Skoči na vsebino

MOTO SRŠENI


GrCaR

Priporočene objave

Ej KOCI, a si dobu moj PM? K me neki comp jebe pa nisem sigurn, če ti je poslalo...

Se opravičujem, ker sem :topic: ...

Ajde

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še to me zanima, kako bomo plačali? Komu kaj nakažemo? Po pošti? Na kakšnem zboru.

Je že kaj več informacij o vsej tej zadevi.

glede plačila se dogovarjava z RSmaniacom. Ko se bova dokončno zmenila boste zvedl .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, ne vem kje ste vidl motorista, ki bi mel čez motoristično jakno oblečen brezrokavnik...sorry ampak jst tega ne oblečm :slap:

Mau gled okol, pa boš vidu!!

sicer pa tud jst nism proti majicam, tist je biu sam predlog!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vrjetno bomo denar pobrali na srečanju, sam mene u celje vrjetno ne bo ker ne bom mel izpita :cry:

ja pr men tud slabo kaze !!!! nekko pojebano vreme !!! pridm na avtosolo v vsej odpravi z nasmeskom na obrazu ..... pol pa samo "danes ne bo nic k je premrzlo" .... ma mrsh !!!! iao :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he he he to je biu eden od predlogov lol, se pa ja ni treba zdaj razburjat!!!! ja upam da bomo že na moto boomu skup!!!! :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, ne vem kje ste vidl motorista, ki bi mel čez motoristično jakno oblečen brezrokavnik...sorry ampak jst tega ne oblečm :slap:

Mau gled okol, pa boš vidu!!

...

Ne,a ti to resno al se mal zezaš :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam tok za info jst prodajam aprilio <_<

Ker je fotr reku da morm kupt motor ne pa 2-takt :D

prov ti je reku :grim

Dons sm dubu ponudbo, za majice fruit of the loom, črne barve s tiskom = 79.320sit za 20 oseb!

tko da bomo to ponudbo uzel, in dal tiskat! Tisti, ki se še niste naročili za majice in bi se radi, prosim da kontakterate mene oz k0ci-ja! Cena majic bo 4000 sit na osebo (1 majica z dolgimi in ena s kratkimi rokavi)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To prodajam ker se ne mislm vozt več z 2-takt in kupujem 4-takt motor. 600ccm bom lahko vozu šele čez 3 leta tačas pa ne bom brez motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe prav imaš kupi zdaj 125ccm ker lahko to voziš potem pa na fure ole ole :yea1: :yea1: :yea1:

hehe

lp

Popravljeno . Popravil ChopperMan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opa, bravo sršeni. Počakaj kaj, zdaj pravite, da je varadero 125 boljši od rs125? Mislim po zmogljivosti?

Pa ja ne boš aprilije prodal, kaj ti pa je?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opa, bravo sršeni. Počakaj kaj, zdaj pravite, da je varadero 125 boljši od rs125? Mislim po zmogljivosti?

Pa ja ne boš aprilije prodal, kaj ti pa je?

bolši je zato, ker je cenejše vzdrževanje, majn pokur... RS-ka pa pije ogromne kolicine benza + olje + generalne + ... in se bom splača met 4T motor, ker če maš motor, maš to zarad uživanja in ne zato, da se boš hvalu da ti gre najhitrej!

ZDEJ PA DOST DEBATE O MOTORJIH, AMPAK SAMO ŠE KLUBU!

:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in ne zato, da se boš hvalu da ti gre najhitrej!

sej mu ne gre najhitrej :P

sej kaj je pa treba še dorečt???za majce vemo kakšne bojo ceno vemo...zdej je treba samo še robo pogledat pa cifre mal preštuderat..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prov ti je reku :grim

Dons sm dubu ponudbo, za majice fruit of the loom, črne barve s tiskom = 79.320sit za 20 oseb!

tko da bomo to ponudbo uzel, in dal tiskat! Tisti, ki se še niste naročili za majice in bi se radi, prosim da kontakterate mene oz k0ci-ja! Cena majic bo 4000 sit na osebo (1 majica z dolgimi in ena s kratkimi rokavi)

Dj pol link od tega stuffa, kjer bomo to uzel? (ROGAČ, od katerega je biu prei link je zeeelooo daleč ;) )

Pa gremo raje pogledat te stvari, kakor da kr neki kupmo kar večini nou ušeč, je torej bolje da nimamo še za moto boom oblek, pa da dobimo kar hočemo, saj ne bomo majic imeli oblečenih samo za eno prireditev (ki je zelo vprašljiva zlasti glede vremena), zato menim da se dobimo/dobite 1x in gremo pogledat zadevno in se po tem odločimo :hmm:

Popravljeno . Popravil Zigc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to bomo pr ROGAČu uzel al kje? Dj pol link od tega stuffa!!!

Pa gremo raje pogledat te stvari, kakor da kr neki kupmo kar večini nou ušeč, je torej bolje da nimamo še za moto boom oblek, pa da dobimo kar hočemo, saj ne bomo majic imeli oblečenih samo za eno prireditev (ki je zelo vprašljiva zlasti glede vremena), zato menim da se dobimo/dobite 1x in gremo pogledat zadevno in se po tem odločimo :hmm:

ja uzel bomo pr Rogač-u iz Maribora.

Ja res je problem, da ne vemo kako bo pršu ta tisk, ampak... lahko daš pa keš, pa posebi nardi eno majico, da bomo vidl kako bo zgledal! Verjetno grem drug tedn al pa konc tega tedna v Maribor pogledat. Za majice vem da so kwalitetne, za tisk pa bomo vidl... Pol k bodo majice stiskane, jih bo prevzel VaraderoDriver iz foruma, in pol se bom jst z njim menu, kje se bomo zmenil za prevzem.

ubistvu tisk bo tut obstojen, ker bo v sitotisk tehniki. Sam kako bo logotip zgledov na majici pa žal ne mormo vedt!

Popravljeno . Popravil GrCaR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja uzel bomo pr Rogač-u iz Maribora.

Ja res je problem, da ne vemo kako bo pršu ta tisk, ampak... lahko daš pa keš, pa posebi nardi eno majico, da bomo vidl kako bo zgledal! Verjetno grem drug tedn al pa konc tega tedna v Maribor pogledat. Za majice vem da so kwalitetne, za tisk pa bomo vidl... Pol k bodo majice stiskane, jih bo prevzel VaraderoDriver iz foruma, in pol se bom jst z njim menu, kje se bomo zmenil za prevzem.

Pa ni v okolici LJ nobenega, ki tiska ali ste zvedl d je tam pri rogaču res ena EXTRA DOBRA kvaliteta?

Sj ne da imam kaj proti tem, samo če bi bilo kje bljižje bi lahko več ljudi ocenil robo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ni v okolici LJ nobenega, ki tiska ali ste zvedl d je tam pri rogaču res ena EXTRA DOBRA kvaliteta?

Sj ne da imam kaj proti tem, samo če bi bilo kje bljižje bi lahko več ljudi ocenil robo .)

lej... tle smo vidl da se da majice naročit... oni zrihtajo in tiskajo! Lahko se pa ti prostovoljno javiš pa najprej kupš majice, pol najdeš še eno dobro tiskarno... v okolici Ljubljane .) greš pregledat najprej use stroje, če so primerno očiščeni pa strokovnjake za tisk, da bodo vidl če je kwaliteta tiska dobra..., pol stojiš zravn k bodo tiskal, pol pa prevzameš robo!

Pizda dej predlagi a ti mislš da bom jst pa še ene par oseb k se dogovarjamo za majice... da bomo se trudl... pol pa ti pridš pa začneš neki po svoje komenterat...

Dej čakam predloge... pošilji mejle, klič v tiskarne, dogovor se za majice in tisk pa nej ti pošlejo predračun... :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej... tle smo vidl da se da majice naročit... oni zrihtajo in tiskajo! Lahko se pa ti prostovoljno javiš pa najprej kupš majice, pol najdeš še eno dobro tiskarno... v okolici Ljubljane .) greš pregledat najprej use stroje, če so primerno očiščeni pa strokovnjake za tisk, da bodo vidl če je kwaliteta tiska dobra..., pol stojiš zravn k bodo tiskal, pol pa prevzameš robo!

Pizda dej predlagi a ti mislš da bom jst pa še ene par oseb k se dogovarjamo za majice... da bomo se trudl... pol pa ti pridš pa začneš neki po svoje komenterat...

Dej čakam predloge... pošilji mejle, klič v tiskarne, dogovor se za majice in tisk pa nej ti pošlejo predračun... :trance_33_sleep:

Če se spomniš me niste povabil, ko ste se vi dogovarjal!!! (aia ne to ste mi sam pozabil povabit)

Sorry ker se vtikam v zadeve MOTO KLUBA, ne bo se več ponovilo...

Grčar če ti nisi dosedaj še ugotovil kaj ti hočem dopovedat, da jaz pač ne rad kupujem "NA SLEPO", saj ne rečem da ni možnost da nam uspe ampak jaz se raje pozanimam pred nakupom!

Popravljeno . Popravil Zigc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se spomniš me niste povabil, ko ste se vi dogovarjal!!! (aia ne to ste mi sam pozabil povabit)

Grčar če ti nisi dosedaj še ugotovil kaj ti hočem dopovedat, da jaz pač ne rad kupujem "NA SLEPO", saj ne rečem da ni možnost da nam uspe ampak jaz se raje pozanimam pred nakupom!

Povabil te nismo, ker kot si verjetno mislš sm te blokeru na MSN in zbrisu... glede kwalitete pa: V podjetju Rogač se ukvarjamo s tiskanjem

tekstilnih izdelkov. Ponujamo vam kvaliteten večbarvni tisk na majice, kape, dežnike in

ostale tekstilne izdelke. Majice tiskamo na osembarvnem avtomatskem stroju, kar nas postavlja korak pred konkurenco. Zato so naši dobavni roki kratki, kvaliteta pa visoka in konstantna

A se prostoviljmo javiš pa greš pogledat kwaliteto majic in tiska?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!