Skoči na vsebino

MOTO SRŠENI


GrCaR

Priporočene objave

Uf to da neb mogel prespat bi blo pa mal jeba, k pol jst ne bi mogu nč pit :)

Yamaha dej zrihti vikend :D

Heh sj bi lohka spav, sam pr nas zjutraj že mal zmrzuje tko slana po travi :naughty: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja do počitnc 100% nemogoče pol je pa varetn že mal premrz za take štose...če ne prej spomlad,oblubim ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk gremo v Grčijo, sem lih par dni nazaj pršu nazaj, dol je prav fajn topl pa to za vožnjo z motorji  :OK: :D

Aja tole sm še mislu pokomenterat...ja kolega pa jst sva že načela debato o tem da bi letela oba s svojim 125 v grčijo...mogoče čez leto,2 clo izvedeva :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja tole sm še mislu pokomenterat...ja kolega pa jst sva že načela debato o tem da bi letela oba s svojim 125 v grčijo...mogoče čez leto,2 clo izvedeva :OK:

Pa sej, zapeleš se do Benetk al pa Trsta, morda celo Ankone, greš na ladijo, daš neki keša, pa greš pač npr. do Igubenice, pa se dolih furaš. Sem videl kar nekaj motoristov, ko so na ladjo šli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej, zapeleš se do Benetk al pa Trsta, morda celo Ankone, greš na ladijo, daš neki keša, pa greš pač npr. do Igubenice, pa se dolih furaš. Sem videl kar nekaj motoristov, ko so na ladjo šli.

Ja to je ena od opcij sam sva mi2 razmišlala kr o direktni špuri čez Balkan...čez 1000km vožnje v eno smer pa če si ga bolj na izi uzameš ene 4X,5X na divje prespiš po poti,mal ga umes žuraš,mal spiš,mal babe preganjaš pa bi šlo vsak dan ene 300,400km čez...to bi biu tko dopust ene 3 tedne :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to je ena od opcij sam sva mi2 razmišlala kr o direktni špuri čez Balkan...čez 1000km vožnje v eno smer pa če si ga bolj na izi uzameš ene 4X,5X na divje prespiš po poti,mal ga umes žuraš,mal spiš,mal babe preganjaš pa bi šlo vsak dan ene 300,400km čez...to bi biu tko dopust ene 3 tedne :OK:

In pekoča rit :devil: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tura je kr dolga. Pa sploh z motorjem čez balkan v tistih državah bl spodi je zlo tvegan če ni kšne večje skupine ker te takoj kšn oropa, šicne pa še marsikej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tebe bojo prvega k maš največ konjev pod ritjo! :krneki:

Jest sm tudi enkrat gledu(sam gledu) na avtoroute-u eno Turo-> Slo-Hrvaška- Bosna(vse ob obali)- pol pa Grčija- Istanbul- pa nazaj čez Makedonijo in tam gor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sezona se bliža koncu, oz. jo je že v 90% konec, MK še ni ustanovljen. Bliža se čas menjave motorjev, ter zimskega spanja, ter časa na dela v garaži,...

No zanima me, če se bo še kaj premaknilo v "pozitivno smer" glede MK še pred začetkom naslednje sezone...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah nevem... premal se slismo da bi kej tazga sploh laufal (letos)... kdaj nej bi biu tist "krizni sestank"? jest bi se kr u petek dobu na presercu... da se zmenmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah sj ns je lohk sam par pa pol na nasmu forumu (k ga baj d wej noben ne jebe) porocilo gor zalimamo... ej jest sm itaq BY FOOT! always :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah nevem če bi pršu k cel tedn sm u LJ v kurčevi šoli in komej čakam pridt domu, še z ljubo se nč ne vidva, tko da nevem, se lohk dobite sami, pa pol jest pa Grčar v LJ pa se zmenva posebej al kej, kr ne da se men čakat uz LJ še 4 ure po šoli, pol pa še vlak čakat pa nevem kaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mi je žou sam ne morm jest viset 4 ure u LJ pa gledat u zrak, res, se mi ne da, sfukan pridem, komej čakam pridt mal domov se vsest na Nessy pa it mal do ljube...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mja no eni smo pa se brez izpita :( :BUA: :slap:

mooo dans je blo tko fajn vreme sva sla s kolegom eno turco po krasu ke doro :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičujem! Sem nov na forumu in ko sem bral to temo... se sprašujem ali kam se naj bi uvrščali 125 ccm vozila? Če se hočete nekako pogrupirati v svojo 125 kasto - a potem se ne smatrate za motoriste?

Ne štekam v čem je point?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!