Skoči na vsebino

MOTO SRŠENI


GrCaR

Priporočene objave

dej folk... kwa vm ni jasn!!!

:lol1: :lol1: :lol1:

ej grčar a bi si ti nick spremenu tko k sm si ga jst...dej si ga u TaNgA BoY :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se tud še nekak najbl ured zdi kak brezrokavnik.

oblečeš čez jakno, zelo si viden komu pripadaš,...

kr če bi meli majice (tudi proti temu nisem proti) bi jih bilo videti

samo takrat, ko bi si slekli jakne.

kaj pa kakšen drug material brezokavnika??

da ne bi bilo usnje (oz. imitacija usnja) pride kej u poštev??? *

*(sam predlog)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam .... samo tud majce so dore ...... tko da kr so majce cenejse sm za majce ... samo dejmo tiskat spredaj pa zadaj.... jst sm tko da bi zadaj cist na veliko nardil nas logo spredi pa mal manjsga pa napis motokluba spodej :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam, da majčke ne bojo pršle do izraza, kaj pa kakšne kapce?

Ja kapce so tut po moje fajn ideja...sicer je tut jst ne nosm sam sršenovo bi pa dal kdaj na glavo :D

...še mal pa bomo prišli na ideje o potiskanih kulijih,fajercajgih,... :P

men se tud še nekak najbl ured zdi kak brezrokavnik.

oblečeš čez jakno, zelo si viden komu pripadaš,...

kr če bi meli majice (tudi proti temu nisem proti) bi jih bilo videti

samo takrat, ko bi si slekli jakne.

kaj pa kakšen drug material brezokavnika??

da ne bi bilo usnje (oz. imitacija usnja) pride kej u poštev??? *

*(sam predlog)

OK, ne vem kje ste vidl motorista, ki bi mel čez motoristično jakno oblečen brezrokavnik...sorry ampak jst tega ne oblečm :slap:

Dejmo za začetk izvest kšno varianto z majicami pa če se zadeva prime se še vedno lahk kak brezrokavnik natisne za tanajbol zagrete :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sj da zakrijm znak od dainese !! nikol ! :D hehehe ne ne majcke sej pravm .... kape pa tud ne dej !! jao ! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk evo vam! 1 T-shirt črne barve + 1 majica z dolgimi rokavi črne barve + tisk na obe majici = 4000 sit

to bomo dal tiskat, pa upam da vm je prov! Sam zdej rabmo točno število oseb, ker pol naknadno bo to mal dražje vse skup!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pač jst se strinjam vsej neka!!!!! pa še ni tko frago če gledaš!!!! ok ql aid se čujemo :OK: :OK: :OK: :OK:

vsej nekam smo prišli :P :P :P

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi tisti k ste dal podatke a se pol strinjate s tem? Keš naj bi se čim prej pobral in ko bo vs keš zbran se da tiskat ker da bi dal prej tiskat ne pride v poštev ker nočemo da pride kšne odpovedi. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok ker se mi pač ne da brat vseh prejšnjih 97 strani tele teme bi prosu za odgovore: za kake majce se to gre? kje se naročim eno, kolko $$ so? pa za kak klub točn se to gre (ala motosvet 125cc varjanta?) tnx za odgovore :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok ker se mi pač ne da brat vseh prejšnjih 97 strani tele teme bi prosu za odgovore: za kake majce se to gre? kje se naročim eno, kolko $$ so? pa za kak klub točn se to gre (ala motosvet 125cc varjanta?) tnx za odgovore :OK:

gre se za klubske majice, katere bomo naročil za člane! Vsak član, ki se bo prijavil in vplačal članarino 4000 sit bo prejel 1 navadno majico s kratkimi rokavi in eno majico z dolgimi rokavi. na majicah bo na hrbtni strani logotip KLIK na sprednji strani pa majhen napis MK sršeni in SLOVENIJA! Majice bodo črne barve.

Gre se za klub, ki smo ga ˝ustanovili˝ forumaši kateri imamo 125ccm motorje z namenom druženja motoristov približno enakih starosti. Seveda pa to ne blo klub samo 125ccm, saj bomo nekateri kmalu prestopili na močnejše motorje, ampak se bomo še vseeno vozili skupaj z 125ccm-ji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4000...ok...naj vam bo...se strinjam :OK: :P

Ammm...sam upam da bom tapravo velikost zadel ker sm tak zberčn glede velikosti da joj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk evo vam! 1 T-shirt črne barve + 1 majica z dolgimi rokavi črne barve + tisk na obe majici = 4000 sit

to bomo dal tiskat, pa upam da vm je prov! Sam zdej rabmo točno število oseb, ker pol naknadno bo to mal dražje vse skup!

Evo lepo smo se odločili (da ni POLO majica in da ni un na HARD pulover), samo zdaj pa izbira velikosti, ker sem ugotovil da nisem glede tega izbirčen samo jaz, na katere majice bomo to tiskali (dj link, če maš)? pa men se recimo bol dopadejo oprijete majčke, tko d bi raje kako oprijeto , kakor tako da je ful ohlapna, zato če bi kdo zadevo šu probat oz. vsaj pogledat, če se dobijo ene in druge vrste majic!!

4kose se mi zdj pa kr uredu cena, če bo uredu kvaliteta in TISK nalepk, slednje se mi zdi še pomembneje!!

Popravljeno . Popravil Zigc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok ker se mi pač ne da brat vseh prejšnjih 97 strani tele teme bi prosu za odgovore: za kake majce se to gre? kje se naročim eno, kolko $$ so? pa za kak klub točn se to gre (ala motosvet 125cc varjanta?) tnx za odgovore :OK:

prijaviš se pa pri meni: pošlji PM (ime in priimek, naslov, telefon, msn, velikost majice)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se vi zavedate da ma usaka firma različne velikosti pod istim imenom...npr če je L velikost je lahko pri eni firmi zeloo majhna pri drugi pa zelo veliiiika...tako da bo to dost zahtevna zadeva :D

k jst zase vem..nekje mam L nekje pa tud XXL tko da...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se vi zavedate da ma usaka firma različne velikosti pod istim imenom...npr če je L velikost je lahko pri eni firmi zeloo majhna pri drugi pa zelo veliiiika...tako da bo to dost zahtevna zadeva :D

k jst zase vem..nekje mam L nekje pa tud XXL tko da...

Saj zato pravim naj pred nakupom se pozanimamo o vsem tem (velikosti števlik, vrsta majice... )

Popravljeno . Popravil Zigc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GrCar a daš link do teh majic da vidmo vsaj model....

ja tole z velikostjo je res mal bedno ja....treba nekako probrat pa to...

drgač pa super da si poizvedu za ceno....men se zdi kul cena :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas pomoje da gre ene par folka k ustreza velikostim...L M S XL XXl

mal čudn se sliš...sam tko je :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no fantje sprememba načrta: prosim če mi vsi na PM sporočite velikosti kratkih majic in pa puloverjev, ker mislim da se razlikujejo od vaših jaken, ker ne bomo naročili brezrokavnikov ampak majice :D

hvala

jas pomoje da gre ene par folka k ustreza velikostim...L M S XL XXl

mal čudn se sliš...sam tko je :D

ja ja to že sam velikosti so različne od proizvajalca do proizvajalca. npr: jst mam eno majco S drugo pa XXL tk d čist odvisn kdo to dela

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!