Skoči na vsebino

MOTO SRŠENI


GrCaR

Priporočene objave

Zdj pa tko.

Tuki je stran za majicami: http://www.rogac.si/s/majice.asp

Zdj jst mam predlog

-eno črno polo majico 2,156 sit z DDV

-en črn pulover ki se imenuje ZIP NECK SWEAT(ki je primeren za hladnejše vreme naprimer ko bo v celju motoboom. cena: 3,369 sit z DDV

-to oboje skupaj nanase: 5,500 sit

Zdj za tisk pa nevem.

Povejte še svoje predloge lahko kšne majice z dolgimi rokavi ali krkol. Samo dobr bli blo da bi mel neki za v toplo vreme in neki za v malo hladnejše. LP

Nimam ravno predloga, ampak useeno:

-men se zdijo te POLO majice malo iz mode (beri: ne videvam mladino oblečeno v to vrsto majic)

-to majico naj bi meli potem oblečeno pod jakno, torej je ta ovratnik malo moteč pod jakno

-predlagam navadno T-shirt majico, kakšne boljše kvalitete

-mislm da je bolši predlog 2majici kakor 1majica + 1pulover,ker namen tega je da jo nosimo ko se vozimo oz. gremo na skupne fure in dvomim da se bo ta pulover toliko uporabljal da bi bil vreden naložbe, saj so fure v mrazu redkost

-če gledam iz vidika ko ne boš na motorju: bo kdo oblekel ta pulover z izrazitim našitkom za npr. v šolo?

-sploh je pa že XYZ SIT-ov preveč denarja za nekaj kar ne bi bilo primerno obleči ali ni dobre kvalitete,zato je najbolje da bi pred nakupom kdo preveril kvaliteto ali da bi kdo ki ima npr. ta izdelek doma povedal svoje mnenje o majici

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se pa zdi kr pametno ta pulover ker spolmadi pa jeseni ni tok toplo da bi lahk sam v kratki majci zuni skakal, pa tudi poleti npr. če bi šli kdaj kampirat je zvečer bolj mrzlo kot ne in spet ne moremo biti zunaj v kratki majici. nevem to je moje mnenje zy pa še drugi povejte :)

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se pa zdi kr pametno ta pulover ker spolmadi pa jeseni ni tok toplo da bi lahk sam v kratki majci zuni skakal, pa tudi poleti npr. če bi šli kdaj kampirat je zvečer bolj mrzlo kot ne in spet ne moremo biti zunaj v kratki majici. nevem to je moje mnenje zy pa še drugi povejte :)

Sj ne rečem da se pulover recimo nebi potreboval nasplošno, mišljeno je med moto opremo da ni najbolj primerno,saj recimo se lahko pa pulover naroči za tistega ki ga hoče (ker ni veliko takih vikendov ki bi v takem mrazu se vozili da bi mogl oblečt pulover)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej ubistvu se mi zdi da pol itak ni tok dražji če bo dau kkšn posebi polover tiskat k ma tiskar itak že narjen ta odtis al kaj je že....pol je pa itak usejen al na polovr al na majco tiska

mormo najprej še zvedt ceno za tisk, men še niso odgovorl k sm učer poslov k enm tem tiskarju.

naj se še kdo pozanima kje za cene tiska

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa naredte več opcij...ena navadna T-shirt majca,ena polo majca,en pulover,ene tangice,itd.,itd.,itd.,pa naj si vsak naroči kar hoče,ker po moje se zna zgodit da kdo vzame najprej eno majco pa si potem še eno zaželi...opcije bi blo treba pustit čimbolj odprte...

Aja pa za tisk se obv ezno pozanimite in ugotovte kolk pranj prenese ker če se mi logotip z majce po 5ih pranjih znuca je to bl kurc vse skup .)

Fajn bi blo da bi majca zdržala vsaj kakih 20 pranj da mamo majco za celo sezono,če se jo oblač sam ob posebnih priložnostih(beri:fure s "klubom",sestanki,žurke...) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tle k ste usi pametni okol majc... ej kdo bo pa pr 10ih stopinjah (kokr bo u celju) nosu majco s kratkimi rokavi? :nono: bols bi ble sam nalepke... usej za v celje... k tkole na hitr organizirat je pr ns sam polom (dobr ni tok hitr tale april, sam nm gre tooooooook pocas use :doze: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar se tiče tiska majc mi mogoče lahk dobil kak popust prek motosveta ker tut motosvet da tiskat ene t-shirt majce... Vsaj zdi semi k sm nek to prebral :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej tuki se ne gre zato da bi se fural z puloverji v mrazu. Če bo kšno hladnejše vreme ti pa prov pride in se ne bomo mogl v majicah kazat okrog z napisom sršeni. Dobr sej povejte mnenja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej tuki se ne gre zato da bi se fural z puloverji v mrazu. Če bo kšno hladnejše vreme ti pa prov pride in se ne bomo mogl v majicah kazat okrog z napisom sršeni. Dobr sej povejte mnenja.

ja mal pa lohk potrpimo za klub sršeni :P :lol1:

hec hec :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa naredte več opcij...ena navadna T-shirt majca,ena polo majca,en pulover,ene tangice,itd.,itd.,itd.,pa naj si vsak naroči kar hoče,ker po moje se zna zgodit da kdo vzame najprej eno majco pa si potem še eno zaželi...opcije bi blo treba pustit čimbolj odprte...

Aja pa za tisk se obv ezno pozanimite in ugotovte kolk pranj prenese ker če se mi logotip z majce po 5ih pranjih znuca je to bl kurc vse skup .)

Fajn bi blo da bi majca zdržala vsaj kakih 20 pranj da mamo majco za celo sezono,če se jo oblač sam ob posebnih priložnostih(beri:fure s "klubom",sestanki,žurke...) :)

Ta je pametna, da bi imeli več opcij pol pa izbereš.

Npr:

-kapa

-kratka majica

-dolga majica

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kokr boste določil mi samo poslušamo predloge :D jst sm svojga že dau. Je pa kapa tud dobra ideja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozna kdo koga ki dela kape??

Kaj ste zvedli za to tiskanje, no kaj???? kje, cena pa ta šit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mamen se tuizdita dlga a krtka majica ql ne pa nekav a kr neki), pa dej se že enkrat z7menimo kaj bomo ali kape,poloveje,al pa majice joj, se ne moremo kaj zmeni????? :) :) :) :) :)

moj predlog(po moje je zelo pomemno nardit seznam, kaj pride v poštev) :doze: :doze: :doze:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma najbols da se da delat tangice in odzadej nad rito znak od motokluba ....... pol bo pa grcar szi tangicami in daelimom prvi sopal :D :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma najbols da se da delat tangice in odzadej nad rito znak od motokluba ....... pol bo pa grcar szi tangicami in daelimom prvi sopal :D :slap:

ojojoj bahc....jao jao

čist si me zrajcu....to ja grči bo pred namiiiii :OK: :OK:

Popravljeno . Popravil reesko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obwahahahahahahahahahhaha :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

V tangicah, ja roza tangice. Aja škoda, ker nima kakšnega hudga cestaka, bi se tako guzil :lol1: :lol1: :lol1: . Meni se zdi majica kar ql zadeva. Se da mogoče sem gor še kakšno anketo vpeljat, tako da bi izglasoval?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej folk... men se najbol zdi, da damo tiskat majice pa pa polovrje al pa majice z dolgimi rokavi. Tole s kapami se mi zdi bedno, ker jst ne nosm kape, tko da je čist vseen al jo mam al pa ne :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst ostajam pr tangicah :devil:

ne ne sej joke :P ceprov brezrokavniki so mi bli vsec ..... drgac pa tud majice so kul :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst ostajam pr tangicah :devil:

ne ne sej joke :P ceprov brezrokavniki so mi bli vsec ..... drgac pa tud majice so kul :)

jst pa še zmer pr tangičih ostajam...sej sva se z grčijem že use zmenla...vi mu dobte tangiče jst mu pa mitota posodm da se bo naguziu....

hehe...grči brez zamere...sej me poznaš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pa še zmer pr tangičih ostajam...sej sva se z grčijem že use zmenla...vi mu dobte tangiče jst mu pa mitota posodm da se bo naguziu....

hehe...grči brez zamere...sej me poznaš :D

dej folk... kwa vm ni jasn!!!

:lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!