Skoči na vsebino

MOTO SRŠENI


GrCaR

Priporočene objave

Povabil te nismo, ker kot si verjetno mislš sm te blokeru na MSN in zbrisu... glede kwalitete pa: V podjetju Rogač se ukvarjamo s tiskanjem

tekstilnih izdelkov. Ponujamo vam kvaliteten večbarvni tisk na majice, kape, dežnike in

ostale tekstilne izdelke. Majice tiskamo na osembarvnem avtomatskem stroju, kar nas postavlja korak pred konkurenco. Zato so naši dobavni roki kratki, kvaliteta pa visoka in konstantna

A se prostoviljmo javiš pa greš pogledat kwaliteto majic in tiska?

Ja in kaj ima veze to da si me ti blokeru na MSNju pa da nisem biu povabljen pri dogovarjanju!

Aha torej, zraven nism smel biti ko ste se menil, zdj pa mi govoriš naj se javim da grem prostovolno u MB :slap: :slap:

Dobr no sj je ql.Sm že reku da bom tih in da se to ne bo ponovilo...

Sj grčar če ti praviš da ne smem bit zraven pa ne bom!

Popravljeno . Popravil Zigc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja in kaj ima veze to da si me ti blokeru na MSNju pa da nisem biu povabljen pri dogovarjanju!

Aha torej, zraven nism smel biti ko ste se menil, zdj pa mi govoriš naj se javim da grem prostovolno u MB :slap: :slap:

Dobr no sj je ql.Sm že reku da bom tih in da se to ne bo ponovilo...

Jst te nism povabu... drugi pa tud ne (a sm jst zdej kriu, ker nisi biu povablen?). To da sm ti pa reku da pejt prostovlojno v MB je pa zato, ker težiš neki o kwaliteti in da bi mogl to vidt... ker kao ti ne kupuješ na SLEPO .)

Dej žiga... veš da se midva ne marava... ampak verjem mi, da greš s svojimi nabijanji tut drugim na kur*c

P.S. NOBENMU nism reku da ne sme bit v klubu... tko da ne obrači mojih besed :angry2:

Popravljeno . Popravil GrCaR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst te nism povabu... drugi pa tud ne (a sm jst zdej kriu, ker nisi biu povablen?). To da sm ti pa reku da pejt prostovlojno v MB je pa zato, ker težiš neki o kwaliteti in da bi mogl to vidt... ker kao ti ne kupuješ na SLEPO .)

Dej žiga... veš da se midva ne marava... ampak verjem mi, da greš s svojimi nabijanji tut drugim na kur*c

Dj grčar, dj mi najd en POST ki je biu NABIJANJE, sori ne bo ti uspelo...

Pa ne govor laži :angry:

Popravljeno . Popravil Zigc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fanta umerta se.... :BUA:

sej tle je prosto in daješ predloge... kaj je narobe?

kar se tiče pa majic pa to....jst mislm da brez veze da se zdej uničuje tist kar je blo že zmenjen

je pa res da se ne ve kakšna bo kvaliteta

sam to tut v lj predn boš stiskov nouš vidu kako naj bi zgledal

pač se mi zdi da bomo šli mal na slepo itak tiste 4k tut ni tak denar da bi se mogl zarad tega po tleh metat če bo na koncu nažalost mičkn slabš narjen kot smo misll da bo...

kdor pač je za majco naj naroči kdor pa ni pa naj ne naroči.....pomoje je tko še najbl fer

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ne sj je ql bo pač tko kukr ste se zmenil, samo jaz nisem vedel da ste se to vse že dogovorili, ker kot si že lahko prebral nisem vedel da je biu "sestanek", sem mislil da so to bol predlogi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: sej sestanka ni blo....

tuki se daje predloge in pač nekako iz teh predlogov sta rsmaniac in grčar vzela v svoje roke to...

itak ne morjo vsi sodelvat pol bi blo pa res vse povprek...

sej k bo toplo pa k se bomo take stvari menil tko k bomo skp kje bo lažji....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: sej sestanka ni blo....

tuki se daje predloge in pač nekako iz teh predlogov sta rsmaniac in grčar vzela v svoje roke to...

itak ne morjo vsi sodelvat pol bi blo pa res vse povprek...

sej k bo toplo pa k se bomo take stvari menil tko k bomo skp kje bo lažji....

sestanek je biu na MSNju, zato sm js napisu v navednicah (vsaj kakor jaz vem) ;)

Popravljeno . Popravil Zigc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povabil te nismo, ker kot si verjetno mislš sm te blokeru na MSN in zbrisu... glede kwalitete pa: V podjetju Rogač se ukvarjamo s tiskanjem

tekstilnih izdelkov. Ponujamo vam kvaliteten večbarvni tisk na majice, kape, dežnike in

ostale tekstilne izdelke. Majice tiskamo na osembarvnem avtomatskem stroju, kar nas postavlja korak pred konkurenco. Zato so naši dobavni roki kratki, kvaliteta pa visoka in konstantna

A se prostoviljmo javiš pa greš pogledat kwaliteto majic in tiska?

To da oni tole napišejo na svoji strani ne more bit nobeno merilo kakovosti ker niso neumni da bodo napial...imamo zelo dobro tehnologijo ampak v sosednji delavnici majo še mal boljšo...valda da bodo sebe v zvezde koval .)

Drugač pa 4 jurje res ni tok da bi zarad tega nevemkaj kompliceru sam vseen...če bo pol zadeva vsa zafurana pa da mi 2 majce stojita tm v omari 4 jurje raj zapijem al pa še raj...grem za ta dnar enkat v portorož pa nazaj :naughty: :D

Aja pa tam na njihovi strani sm opazu da izdelujejo une trakove za okol vratu...mislm da bi se mogl pod obvezno nabavt 100 komadov po 510 SIT kar se mi ne zdi velik pa lepo vsakmu enga...pa vsak novinc k pride dobi enga :OK:

Fetiš na te trakce pač :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no potem pa tudi jst nisem biu udeležen :P

jst tud ne :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa tam na njihovi strani sm opazu da izdelujejo une trakove za okol vratu...mislm da bi se mogl pod obvezno nabavt 100 komadov po 510 SIT kar se mi ne zdi velik pa lepo vsakmu enga...pa vsak novinc k pride dobi enga :OK:

Fetiš na te trakce pač :whistle:

Djmo še na kondome tiskat naš znak :lol1: :lol1: :lol1:

Saj ne drugega sam v motosvet sodijo bolj rutice (npr za okoli vratu)...

Popravljeno . Popravil Zigc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Djmo še na kondome tiskat naš znak :lol1: :lol1: :lol1:

Saj ne drugega sam v motosvet sodijo bolj rutice (npr za okoli vratu)...

ne rutic no....ugly :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst tud ne :BUA:

Aha potem ko je Grčar reku "smo se use dogovoril" je mislil na dogovore VSEH: Njega, RSmaniaka, Grčarja,Grčota, PrIeSiDeNtA,GrCar-ja

Šele sedaj razumem, veš men je treba po domače povedat, kr gleda nism tok brihtn :slap: :slap: :slap:

Sploh pa jaz sem hotel samo izbolšat izbor, kr nebi rad da nam potem na koncu vse skupaj ne bo uredu, dobr si že napisal da moji predlogi niso zaželjeni, bom raje nehal pisat, se vidmo na cesti ko bo boljše vreme :D :D

Popravljeno . Popravil Zigc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha potem ko je Grčar reku "smo se use dogovoril" je mislil na dogovore VSEH: Njega, RSmaniaka, Grčarja,Grčota, PrIeSiDeNtA,GrCar-ja

Šele sedaj razumem, veš men je treba po domače povedat, kr gleda nism tok brihtn :slap: :slap: :slap:

kwa spet jst! Dogovarjal smo se jst, RSmaniac inpa MI. Mi je sam poslov majle pa gledu po netu, jst pa RSmaniac pa sva se na podlagi predračunov dogovorila in zmenila kam bomo dal tiskat! TKO DA NE SAMO MENE OBTOŽEVAT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej... zdej pa neki resnega: Glede na to, da me žiga po PM-jih napada in mi govori, da se lažm in da sm se sam odloču za tisk majic... mam jst tega dost! Jst nočem bit več predsednik, to funkcijo DAJEM Žigatu! Jst se o klubu ne bom več menu... in zdej bo predsednik Žiga! Če se bo njemu zdel, da bi dal majice tiskat, bo on to zrihtu kje v bližini Ljubljane in da bo on lepo šou prevert kwaliteto majic in tiska...Prov tako se bo menu za pobiranje denarja in za nove člane!

Zdej bomo pa vidl organizacijo kao najbolšega predsednika...

Za vse informacije se dogovorite z Žigatom :angry2:

se vidmo na kkšnih skupnih furah :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ups :blush:

grčar ne bit tok hud...

hočmo grčarja hočmo grčarja :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej... zdej pa neki resnega: Glede na to, da me žiga po PM-jih napada in mi govori, da se lažm in da sm se sam odloču za tisk majic... mam jst tega dost! Jst nočem bit več predsednik, to funkcijo DAJEM Žigatu! Jst se o klubu ne bom več menu... in zdej bo predsednik Žiga! Če se bo njemu zdel, da bi dal majice tiskat, bo on to zrihtu kje v bližini Ljubljane in da bo on lepo šou prevert kwaliteto majic in tiska...Prov tako se bo menu za pobiranje denarja in za nove člane!

Zdej bomo pa vidl organizacijo kao najbolšega predsednika...

Za vse informacije se dogovorite z Žigatom :angry2:

se vidmo na kkšnih skupnih furah :huh:

Se usem opravičujem za ta post ki ga morate brati, ampak useeno moram dati repliko na grčarjevo nerazumevanje;

Grčar ne obnašaj se otročje!

Ni nujno da smo vsi primerni za funkcijo predsednika in jaz se recimo ne vidim na tem položaju zato jo odklanjam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej pa dej nehta no, pa ne zdej ko je že vse zmenjeno :cry: ajde žiga ti sam povej če si za majce al ne. da se nehata kregat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dost tega. SPloh če bi use poslušal z predlogi bi to trajal še en mesc pa mislm da sva kr dobr izbrala to pizda sej mal okusa za to pa tud mamo no. Sam ne se kregat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se usem opravičujem za ta post ki ga morate brati, ampak useeno moram dati repliko na grčarjevo nerazumevanje;

Grčar ne obnašaj se otročje!

Ni nujno da smo vsi primerni za funkcijo predsednika in jaz se recimo ne vidim na tem položaju zato jo odklanjam.

moje nerazumevanje :?

Gdo se obnaša otročje, a jst, k sm uzeu stvar v roke in ko so se končno začele stvari premikat, da bi dal tiskat majice, al ti k si tih, pol k se pa kej zmenmo pa prideš pa napišeš da ti ni všeč, da ne veš kakšna je kwaliteta...

Če se ne vidš na tem položaju, pol bod tih! Če zdej še neki o men napišeš, kao da se lažm... pustim vse to, pa se jebi ti in te pofukane majice!

Še enkrt ti napišem: JST, RSmaniac in MI smo se dogovarjal za majice, tko da nism biu jst sam in nism se jst sam odloču za to tiskarno! Bli smo 3je in smo se soglasno odločil!

Če nočš tazga predsednika, k se kao leže (po tvojem mnenju) lahko greš... BMK zate, ker ideja o motoklubu je pršla na dan zato, da bi se družil in užival skupi in NE da bi se kregal zarad enih pofukanih majic!!! :angry2:

Če ti kej ni všeč, samo sporoč in te BRIŠEMO in se noben ne bo več ukavrju s tabo glede kluba!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako kot je ze blo receno, teh 4000 sit ni nevem kaki dnar! majce so od firme Fruit of the loom, ki ima zelo dobro kvaliteto majc. glede tiskanja nebi vedel, ampak ker sem iz MB, lahko grem pogledat kako izgledajo njegovi izdelki in vam to sporocim! Ampak ce zgledajo majice ki jih lahko kupimo na stojnici na hrvaskem kr vredu, nevem zakaj nebi taksne, ki jih naredijo v firmi, ki se posebej s tem ukvarja in sem mnenja da nemoremo narediti nevem kaksne napake ce te majice narocimo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako kot je ze blo receno, teh 4000 sit ni nevem kaki dnar! majce so od firme Fruit of the loom, ki ima zelo dobro kvaliteto majc. glede tiskanja nebi vedel, ampak ker sem iz MB, lahko grem pogledat kako izgledajo njegovi izdelki in vam to sporocim! Ampak ce zgledajo majice ki jih lahko kupimo na stojnici na hrvaskem kr vredu, nevem zakaj nebi taksne, ki jih naredijo v firmi, ki se posebej s tem ukvarja in sem mnenja da nemoremo narediti nevem kaksne napake ce te majice narocimo

:worship: :worship: :worship:

se popolnoma strinjam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehehe pa sej je ql tule pa ka zdaj neka jebeš setuacijo zigc al ka si!!!???? :? :? :BUA: pa še majice so od poznanega proizvajalca! jao jao :closedeyes: :closedeyes: :closedeyes:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te majce Fruit Of The Loom so presnet kvalitetne, mam ene črne s koncertov in se npr. po 4 mesecih rednega nošenja in pranja še ni sprala al pa začel tisk luščit, tisk je pa tut dost kvalitetn če vredu firma to dela, luščit se začne najhitrej pr kaki madžarskih majcih, ko so res slabo tiskane. Tak da nevem ka je tolk problemov glede tega, če je pa kermu preveč dat 4k za 2 majci mu pa ni treba :BUA: no to je moje mnenje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!