Skoči na vsebino

MOTO SRŠENI


GrCaR

Priporočene objave

Evo me fantje po dolgmu času nazaj mal na forumu. Ja lohk bi se kšn petk dobl na kšni kavi v lj po šoli da kšno rečemo po dolgmu času pa da se mal zmenmo da spomlad lahko zaštartamo. To je pa že dlje časa jasn da ne bodo v klubu uni k so precej odmaknjeni iz lj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo me fantje po dolgmu času nazaj mal na forumu. Ja lohk bi se kšn petk dobl na kšni kavi v lj po šoli da kšno rečemo po dolgmu času pa da se mal zmenmo da spomlad lahko zaštartamo. To je pa že dlje časa jasn da ne bodo v klubu uni k so precej odmaknjeni iz lj...

ja lahko se dobimo kkšn dan, pa gremo na drink da se spet mal vidmo. sam treba je spet tak dan zbrat da bo meu folk kej cajta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne u petek, mene zihr ne bo kr jo domov popiham, lohk kak drug dan (sredo mam popoldne pouk), če ne pa loh :D k brez mene

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je med vikendom mogoče pridem.

s kom boš prišu z motorjem :P

mene ne bo iz 2 razlogov ..........sem bolan in drugo ni avfta! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo me fantje po dolgmu času nazaj mal na forumu. Ja lohk bi se kšn petk dobl na kšni kavi v lj po šoli da kšno rečemo po dolgmu času pa da se mal zmenmo da spomlad lahko zaštartamo. To je pa že dlje časa jasn da ne bodo v klubu uni k so precej odmaknjeni iz lj...

Ja PETK bi biu ql zame ob ene 0-5ih zjutrej v KMSju al pa kje na vicu :naughty: :naughty: , za pijacko bi pa najlazje se dobl pomoje ksn cetrtk zvecer, pa se MTE je reku d mi casti pijace kr ga bom premagu v pitju :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja PETK bi biu ql zame ob ene 0-5ih zjutrej v KMSju al pa kje na vicu :naughty: :naughty: , za pijacko bi pa najlazje se dobl pomoje ksn cetrtk zvecer, pa se MTE je reku d mi casti pijace kr ga bom premagu v pitju :kva2:

Če se pije pol še mene štejte zravn :beer1: :beer2: :drunk:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Kaj pa je sedaj s to štalo? :?

Kot se da po zadnjih postih razbrati ste se zmenili za sestanek v KMŠ-ju :OK: , potem pa mrk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa je sedaj s to štalo? :?

Kot se da po zadnjih postih razbrati ste se zmenili za sestanek v KMŠ-ju :OK: , potem pa mrk.

Hehe js jih vedno cakam v KMŠju ob cetrtkih, pa skor noben od forumašev ne pride :(

Najbolje bi bilo, da preverimo koliko nas bi se včlanilo v MK, pa recimo če je PRECEDNIK še vedno za zadevo in bo zorganizeral vse skupaj in da bi skupaj ustvarili MK o katerem je napisanih že 80 strani!!!

Zdj pa Grcar povej, kaj mislis s motoklubom SRŠENI naredit!!! :)

Popravljeno . Popravil zigaspy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem kok bo zdej kej zanimiv klub 125 delat ker počas že vsi kandidati razmišlamo o močnejših motorjih...s temi se pa kamot v kak drug klub učlanmo...

škoda .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje:D poglejte kdo je spet na forumu .) spomnu sm se geslo koncno:D hehe... dejmo ksno pametno rect kdaj se kej dobimo da se kej pomenmo po dougmu casu... Drgac pa lep pozdrav usm... Zdej bom bl aktivn na forumu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje:D poglejte kdo je spet na forumu .) spomnu sm se geslo koncno:D hehe... dejmo ksno pametno rect kdaj se kej dobimo da se kej pomenmo po dougmu casu... Drgac pa lep pozdrav usm... Zdej bom bl aktivn na forumu :OK:

hah lol :D zej bo hmal fura prot obali :P sam tok da ves :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje:D poglejte kdo je spet na forumu .) spomnu sm se geslo koncno:D hehe... dejmo ksno pametno rect kdaj se kej dobimo da se kej pomenmo po dougmu casu... Drgac pa lep pozdrav usm... Zdej bom bl aktivn na forumu :OK:

OOOOO...tebe pa smo mal pogrešal ja :D

Wellcome back :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe.. tnx za dobrodoslico... Ja ej jst sm takoj za ksno furo sam da skp sestavm mojo zverino :D sam malenkost bl toplo bi pa lohk ze pocas blo.....!!!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jst morm pa še kupt svojo lepotico :BUA:

pa ni nikjer nč pametnga :( :cry: :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no folk, da jst po daugem cajtu spet mal sm notr napišem: jst sm zmer za akcijo in tut še vedno da bi mel svoj klub, sam problem je v tem da jst sam ne morm nč narest, tko da rabm res neki folka, k je še vedno zaintereseranga in da ste resni!!!

lp, precednik :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no folk, da jst po daugem cajtu spet mal sm notr napišem: jst sm zmer za akcijo in tut še vedno da bi mel svoj klub, sam problem je v tem da jst sam ne morm nč narest, tko da rabm res neki folka, k je še vedno zaintereseranga in da ste resni!!!

lp, precednik :P

No lepo d je se interes :OK:

Predlagam da tu na forumu SAMO tisti ki je ZA ustanovitev in vključitev v MK SRŠENI, preko postov potrdi vključitev ;)

I`M IN

Popravljeno . Popravil zigaspy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm za, sam nardimo pač klub za vse motorje, ne sam za 125ccm, nekateri grejo na večje kabature... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!