Skoči na vsebino

MOTO SRŠENI


GrCaR

Priporočene objave

Lejga name je pa pozabu pi**a mala :P

Joke joke...jst sm itak bl tko tko ker ne vem kako bo sploh kej z mojo motokariero!Letos itak ne bo nč od sezone pol naprej bomo pa vidl,a ne...vsekakor pa se ob prvi prilki spet nekam skup zapelemo :D

Aja Grčar...kdaj boš zrihtu zdej ta vreme da hitr spet en piknik organizeramo :P B)

ej upam da čim prej :OK: piknik pa okol 1 maja .) k bo že dovol toplo za zunanjo klopco :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itak da se lahko prijavite iz cele slovenije hehe js sm iz koroške pa mi je čist ql mk!!!!! :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: ja sprijaznali so se z usnjem :P :P :P

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tud tisti k smo ustanovitelji kluba? :D Sory yamaha k sm te pozabu ti si itaq prepomemben da bi te sploh omenl tvoj ime :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej koci a se je že kdo iz štajerskih koncev prjavo? js bi se ampak sam nebi rad biu iz štajerskega konca ker samemu se mi nei blo za na srečanja furat :)

ja zaenkat še ne, drgač je pa chooperman iz koroške pa jimiboni-ju (je iz mb al tam nekje) sm neki omenu pa še ne ve, probi mu ti rečt pa se oba prjauta :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koci pol poroči kolk je kandidatov poleg tistih/nas 10-ih ki smo začetniki kluba (beri tisti ki smo bili na prvem sestanku kluba).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koci pol poroči kolk je kandidatov poleg tistih/nas 10-ih ki smo začetniki kluba (beri tisti ki smo bili na prvem sestanku kluba).

Hm, jaz tudi spadam pod začetnike kluba, čeprav nisem mogu priti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah zaenkrat smo prijavljeni naslednji: DSBlackDoc, moto_mat, ChooperMan, PESHY_BOY, Matex_46, Zigc, GrCaR, reesko, mitofreak in jst, k0ci

pa tudi tistih 10 ko vas je že blo lani mi pošlte podatke da imamo popoln seznam članov

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah zaenkrat smo prijavljeni naslednji: DSBlackDoc, moto_mat, ChooperMan, PESHY_BOY, Matex_46, Zigc, GrCaR, reesko, mitofreak in jst, k0ci

pa tudi tistih 10 ko vas je že blo lani mi pošlte podatke da imamo popoln seznam članov

kokrat bom se reku da tud ce nc ne recm sm tkoj za akcijo !!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi zaenkrat ns je 18. Če štejem na novo prijavlene po kocijevem seznamu in nas 10 ustanoviteljev.

Učer sva se z grčarjem menila da bi zdj dal samo črne majice tiskat? Zdj pa povejte kakšn se vam zdi predlog. Pa še povejte al polo al navadne? Ostalo vse pride konec koncev predrago.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja lahk data kr tiskat, pa upam da logo ne bo našit ampak natiskan, ker na majici bi našitek res grdo zgledal. polo al navadne? kakšna je polo? sej se mi zdi sam nism sigurn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Polo majica je iz močnejšega materiala pa še ovratnik ma. Za moje pojme je lepša. Počakat je treba še kšn tedn da se vsi javjo ki so potencialni kandidati. Pa pol se zment kako denar pobrt pa tko naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pol bi pa res lahk polo, da ne bomo mel majic čez kako leto za prah brisat, pa lhk zberemo tut najkvalitetnejšo majico in najdražjo pa to pride še zmeri ceneje kot brezrokavnik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yes jes koci. Koci tebe bi pa lohk računovodjo mel :D K si že seznam naredu pa boš pol tud računu kokr bo treba pobrt in tako naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tud tisti k smo ustanovitelji kluba? :D Sory yamaha k sm te pozabu ti si itaq prepomemben da bi te sploh omenl tvoj ime :D

Ajd uredu...še za eno pivce daš pa ti je oproščeno ;) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No lepo da se strinjate o edn do zdj :D Yamaha ni problema dobiš za pivce ampak union, če laško piješ ti ga ne plačam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Može Union :D

Pa da ne bom čist off topic...men je za majco vseen sam upam da ne bo kaka bedna cena .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi dau kr ene 2 za usazga tiskat...sej veste to se hitr zrab :D

drgač pa majca je res ena pametna zamisu, da se ne bomo kregal za tiste brezrokavnike

pa za ceno da se pozanimate pol se dobimo poberemo keš pa damo tiskat :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!