Skoči na vsebino

MOTO SRŠENI


GrCaR

Priporočene objave

Je pa zaželjeno, da bi vsak, ki je v klubu meu to. Lahko bi rekl, da je to obveza ubistvu je to zaščitni znak kluba in po tem bi bli prepoznavni. Jst sm še za to, da damo tak mejhn našitek z nickom, ki ga imamo na forumu. In pa še naziv funkcije v klubu, ki jo če jo imaš opravljaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa zaželjeno, da bi vsak, ki je v klubu meu to. Lahko bi rekl, da je to obveza ubistvu je to zaščitni znak kluba in po tem bi bli prepoznavni. Jst sm še za to, da damo tak mejhn našitek z nickom, ki ga imamo na forumu. In pa še naziv funkcije v klubu, ki jo če jo imaš opravljaš.

sam tej našitki bi bli še dražji potem ker je treba vsakega posebej dat delat

Ja to je res, da bi bli dražji... nicke pa lahko damo na nalepke, pa prlepmo na motor al pa čelado. MK-ji majo lahko znak samo iz enega dela, tko da more bit logotip enodelen, če bi pa dal zravn še nick... bi pa logotip postov dvodeln.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah sej pa lahko na našitek nardiš nick če bi že mogli met,pod nick :) :) :) :) ,sam pol bi mogo bit našitek vzad na hrbtu in vspreda!!! kar bi prišlo drago!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zamisli je ogromn mormo še mal študirat kako se bo to izvedl. Kdo se javi da bo naredu seznam v wordu magar, da se ve kdo se bo včlanu v klub in hkrati tud naroču, brezrokavnik ali majico (odvisno kako bo dogovorjeno)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to je res da mora biti en ki bo naredo v woordu prijavnico samo js bi to dau tistemu ki bi biu vodja ki bo najbolj vedo kako pa kaj.... :blush: :blush: :blush: :blush:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajde bom jst naredu seznam pa bom pol grcotu poslau da bo on porihtu: kdor se misli prijavit naj mi pošlje na PM svoje podatke: ime in priimek, naslov, tel. št., elektronski naslov (e-mail) pa velikost brezrokavnika (tok velik ko mate jakno naprimer)

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Našitke bi naredili v eni firmi, ki se s tem ukvarja. Za brezrokavnike se je treba še poznimat, kje bi jih kupil, razmišlov pa sm, če bi dal logotip delat kar na brezrokavnike, in jih ne bi bilo treba samostojno gor šivat, pa še ceneje bo verjetno pršlo.

Logotip je že zbran, tako da ne rabimo novih predlogov :)

P.S. k si dau tist tekst gor (prijavnico)... zakaj bi blo nujno, da je član tudi član motosveta? Mam recimo par frendov, k bi bli v klubu, sam na motosvetu jih pa (še) ni, tko da tole lih ne more bit pogoj.

In pa ko si napisu, da morjo na sestanke prnest denar, se mi zdi to mal preveč agresivno napisano :huh:

Recimo tisti k bi se z nami fural in bi bli u klubu, ni nujno da naročijo brezrokavnik, ker to je odvisno od posameznika.

Kaj poznaš kakšno firmo k dela našitke? Jaz znam tko za trgovine tle po Italiji, ki bi mogoče dobili kakšne poceni brezrokavnike, se bom pozanimal.

To, pa je odločitev posameznika za bit član motosveta, tko da za to se strinjam z Grčarjem, da ni obvezno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj poznaš kakšno firmo k dela našitke? Jaz znam tko za trgovine tle po Italiji, ki bi mogoče dobili kakšne poceni brezrokavnike, se bom pozanimal.

To, pa je odločitev posameznika za bit član motosveta, tko da za to se strinjam z Grčarjem, da ni obvezno.

Mitja TDR iz foruma pozna eno fermo, tko da za to ne bo problemov. Treba je sam brezrokavnike dobit po kkšni razumni ceni :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja koci kje ti naj dam podatke dej me dodaj na msn.... jan.pececnik@gmail.com.... pa še kdo me naj doda hehe

lp :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mitja TDR iz foruma pozna eno fermo, tko da za to ne bo problemov. Treba je sam brezrokavnike dobit po kkšni razumni ceni :OK:

Se bom jaz pozanimal za brezrokavnike, ti samo povej kakšne? (barvo, materjal,...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se bom jaz pozanimal za brezrokavnike, ti samo povej kakšne? (barvo, materjal,...)

črna barva... material pa usnje ali pa umetno usnje (skaj)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

črna barva... material pa usnje ali pa umetno usnje (skaj)

Lej po vsaj verjetnosti grem pogledat v soboto, pa ti sporočim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislm d bo skaj bolš (pa ne da sem v društvu proti krznu :D ) zato ker je cenejši od pravega usnja, izgleda pa enako, tudi na otip je enak in pa v skrajnem primeru te pri padcu ščiti enako kot usnje, res pa da brezrokavnik ne nudi nevem kakšne zaščite

pa še to: PM mi pošlte vsi tisti ki se res mislite včlanit, sam še ne veste če se boste zarad cene brezrokavnika (edino previsoka cena brezrokavnika je lahko razlog za vašo kasnejšo odpoved), seznam rabimo sam zato da približno določimo ceno oblačil, potem pa vam to sporočimo in če se strinjate jih naročimo :D, zato se ne ustrašit da boste potem morali kupiti brezrokavnik

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok koci naredi seznam jst ti tud pol pošlem PM sam kasnej k se mi ne da it gledat na jakno kok mam velikost :D motomat ti se pa pozanimej za brezrokavnike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok koci naredi seznam jst ti tud pol pošlem PM sam kasnej k se mi ne da it gledat na jakno kok mam velikost :D motomat ti se pa pozanimej za brezrokavnike.

Bom, sam računajte, če se jih nabavi v ITL, je potrebno vedno eno številko več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k0ci bi rad zgledu sexy :P

hehe, ne ne sam tko, če pa drgač gledamo bi pa res mogu bit večji, da ga lahk čez jakno oblečeš :? sam vi men kr velikost svoje jakne povejte, bom jst pol to uštimu če se bomo tko zmenil :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!