Skoči na vsebino

MOTO SRŠENI


GrCaR

Priporočene objave

italijan dobrodošel...

odg.:nismo motoristi,WE ARE ALIENS :alien1:

Spet nič iz sestanka...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha... a potem če maš 500ccm in hočeš bit v 125 klubu - moraš 4X plačati članarino?

če bi prebrau celo temo, pol bi opazu, da smo se zmenil, da ne bo omejitve kubikov! za sestank morte pa drugi povedat, ker jst sm itk iz Lj, tko da zame ni problema

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa naj bi se odcepili - ne štekam ideje? A gre za to da so eni za LDS starejši pa za DESUS, pa se ne štekate?

gre se za to, da ker imamo 125ccm motorje in če bi bli v kakšnem takem klubu, ker je povprečna starost 25 let + , bi se uni s svojimi mašinami fural mal več, kot pa premorejo naše ˝čebelce˝!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gre se za to, da ker imamo 125ccm motorje in če bi bli v kakšnem takem klubu, ker je povprečna starost 25  let + , bi se uni s svojimi mašinami fural mal več, kot pa premorejo naše ˝čebelce˝!

Če je kaj kolegijalnosti bi se lahko zmenili in zmontirali vsem nad 125ccm tempomate ali kaj podobnega, in bi bili čist izenačeni - vsaj za skupne turce.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je kaj kolegijalnosti bi se lahko zmenili in zmontirali vsem nad 125ccm tempomate ali kaj podobnega, in bi bili čist izenačeni - vsaj za skupne turce.

in pol svizec zavije čokolado v folijo :grim

post-5510-1128973530.gif

Popravljeno . Popravil GrCaR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: kej tazga pa še ne. Nej ti mal obrazložim italijan! lej na forumu kot vidš je tema 125ccm in pač tuki se pogovarjamo o določenih motorjih in tako naprej stari smo pa približno enako tam do 3leta odstopanja je. In sicer če nas zanima 125ccm potem najbrš si lastimo motor 125ccm ali pa ga bomo še kupl. In zdj z fanti tukaj smo se zdj že kr ene parkarat zmenil in šli na kšno turo mel sestanke skratka stari smo prbližn enako se med sabo dobr štekamo tko da lihk kšn 30letnik se nebi vozu z nami ker ne sodi v našo družbo. Upam da sm ti lepo objasnu zdj pa ne več prosm o tempomatih k sm se skor uscau od smeha :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je kaj kolegijalnosti bi se lahko zmenili in zmontirali vsem nad 125ccm tempomate ali kaj podobnega, in bi bili čist izenačeni - vsaj za skupne turce.

pa res ni fpra u tem a se mamo za motoriste al se nimamo bla bla bla.... pac mi se poznamo, pa bi se skp fural...simpl ko pasulj ne ? tut ti mas najbrz ksno drusno svojo, pa se z njimi druzis mam prou ? no nasa ma pac ime pa skupno blagajno....

aja grcar jest mam she eno frendico za v klub :> ma pa dtjko 125. a una stran se dela da izpolneva ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja grcar jest mam she eno frendico za v klub :> ma pa dtjko 125. a una stran se dela da izpolneva ?

am, daj zalimi kako fotko ;)

www.mksrseni.tk

sej uradna stran je že narejena, sam gostovanje ni urejeno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo tu za to, da bi tud na stajerskem naredli eno svoje 125cc drustvo...ker vrjamem da nas je veliko ki glih v LJ al pa pac kam drugam ne moremo kr tak prit... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo tu za to, da bi tud na stajerskem naredli eno svoje 125cc drustvo...ker vrjamem da nas je veliko ki glih v LJ al pa pac kam drugam ne moremo kr tak prit... :(

mi mamo namen narest klub, v katerem bo folk iz cele slovenije (slovenija itk ni tok velka)! sej se bomo zmenil, pa bomo vsakič na drugm koncu naredl eno turco al pa sestank...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

te pa samo naj bo vedno an tekocem ki ste pa tak...pa se itak tu prek vedno cujemo pa kaj zmenimo :OK:

če maš pa MSN, pa lahko napišeš mail, pa se lahko tut tm menmo! ker itk če gremo km skup, se po MSN-ju zmenmo, pol na forumu pa sam dan pa cajt napišemo

lp, GrCaR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo tu za to, da bi tud na stajerskem naredli eno svoje 125cc drustvo...ker vrjamem da nas je veliko ki glih v LJ al pa pac kam drugam ne moremo kr tak prit... :(

štajercev nas je dost ;) , sam jaz vam tak čez zimo pobegnem na 750 iz 125 ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

štajercev nas je dost ;) , sam jaz vam tak čez zimo pobegnem na 750 iz 125 ;)

štajercev vs je okol 4-5, tko da se ne splača, da bi vi sami ustanavlal klub :D :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, takrat ko boste šli na štajersko bomo taleni Primorci doma ostal oz. šli na ride :OK: , in obratno....

Ni panike folk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja grcar jest mam she eno frendico za v klub :> ma pa dtjko 125. a una stran se dela da izpolneva ?

Hehe...tale bejba mi je že všeč...sam da vem kter motor ma-CARICA :OK:

Kr povej ji da je dobrodošla in da mamo v klubu že eno DTjko :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe...tale bejba mi je že všeč...sam da vem kter motor ma-CARICA :OK:

Kr povej ji da je dobrodošla in da mamo v klubu že eno DTjko :yea2:

:slap: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe...tale bejba mi je že všeč...sam da vem kter motor ma-CARICA :OK:

Kr povej ji da je dobrodošla in da mamo v klubu že eno DTjko :yea2:

me veseli da bo dobrodosla.... ssssploh pa mislm da ji ne bo tezko shajat u grupi z dvajsetimi nabitimi, postavnimi lepimi tipi :naughty: :naughty: :naughty:

ali pac ? :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!