Skoči na vsebino

MOTO SRŠENI


GrCaR

Priporočene objave

Oproščam se ti, če si se počutil, da si ogrožen ali, da je klub ogrožen. Jaz bi rad le član postal, eden izmed mnogih. Popolnoma spoštujem tiste/vas, ki ste si izmislili kaj takega in vse kar želim je to, da širim svoje ideje (predloge), ki bi bile klubu v pomoč. Lahko pa tudi preneham z dodajanjem predlogov, meni je vseeno bom pa zase obdržal. Zato te prosim, da napišeš eno objavo na kateri bo pisalo, kdo je bil vse zbran na tistem sestanku, da bomo vedeli, kdo so/ste ustanovitelji tega kluba.

Ti kar dajej predloge,ni pene,ampak mal se umir...najprej je se je treba dokončno zment kako pa kaj ker nismo niti še določil kašn bo krst novincev v klubu(za kar sm se pa osebno javu da ga izvajam) :devil: :devil: :devil:

Naj grčar kot predsednik pove kdaj,kje,kako se dobimo da se dogovorimo do konca,tut glede tistih brezrokavnikov pa tega pol se pa zadevo spelje do konca :)

Drugač ma pa sestanke zabeležene Mte če se ne motm...on mislm da je bil un k je nazadne popisvov prisotnost na zadnjem sestanku tko da boš mogu za te zadeve njega kot tajnika kontaktirat .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda, da se glede brezroakvnikov ne bomo mogl zment, zato predlagam da damo tiskat majice, da jih bomo lahko nosil poleti in pozimi... in da ne bomo zgledal kot kakšni stari ati :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa men je vseeno ratal,ker se kr neki pravhamo brezrokavnike(fliss :BUA: ),majce jah sej bi blo sam nebo nič od tega ker vsak neka zasebe daje predloge,sej prav samo nvm no!!!!! :) :) :) :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja sej bo nekdo šeu v italijo pogledat k sm mal razmišlu pa flis res ni za motor, če smo pa pravi motoristi bomo pa usnje nosil k ne :OK: al pa vsaj skaj, pa flis tudi nebi bil za poleti ker je vroče v njem

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa nekaj takega? :OK: :yea1:

jo-0009.jpg

GR_strait-jacket.jpg

za ene par pacientov vem, za katere bi blo priporočljivo tole :OK:

:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za ene par pacientov vem, za katere bi blo priporočljivo tole :OK:

:topic:

Ja, ja vem.

Sam hec je bil, da ne bo kdo spet kaj preveč resno vzel pa mi prijazne PMje pisal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja sej bo nekdo šeu v italijo pogledat k sm mal razmišlu pa flis res ni za motor, če smo pa pravi motoristi bomo pa usnje nosil k ne :OK: al pa vsaj skaj, pa flis tudi nebi bil za poleti ker je vroče v njem

Jaz grem po vsej verjetnosti jutri pogledat v Italijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poglej za kaj takega KLIK in takega KLIK

Hmm, samo to se mi zdi malo drago, ker v italiji boš težko dobil usnje, več ali manj dobiš skaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravzaprav je res, flis nikakor ne pride v poštev, če bo, naj bo leder ali pa majice z napisom. Če pa kaj takega ne bo, bi pa lahko vsaj nalepke za na motor?

Yamaha, krst novincev? Očeta bom prosil naj mi hornetko posodi in bom na parkingu z požganim gumam samo zate napisal YAMAHA U RE MY HERO. :wub: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravzaprav je res, flis nikakor ne pride v poštev, če bo, naj bo leder ali pa majice z napisom. Če pa kaj takega ne bo, bi pa lahko vsaj nalepke za na motor?

Yamaha, krst novincev? Očeta bom prosil naj mi hornetko posodi in bom na parkingu z požganim gumam samo zate napisal YAMAHA U RE MY HERO. :wub: B)

No če boš zelo lepo napisal tole mogoče zate organiziram en extra krst...

Sam če mi pa zaj***š nick- <=YaMaHa=> - si pa mrzu :naughty: :devil: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No če boš zelo lepo napisal tole mogoče zate organiziram en extra krst...

Sam če mi pa zaj***š nick- <=YaMaHa=> - si pa mrzu :naughty: :devil: :P

:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podružnica kjerga kluba pa bi to bila (se bom hmalu včlanil v enga)

Smo razmišlal in smo se zmenil, da bomo ustanovil svoj klub. Ko pa smo zvedl za cele pizdarije s paperji, pa smo se odločil da zaenkrt kluba ne bomo registrerali, ampak bomo kot ena druščina motoristov :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo razmišlal in smo se zmenil, da bomo ustanovil svoj klub. Ko pa smo zvedl za cele pizdarije s paperji, pa smo se odločil da zaenkrt kluba ne bomo registrerali, ampak bomo kot ena druščina motoristov :OK:

To ja...druščina motoristov :OK: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!