Skoči na vsebino

MOTO SRŠENI


GrCaR

Priporočene objave

Jaz sem bil dol, sem malo povprašal, in nimajo nč kaj pametnega tipo skaj al pa usnje, sami nekakšni bedni materjeli in trgovka mi je rekla, da se bo pozanimal če se da dobit, skaj in usnje, ker je rekla da zdaj ni sezona za to, bolj da se to dobi v jeseni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Premišljeval sem. Rekel sem si. Iz tega kluba ne bo nič. <_<

Najbolje bi bilo, da pustimo te brezrokavinke, če se ne da nič zmeniti.

Pokličite, no pošljite mi PM, ko bodo kakšne "fure". .) <_<

Na cesto bom napisal, -Y>MH-AHA>, bo vredu? Lahko tudi ducatia, tako ali tako imam za soseda TC motoshop, se bomže kaj zmenil. :glare: :angry:

Malce bo potrebno še odrasti, bolj resno zagrabiti takšne zadeve in pa veliko, veliko veliko, veliko. veliko, veliko, veliko boljša organizacija in pa informiranost "društva". :angry:

Malce čokolina pa bo. :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malce bo potrebno še odrasti, bolj resno zagrabiti takšne zadeve in pa veliko, veliko veliko, veliko. veliko, veliko, veliko boljša organizacija in pa informiranost "društva". :angry:

Malce čokolina pa bo. :angry2:

prevdsem pa malo manj brezveznega nakladanja in pametevanja na MS-u in se kdaj dobit in kej zment....

sej lan nam je že uspeval....

počakajmo sezono da se lahk kje dobimo .) pa se zmenmo kej....ne pa sam tle nabijat...usi tok pametni pa to, naredu neb pa noben nč :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prevdsem pa malo manj brezveznega nakladanja in pametevanja na MS-u in se kdaj dobit in kej zment....

sej lan nam je že uspeval....

počakajmo sezono da se lahk kje dobimo .) pa se zmenmo kej....ne pa sam tle nabijat...usi tok pametni pa to, naredu neb pa noben nč :BUA:

Samo tko za informacijo... lansko leto smo se že skoraj vse zmenil, da bomo dal narest našitke... Zmenil smo se tut, da se dobimo in prinesemo keš, nato pa ns je vreme zajebu in skos dž, slab vreme... tko da do tega sestanka ni pršlo.

Lansk let, sm jst prevzel vso organizacijo in je vse čist dobr tekl. Organizacija je bla dobra, s tem tudi informiranost društva. Datume sestankov smo usklajeval prek MSN-ja, potem pa dan in uro napisal na forumu .)

Res pa je, da nekaj folka sploh ni blo zaintereserano, ki si se sprva prjavl, ker naj bi mel predelč do ljubljane, zato smo pol konc sezone opustil idejo, čeprov smo se zmenil, da brezrokavnike in našitke naredimo čez zimo!

Če je pa teh ˝organizatorjev˝ velik, pol pa vsak po svoje nabija, tko da se to ne da zment .) Lahko dajete predloge, lahko pa si preberete celo temo (sej vem da se vm ne da :D ) in bote vidl, da smo bli že precej blizu ustanovitve.

Lejte, lahko dajete predloge... sam morte tut mal gledat po moto sceni (recimo glede brezrokavnikov), tko da flis brezrokavniki lih ne pašejo :?

lp, GrCaR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj fantje kaj bo z vami :D

Prvo pravilo motoristov je na motorju se nosi usnje. Mislm da bi motoristi popadal po tleh od smeha če bi ns vidl v flis brezrokavnikih. Mal se zamislte v čem ste večina oblečeni tisti ki imate motoristične kombinezone za na motor. Ja iz usnja so kombinezoni. Da se dobit dobre črne usnene brezrokavnike. Pa sej smo valda motoristi že po "norosti" da se sploh vozmo se razlikujemo od drugih. Nevem kaj vs je sram met usnene brezrokavnike to je sestavn del tega da si motorist. Pomojem bi ns poslal vn iz zbora motoristov k bi kšn reku da se norca delamo.

Druga stvar: Lani smo se dobl in sicer (Grčar-el presidente, Zeus-el vice presidente, Mte-tajnik, Probiker-višji član "motokluba", RSmaniac(jst)-višji član "motokluba", Žigaspy-višji član motokluba in Mitofreak, Dimni burek, MI-prav tako kot prejšni trije.

Vse je že ubistvu določeno mel smo ubistvu zimsko spanje. Ideje so prav tako določene, lahko dajete predloge, sam mislm da smo se čist dobr zmenil. Vozil smo se tud že skupi tko da mamo neki skupnih prevoženih kilometrov. Vsi, ki se boste sedaj včlanil v to naše društvo boste mogl prestt krst ki ga izvaja Yamaha (bog vm pomagi) :D

Tko da mislm da je že use zmenen vrh tega društa je že določen in to je nas devet, ki smo vse to skupaj začel.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno,. je potrebno res tako dolgo časa pisati v prazno, da se objavi seznam.

Druga stvar: Lani smo se dobl in sicer (Grčar-el presidente, Zeus-el vice presidente, Mte-tajnik, Probiker-višji član "motokluba", RSmaniac(jst)-višji član "motokluba", Žigaspy-višji član motokluba in Mitofreak, Dimni burek, MI-prav tako kot prejšni trije.

RSmaniac, hvala ti.

M.G.: prebral sem celo temo, samo, kakor sem razbral se ni nič kaj preveč vrtelo okoli kluba. Kakor se jaz spomnim ste se enkrat dobili in ste popolnoma pozabili omeniti klub, mar ne?

Pa še to, dajal sem samo predloge, nič drugega, zgleda da čim si malce bolj aktiven te že vsi ok****cajo.

Prav predlogi: glede brezrokavnikov sem dal par linkov, ampak nisem nič našel o usnju razen tistega biker za 12k.

Prav, potem se je pa le prijelo, saj imate pravzaprav cca. sedemdeset že napisanih, da bi se radi včlanili. Na koncu jih bo najverjetneje kakšnih 98. Opozarjam vas, da imate kar veliko množico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav, potem se je pa le prijelo, saj imate pravzaprav cca. sedemdeset že napisanih, da bi se radi včlanili. Na koncu jih bo najverjetneje kakšnih 98. Opozarjam vas, da imate kar veliko množico.

ja to je bl tko.....recimo ene 20 je bl resnih...vsaj mislm da tko...pa še to so eni štajerci k pol itak nikol niso pršl do lj

pa mogoče bo s to sezono že kkšn nov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno,. je potrebno res tako dolgo časa pisati v prazno, da se objavi seznam.

Druga stvar: Lani smo se dobl in sicer (Grčar-el presidente, Zeus-el vice presidente, Mte-tajnik, Probiker-višji član "motokluba", RSmaniac(jst)-višji član "motokluba", Žigaspy-višji član motokluba in Mitofreak, Dimni burek, MI-prav tako kot prejšni trije.

RSmaniac, hvala ti.

M.G.: prebral sem celo temo, samo, kakor sem razbral se ni nič kaj preveč vrtelo okoli kluba. Kakor se jaz spomnim ste se enkrat dobili in ste popolnoma pozabili omeniti klub, mar ne?

Pa še to, dajal sem samo predloge, nič drugega, zgleda da čim si malce bolj aktiven te že vsi ok****cajo.

Prav predlogi: glede brezrokavnikov sem dal par linkov, ampak nisem nič našel o usnju razen tistega biker za 12k.

Prav, potem se je pa le prijelo, saj imate pravzaprav cca. sedemdeset že napisanih, da bi se radi včlanili. Na koncu jih bo najverjetneje kakšnih 98. Opozarjam vas, da imate kar veliko množico.

Dobil smo se 3krat, vozil smo se skos skupi, tko da smo že sproti mal debatirali o klubu. Dobil smo se pa 1 krat, in takrt smo se res use pogovoril in to samo o klubu.

Lepo da si se potrudu, da si mal poisku za brezrokavnike, ampak flis res ne paše na motosceno :BUA:

Mislm, da bi mogl mal tut na Madžarskem pogledat in bi mogoče tm kej bl pocen najdl. Glede na to, da se velik madžarov fura tle po sloveniji in prodaja brezroakvnike za jurja al pa dva, tko da mislm da tm to ni tok drago. Res je kvaliteta molo bolj vprašljiva, ampak se pomoje bolj splača kupt brezroakvnik za 2k pa če se slučajno kkšn šiv razpara, se da popravt pa daš 500 sit in maš spet ceu brezrokavnik.

Tko da če je kdo kje blizu Madžarske meje, pa bi biu prpravlen mal tja pogledat, bi mu bli zlo hvaležni. Ker dandanes je tudi skaj že tok kvalitetn kot kakšen pravo usnje.

tole glede velike množice: to so rezultati ankete, v kateri so glasovali tudi starejši forumaši, kateri so se le strinjali, da bi bilo dobro če bi naredili en motoklub kateri bi biu večinoma mladinski (motoristi na 125ccm ki se šele privajamo na moto sceno) in da bi mel družbo, s katero bi se vozil skupaj .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja evo to je vredo ,ne pa da se neka bunimo pa pogovarjamo(vprašljivo vse!!!!!!!!!), pol pa še en reče da nebo kaj iz tega!!! res je da bi blo bolš počakat pa se iz oči v oči zmenik kako pa kaj!!!!!! čaw

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim, ne me zdaj zafrkavat s tem flisom, pač, bila je ena izmed opcij.

Madžarska, hmm, mogoče, jaz nisem kaj preveč seznanjen s tisto sceno.

Pa veš, da se jih 50 takoj najde, kar hitro se jih nabere. Jaz nimam nobenega prijatelja, ki bi imel 125 motor, da pa nekdo s frčakom za mano leta pa ne gre. Meni je to edina opcija, da se peljem s to skupino, ker sam je bolj :BUA: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim, ne me zdaj zafrkavat s tem flisom, pač, bila je ena izmed opcij.

Madžarska, hmm, mogoče, jaz nisem kaj preveč seznanjen s tisto sceno.

Pa veš, da se jih 50 takoj najde, kar hitro se jih nabere. Jaz nimam nobenega prijatelja, ki bi imel 125 motor, da pa nekdo s frčakom za mano leta pa ne gre. Meni je to edina opcija, da se peljem s to skupino, ker sam je bolj :BUA: .

no sej ne bomo več zafrkaval s flisom, ker vidš da smo ugotovil da na moto sceno paše usnje.

vem, te razumm. Men je blo tut bedno k sm se sam furu. Drugač pa... Zrihti si MSN, pa ns boš takoj bolj spoznov, ker za furce se večinoma menmo po MSN-ju in tut dokler še ni blo ideje o moto klubu smo se velik skup prefural. Sam treba je bit družabn, pa se da hitr kej zment. Vidm da si z ljubljane, tko da ko kupš motor (če ga še nimaš) sporoč in si vedno vablen na furce, to velja tut za druge!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm lani z njimi naredu miljon kilometrov :D :D

no hotu sm rečt, s tistimi k so mel izpit pa motorje .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oprostite vsem za prejšnjo brezvezno pisanje. GrCAR, najlepša hvala za povabilo, z največjim veseljem se vam pridružim, ko si nabavim bom tudi MSN zrihtal. Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oprostite vsem za prejšnjo brezvezno pisanje. GrCAR, najlepša hvala za povabilo, z največjim veseljem se vam pridružim, ko si nabavim bom tudi MSN zrihtal. Hvala.

ni problema stari! To velja tut za druge, če mate izpit in motor, ste vedno vabljeni na skupne fure pa na piknike itd, mislm da se tut drugi strinjate (mislm vs, k se poznamo) :D

no zdej pa nazaj o moto klubu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da še enkrat ponovim za tiste k niste vidli:

kdor se misli prijavit v moto klub naj mi pošlje na PM svoje podatke: ime in priimek, naslov, tel. št., elektronski naslov (e-mail) pa velikost brezrokavnika (tok velik ko mate jakno naprimer)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da še enkrat ponovim za tiste k niste vidli:

kdor se misli prijavit v moto klub naj mi pošlje na PM svoje podatke: ime in priimek, naslov, tel. št., elektronski naslov (e-mail) pa velikost brezrokavnika (tok velik ko mate jakno naprimer)

ej koci a se je že kdo iz štajerskih koncev prjavo? js bi se ampak sam nebi rad biu iz štajerskega konca ker samemu se mi nei blo za na srečanja furat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Druga stvar: Lani smo se dobl in sicer (Grčar-el presidente, Zeus-el vice presidente, Mte-tajnik, Probiker-višji član "motokluba", RSmaniac(jst)-višji član "motokluba", Žigaspy-višji član motokluba in Mitofreak, Dimni burek, MI-prav tako kot prejšni trije.

Lejga name je pa pozabu pi**a mala :P

Joke joke...jst sm itak bl tko tko ker ne vem kako bo sploh kej z mojo motokariero!Letos itak ne bo nč od sezone pol naprej bomo pa vidl,a ne...vsekakor pa se ob prvi prilki spet nekam skup zapelemo :D

Aja Grčar...kdaj boš zrihtu zdej ta vreme da hitr spet en piknik organizeramo :P B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!