Skoči na vsebino

MOTO SRŠENI


GrCaR

Priporočene objave

no kje so kaki podatki o klubu, pa kje je ta klub, oz kje bi se dobili, pa kako bi pršli ljudje notr?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glasovanje je blo in rezultat 4:3 za modro barvo! Za barvno kombinacijo se pa nismo odločil, ker pride predrago!

ime naj bo pa SRŠENI, kot je blo prvotno zmenjeno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak samo sršeni brez naziva. Samo mal je treba estetsko gledat kako paše modra barva na črn brezrokavnik?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravleni, sem nov v tej temi in moram priznati, da me je povsem navdušila.

Potrebno je napisati kaj, črno na belem. npr. določena pravila, ki se jih je potrbno držati v tem klubu, kakšne cilje etc. ( bodo skupne "fure" se kaj zgodi, policija, nesreča - prevzem odgovornosti; vsak, ki se pridruži temu klubu bi moral izpolniti kakšen obrazec in dati svoj podpis - vse na lastno odgovornost, da ne bo kasneje "sraje"). na listu naj bo napisano, kdaj in kje so zbori, koliko je udeleženih, tajnik, podpredsednik, nek odbor izkušenih motoristev, vodej skupin (fure), etc.

(fon številke in e - pošta).

Mislim pa da je to sijajna zamisel in se vam takoj pridružim, samo motor si kupim.

Pa še nekoga potrebujemo/potrebujete, ki bo delal poročila fur - slike, opis, .....

Glede logota, saj je pravzaprav vseeno lahko ima nekdo modro, rdeče ali barvno ozadje, tako ali tako bo potrebno dati večkrat tiskati, ker bo vedno več novih članov (predvidevam).

Mularija bo na cestah vidla kakšnih 50 "sršenov" --wow, vsak se bo želel pridružiti, kamlu bomo po celi Ljubljani znani.

Pravilo bi lahko tudi bilo, da motorist, ki se bo včlanil v klub naj bi bil tudi član motosveta.

Oproščam se, če sem preveč napisal, samo mnenje sem izrazil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravilno, da si izrazu svoje mnenje. Večinoma stvari je že dogovorjen (predsednik, tajnik, podpredsednik)

SMo mel že enkrat sestanek in smo se večino stvari že dogovorl. Zdj mi samo neki ni jasn a mamo lahko mi naprimer naziv MK Sršeni pa nismo prijavljeni kot klub?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No da bo takoj jasno...kdor nardi nesrečo,un prevzame odgovornost ;) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Modra izjava yamaha :D Zdj pa povejte..... Al se denar začne zbirat že zdj pa bodo brezrokavniki že do prve fure in sicer v celje al potem ko bomo vsi zbrani v celju. Jst glasuj za pred celjem, da se tm že pokažemo v brezrokavnikih če bo dost toplo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič hudega zdj veš. Motoristi majo vedno usnjene brezrokavnike ker se težko strgajo ko se zvališ po tleh ko pred šotorom sprazneš gajbo piva :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Modra izjava yamaha :D ...

Ma tale je bla že tolk modra da kr mal na plavo že vleče :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O.K. in kje je kakšen seznam? Usnjene jakne, holly sh$@@$$$, koliko bo pa to prišlo, ker jaz se usnjene jakne nimam oziroma brezrokavnik. Potem pa še našitek ( bwahahah na-shitek).

Pravzaprav se meni bolj logično zdi, da se nabere več čalnov in potem na dan sestanka se zbere denar in kupi, če je že tako. Koliko pa je kandidatov, statistike? MK ali MC, bi jaz raje izpustil, vsaj kakšnih težav ne bo. Razen ce napisemo, Neregistriran MK Sršeni bwahahahah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O.K. in kje je kakšen seznam? Usnjene jakne, holly sh$@@$$$, koliko bo pa to prišlo, ker jaz se usnjene jakne nimam oziroma brezrokavnik. Potem pa še našitek ( bwahahah na-shitek).

Pravzaprav se meni bolj logično zdi, da se nabere več čalnov in potem na dan sestanka se zbere denar in kupi, če je že tako. Koliko pa je kandidatov, statistike? MK ali MC, bi jaz raje izpustil, vsaj kakšnih težav ne bo. Razen ce napisemo, Neregistriran MK Sršeni bwahahahah.

našitke je treba dat delat, in zato rabimo število zaintereseranih, ki bi to mel in takrat se pobere tut keš za to! Da ne bomo naročil 30 našitkov in 30 brezrokavnikov, pol se jih bo pa ene par najdl k bojo rekla da so si premisll! In kar se anroči, je treba tut plačat! Zdej se je pa treba zment kok bi jih mel, da vemo okvirno ceno, kolk bi pršlo vse skupi in potem stroške razdelimo na število članov!

P.S. Ne bomo imeli usnjenih jaken ampak brezrokavnike!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje bi bilo bolje, če bi na začetku imeli majice ali kaj podobnega, ker si vsi ne moremo privoščiti kar takoj usnja z našitkom sršeni - HORNETS.

Primerek: i - shirt, poletna zadevica ( se opravičujem, ker nisem našel ženskega modela - <_< bedno vem, čeprav bom poskusil dobiti eno za slikanje ).

Povejte okvirno ceno: npr. en brezrokavnik je $$$$$, če se jih prijavi dvajest bo cena na eno osebo $$$$$, če se jih prijavi trideset bo cena na eno osebo $$$$$, če se jih prijavi 50 bo cena za eno oseba $$$$$. Prosim, kaj naj bo napisano, vsaj okvirno, šele potem se bomo lahko odločili.

Potek biznisa: prava angažirana mladina.

Up in ˝da sky (on ˝da road): its a fly, its a bee, no its a hornet brrrrrmmmmmmmmm

post-8604-1141904131_thumb.jpg

post-8604-1141904280_thumb.jpg

post-8604-1141904368_thumb.jpg

post-8604-1141904437_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko tudi majice samo a ni na majicah mačl čudn našitev da bi jih dal tiskat se pa ne splača ker ko se opere 5-10 krat gre napis dol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem pa našitek. kdo pa pa vse to naredil? kdo bo brezrokvnike kupil? kdo bo vse to šival? Jaz ne znam šivat, so dont look at me.

Prosim, naj predsednik napiše:

ime predsednika, kontakti

idejni vodja

tajnik

višji odbor

število prijavljenih

vsaj nekaj, ker če že hočemo kaj narediti, dajmo to zdaj preko mreže, saj se bo moto sezona kmalu začela. Prvo kar je potrebno narediti je nekaj napisati, da ne bodo kasnej težave z zakonom ( temeljito si je potrebno vse prebrati ali je lahko MK ali ne ). Drugo je, da se naredi spisek vseh pistojnih. Člani. Pa tako naprej.

p še nekaj primerkov

post-8604-1141922074_thumb.jpg

post-8604-1141922126.jpg

post-8604-1141922190.gif

post-8604-1141922258_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po moje res une prjavnice pa kdo se bo prijavil bo tudi kupu brezrokavnik z našitkom!!!!! :) :) :) :) sej ni druge če se bomo tko pogovarjal nebomo kam prišli js bom ti bo un bo!!!! prijavnico je treba izdat pa napisat,spoda če hoče brezrokavnik z našitkom mora recimo oblikati ali narditi križec in napisati(XL,M,L,XXL..) TKO BI BLO EDIN QL,PA pol predsednik pogleda in naroči,pa se dobimo kaki dan v Lj ali kje pa razdelimo ali nvm ....

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No v glavnem jaz sem za in mislim da je za prvič (pred moto boom v celju) Najboljše da si dam našitke delat, drgač bi se lahko pol tm zmenli o vsem ostalem.

po moje res une prjavnice pa kdo se bo prijavil bo tudi kupu brezrokavnik z našitkom!!!!! :) :) :) :) sej ni druge če se bomo tko pogovarjal nebomo kam prišli js bom ti bo un bo!!!! prijavnico je treba izdat pa napisat,spoda če hoče brezrokavnik z našitkom mora recimo oblikati ali narditi križec in napisati(XL,M,L,XXL..) TKO BI BLO EDIN QL,PA pol predsednik pogleda in naroči,pa se dobimo kaki dan v Lj ali kje pa razdelimo ali nvm ....

LP

To tudi ni slaba ideja, najboljše da te prijavnice naredi in pošlje okoli Grčar, ker je predsednik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah sej, samo prem moramo nekaj narditi ker drgač bo sezona tu pol pa itak ,zmeda :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah sej, samo prem moramo nekaj narditi ker drgač bo sezona tu pol pa itak ,zmeda :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:

LP

Se strinjam, da to naredimo čim prej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem pa našitek. kdo pa pa vse to naredil? kdo bo brezrokvnike kupil? kdo bo vse to šival? Jaz ne znam šivat, so dont look at me.

Prosim, naj predsednik napiše:

ime predsednika, kontakti

idejni vodja

tajnik

višji odbor

število prijavljenih

vsaj nekaj, ker če že hočemo kaj narediti, dajmo to zdaj preko mreže, saj se bo moto sezona kmalu začela. Prvo kar je potrebno narediti je nekaj napisati, da ne bodo kasnej težave z zakonom ( temeljito si je potrebno vse prebrati ali je lahko MK ali ne ). Drugo je, da se naredi spisek vseh pistojnih. Člani. Pa tako naprej.

p še nekaj primerkov

Našitke bi naredili v eni firmi, ki se s tem ukvarja. Za brezrokavnike se je treba še poznimat, kje bi jih kupil, razmišlov pa sm, če bi dal logotip delat kar na brezrokavnike, in jih ne bi bilo treba samostojno gor šivat, pa še ceneje bo verjetno pršlo.

Logotip je že zbran, tako da ne rabimo novih predlogov :)

P.S. k si dau tist tekst gor (prijavnico)... zakaj bi blo nujno, da je član tudi član motosveta? Mam recimo par frendov, k bi bli v klubu, sam na motosvetu jih pa (še) ni, tko da tole lih ne more bit pogoj.

In pa ko si napisu, da morjo na sestanke prnest denar, se mi zdi to mal preveč agresivno napisano :huh:

po moje res une prjavnice pa kdo se bo prijavil bo tudi kupu brezrokavnik z našitkom!!!!! :) :) :) :) sej ni druge če se bomo tko pogovarjal nebomo kam prišli js bom ti bo un bo!!!! prijavnico je treba izdat pa napisat,spoda če hoče brezrokavnik z našitkom mora recimo oblikati ali narditi križec in napisati(XL,M,L,XXL..) TKO BI BLO EDIN QL,PA pol predsednik pogleda in naroči,pa se dobimo kaki dan v Lj ali kje pa razdelimo ali nvm ....

LP

Recimo tisti k bi se z nami fural in bi bli u klubu, ni nujno da naročijo brezrokavnik, ker to je odvisno od posameznika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!