko štart sezone ( tut 1 piknik) kje na štajerskem al pa kje drugje :) no sam čimprej se mormo zmenit kr zaj bo zmeraj bol hladno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sploh ne rabte kej dost zberat pa predlagat kje pa kdaj bi bli...grčar organizera ta pa ta vikend tm na nejgovm travniku piknik,če kdo pride prov drugač ga pa sami zapijemo!Folka mislm da se bo kar nabral če bo lepo vreme!

Drugač se pa zmente, organizerite pa povabte pa pridemo tut na štajersko,če bo cajt,denar,volja,vreme...

Ne more en ki ne organizira oz. sploh še ne ve če pride na piknik govort kje,kdaj,zakaj naj bo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grčar kva je zdej z mojo jakno?

Ja kako zanimivo je spremlat temo o tvoji jakni :topic: :topic: :topic:

1X se bomo zmenil pa nardil izlet+piknik tut na mojmu vikendu na dolenskem lahko :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kako zanimivo je spremlat temo o tvoji jakni :topic:  :topic:  :topic:

1X se bomo zmenil pa nardil izlet+piknik tut na mojmu vikendu na dolenskem lahko :yea2:

Povabis YAMAHA :naughty: :naughty: :naughty: ?

Ke bi pa res rd su bi bla pa se ql zurka, kr tle pr sosed (grčarju) je tko sam bol travnik pa bi bla mal tezka za prespat, tko d bi mogl se isti vecer sibat dam, edin če ste ekstremisti d spite pri 5°C :worship:

YAMAHA ZRIHTI KJ :yea2: :yea2: :yea2:

Popravljeno . Popravil zigaspy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja,da bi se že kr letos namenil za moj vikend...ja če bo v oktobru še kšn lep dan(tko kt dons naprimer)se bomo zmenil,če ne prej pa spomlad 100% :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja,da bi se že kr letos namenil za moj vikend...ja če bo v oktobru še kšn lep dan(tko kt dons naprimer)se bomo zmenil,če ne prej pa spomlad 100% :OK:

Kaj še čakamo dons je lep dan ki ga je treba izkoristt! TKOJ GOR!! :kva2:

Mal pretiravam ampak upam d bo še kk lep viknd pred zimo :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!