Skoči na vsebino

MOTO SRŠENI


GrCaR

Priporočene objave

me veseli da bo dobrodosla.... ssssploh pa mislm  da ji ne bo tezko shajat u grupi z dvajsetimi nabitimi, postavnimi lepimi tipi  :naughty:  :naughty:  :naughty:

ali pac ?  :grrr

ne bo krize...kar povej ji da je dobrodošla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

77 strani nabijanja ...sej niste normalni....temo bom zaprl....

:BUA: :SS

če:

1. ne omejite svojega pisanja zgolj in samo na pisanje o klubu M. K. 125 ccm oz. ustanovitvi le-tega

2. glej 1

3. glej 1

...

..

.

n-tič glej 1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, bols da pisemo v temo 125ke javite se....

Tam se lohk nabiva :OK:

Kdaj bo sestank?

10 nas je za zdej :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta petek bi bla opcija...

Kje???

Je kašn ljublančan za kšno krajšo furico da ne bodo drugi govoril da je vse zmeri v LJ :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta petek bi bla opcija...

Kje???

Je kašn ljublančan za kšno krajšo furico da ne bodo drugi govoril da je vse zmeri v LJ :)

jst, sam če bo kolkr tok lep vreme! Kambi se pa zapelal, da bi se pol zmenil o MOTO KLUBU

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja soboto sm jst že celo zaseden tko da če bo v soboto mene na žalost ne bo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja soboto sm jst že celo zaseden tko da če bo v soboto mene na žalost ne bo...

nedelja? pa gremo pol še na MAKSI-jeve delavnice mal pogledat, ker so zadnje letos!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nedelja? pa gremo pol še na MAKSI-jeve delavnice mal pogledat, ker so zadnje letos!

Jah no u nedelo smo se menil d gremo na mobikrog!Lahko pa oboje hkrati :D .Kje pa bojo maksićeve delavnice?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah no u nedelo smo se menil d gremo na mobikrog!Lahko pa oboje hkrati :D .Kje pa bojo maksićeve delavnice?

lahko se usi zapelemo do mobikroga, pa vi se mal tm gonte, pol gremo pa skupi do LJ man na maksijeve delavnice : KLIK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja nedelja zame nebi bla problem samo je pa možno da le tim na vikend za 2 dni tko da pred 11.00,12.00 me boste bl težko srečal kjerkol drugje kt na vikendu! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao NEDELJA

Loh te sbo vzamem še prej na mobikrog

Popravljeno . Popravil DimmniBurek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce bi ze sli bi lohk mel se sestank... ce bo vreme valda... pa pomoje je TC mislu resno z tistim zaklepanjem :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Zigaspy, jaz bi šu tud... Dj te bom jaz v petek poklical če ne drugač, pa greva skup ne... :)

Pa dobr bi blo tud MAKSIJA mal pogledat....

Ajde

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Zigaspy, jaz bi šu tud... Dj te bom jaz v petek poklical če ne drugač, pa greva skup ne...  :)

Pa dobr bi blo tud MAKSIJA mal pogledat....

Ajde

Ja no kurba itk pa sm pizda te hotu ze prejsn viknd kje dobit pa noben nima tvoje cifre, k sva sla z garfildom na Marijo!!Ja sj dol na Mobikrog bomo itk skupi sli, ne smete LJubljancani vozt po AC kr sj veste kaj se zgodi, po tastari mim mene pa gremo skupi dol!!Za maksija se bomo pa kasnej zmenil :grrr :grrr ! Aia pa u petk bom js opravlju ceu dan nujna dela na motorju, tko d bom mogoce do vecera koncov, al mi pa prids pomagat k mas ze viska cajta B) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na to temo smo pa mal pozabl že :afro1: a je sestank že bil, če ni bil bo pomoje kr brugo sezono .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja po moje se je brez veze pred pomladjo kej konkretnga ment pa dobivat ker nekaterim motorji nagajajo drugi smo jih pa za silo že spakiral za zimski spanc, tko da če ne bo kšne konkretnejše otoplitve moj motorčk ostane v garaži :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh, jest pa žgoljo smo se pa lih prej menla da bi nardil eno đurko pr Yamahi na vikendu.... med počitncami valda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh, jest pa žgoljo smo se pa lih prej menla da bi nardil eno đurko pr Yamahi na vikendu.... med počitncami valda

Ja no Sendy :P

Drgac pa nj kdo pove ce ma ksn ogrevan plac, d loh zrihta za party, sj hrano pa pijaco bomo pa itk sli prei u merkator iskat :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!