Skoči na vsebino

MOTO SRŠENI


GrCaR

Priporočene objave

Jep. Moto mat tebe kokr se jst spomm ni blo na prvem sestanku.

Ni me bilo, ker jaz in Ahiro, sva prišla gor en vikend pred sestankom, pa smo se z grčarjem dobili in se pogovorili mal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm sej je v bistvo majca tudi ql samo je ledrasti brezrokavnik bolš!!!! če bi pa ž majice pa na hrbtni strani velik tistk spreda pa na levi strani mali tsik,sej vete kk mislim a ne??!!! da bi vsakmu 2 majici, sej ni trba na enkrat ,za enkrat vsakemu eno pol pa če se bomo še kam zmenl pa še damo delat!!! :OK: :OK: :OK:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odlično, sem za majice. Pe še to, a kakšne nalepke za na motor bomo imeli? Kakšno za na tank.

Pa glede majic oziroma polo majic, pošljite kakšne slike za predogled.

Pozdrav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako mislš bedna? a da bo drago al kako?

Ja bedna cena je zame draga cena ja :D

Pa tut tale ideja o 2eh majcah ni slaba...mogoče bi se natisnl eno polo eno navadno...sevede če cena ne bo preveč bedna :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko dve ja. Bom se jst en dan tuki v vodicah zapelu do bivše sošolke k od nje fotr to dela pa jo bom prašu kok stanejo majice pa kolk tisk pa da nej nardi predračun za pač tok majc k bo potrebno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bomba! evo stvar se ze nekam pelje :> samo upam da bo pri tem ostalo... do sezone ni vec tko delc :kva2: :kva2: :kva2: aja jest sm tut za majco, za dve sm pa se 2x bolj za :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo men je pa vseen samo da bomo meli neka od tega kluba, da bo naš zaščitni znak!!!!! to mora biti!!! hehe to za 2 majici ja lahka ja ,sam da nebi imeli na obeh isto logotip(ist strani mislim) pr eni spreda pr drugi zada npr!!

:P :P :P :P

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa evo jst sm tud za majco :D :P

uuu, kdo se je po dougm cajtu spet na forumu oglasu :P

no drugač pa: če damo tiskat za vsakega po 2 majici, se strinjam s tistim, ki je predlagal, da damo tiskat eno navatno T-shirt in eno polo majico za vsakega!

Popravljeno . Popravil GrCaR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No dobr lepo to da se strinjate usi :D v kratkem se nm na forumu še en prdruž ma pa varaderota pa isto se bo z nami vozu. Grčar sej mogoče ga že poznaš kuhta?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še to <=YaMaHa=>, midva sva si kar blizu, jaz sem poleg Hrušice, če kaj poznaš Štepanjsko vas, Štepanjsko naselje. Vem OFF TOPIC.

Ja valda da poznam Štepca :D

Dej prlet v temo 125-ke,zberite se! da ne bova tle smetila pa nepotrebnem.......

Aja PRO BIKER...wellcome :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No dobr lepo to da se strinjate usi :D v kratkem se nm na forumu še en prdruž ma pa varaderota pa isto se bo z nami vozu. Grčar sej mogoče ga že poznaš kuhta?

poznam ja. No ql, več ns je bol je, pa lepo da se usi strinjate za majice :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no jst sm dal povpraševanje na eno firmo za tisk na majice....tok da vidmo prbližno ceno, če mi bojo odgovorl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No dobr lepo to da se strinjate usi :D v kratkem se nm na forumu še en prdruž ma pa varaderota pa isto se bo z nami vozu. Grčar sej mogoče ga že poznaš kuhta?

a to je un k fura tole varadero v super akcijsko-adrenalinskem filmu "vodiški norci" :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja risko to je on :D Z varaderotom pridno brusi tačke skozi ovinke :D Je fotru zamoro da rab nove gume pa mu je pokazu fotr da je vidu da ma tačke podrgnene pa je samo tih ratou :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je zmagovalno. Aja glede majc sta učer zračunala mi pa grčar in 5.000sit pride na osebo to pa ni tok velik vsaj meni se tko zdi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdj pa tko.

Tuki je stran za majicami: http://www.rogac.si/s/majice.asp

Zdj jst mam predlog

-eno črno polo majico 2,156 sit z DDV

-en črn pulover ki se imenuje ZIP NECK SWEAT(ki je primeren za hladnejše vreme naprimer ko bo v celju motoboom. cena: 3,369 sit z DDV

-to oboje skupaj nanase: 5,500 sit

Zdj za tisk pa nevem.

Povejte še svoje predloge lahko kšne majice z dolgimi rokavi ali krkol. Samo dobr bli blo da bi mel neki za v toplo vreme in neki za v malo hladnejše. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!