Skoči na vsebino

MOTO SRŠENI


GrCaR

Priporočene objave

Lej, noben noče kupovat na slepo, ampak ena majca ki se jo boš obleku 10× na leto na zborih? Žiga, mislm da v taki majci ne boš hodu v šolo, in poleti okol, tko da ne vem kaj delat tako paniko zarad 4k za DVE majci, kje u trgovini dobiš tko poceni? Jest sm dal za kratko 6k, za pulover pa 10k, sicer z zelo kvalitetnim tiskom in zelo dobra majca....

Nevem no, sestanka ni blo, in ga tudi ni blo treba delat. Majce sta zrihtala Tadejko in Grčo, svaka jim čast, men se nebi dal samemu nardit, priznam... Če bi delal v dveh OK, ampak sam bi se redko kdo sploh kej zmigu..

Kdo je papirje zrihtu in večino stavari? Grčar :OK:

In ne se pizdit zarad taga ker te nismo povabli, sej si živ, si na MS pa vprašaj :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr majce še veljajo...men je kul ideja tko da nadaljujte to....

če se še kdo hoče prjavt za majce nej pošle Koci-ju PM al pa Grčar-ju!

zaenkrat nas je 20 če se ne motim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj se vsi strinjamo, majice, ki jih je GrCAR izbral so ql. Če so pa zanič, ga bomo pa že pol o k***** :P . Ne zameri, samo hecam se.

Om, pravkar sem se spomnil, da smo v NTK Kajuh-Slovanu dali sem tiskat majice in so kar lepo prišle ven. Pa so vsako nedeljo ali soboto oprane in je tisk še vedno popoln, prav tako so tudi majice 1A.

http://www.rogac.si/s/galerija.asp poglejte tu. Meni se zdi, da je odlično narejeno, vsaj od daleč se bo dobro videlo, noben pa nebo od blizu gledal tvoj logo, če je kje kakšna napaka. Pa še to, dajte tako narediti, da bo logo dovolj velik.

GrCAR, bi lahko imeli še kakšno zastavo, na kateri bi pisalo SRŠENI?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj se vsi strinjamo, majice, ki jih je GrCAR izbral so ql. Če so pa zanič, ga bomo pa že pol o k***** :P . Ne zameri, samo hecam se.

Om, pravkar sem se spomnil, da smo v NTK Kajuh-Slovanu dali sem tiskat majice in so kar lepo prišle ven. Pa so vsako nedeljo ali soboto oprane in je tisk še vedno popoln, prav tako so tudi majice 1A.

http://www.rogac.si/s/galerija.asp poglejte tu. Meni se zdi, da je odlično narejeno, vsaj od daleč se bo dobro videlo, noben pa nebo od blizu gledal tvoj logo, če je kje kakšna napaka. Pa še to, dajte tako narediti, da bo logo dovolj velik.

GrCAR, bi lahko imeli še kakšno zastavo, na kateri bi pisalo SRŠENI?

men se tut tele majce zdijo ql, zato smo se tut odločil za tole.

logo bo na majici velikosti 30x21 cm (približno A4 format v ležečem položaju), tko da bo dost velik .)

za zastavo pa ne vem... zaenkrt to raj pustimo pr mer, pa se za majice najprej zmenmo pa bomo še sproti kej ustvarjal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst tud tko pravm. Dejmo najprej majice, pa počakmo še s čim drugim (zastava,...) da vidmo, če nam bo use skupej sploh zalaufalu, pa kako nam bo to šlo. al kaj mislte??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst tud tko pravm. Dejmo najprej majice, pa počakmo še s čim drugim (zastava,...) da vidmo, če nam bo use skupej sploh zalaufalu, pa kako nam bo to šlo. al kaj mislte??

ŠE ENKRAT PONAVLJAM: kdor se še ni prijavil za motoklub in bi se RAD, naj podatke( ime in priimek, naslov, pošta, številko mobitela, email in velikost majic!) sporoči meni oz. k0ci-ju!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa pravm da se skregimo pa stepmo na naslednm sestank...kaj pravte...ste za :kva2: :naughty:

Drgač pa hočm trakeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeec!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšna bo pa barva majc? :?

črna

yamaha: če nucaš trakce ti jih lohka js neki prnesm k jih ne nosm pa si sam narišeš čebelico gor :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej fantolini kaj pa če bi dal še zvezke delat(hodm na bežigrad :P )

ej grčar a ti si mene upisu???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko na moj naslov, jutri če ti ustreza :)

O super,jutri mam tut jst cajt,dobiš še moje plačilo :stupid:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tiskale se bojo majce: ena t-shirt pa en pulover, z logotipom na hrbtu, cena za obe je 4000, če jih hočeš met se prjav k0ci-ju al pa GrCaR-ju na pm...a sm use prou povedu? .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tiskale se bojo majce: ena t-shirt pa en pulover, z logotipom na hrbtu, cena za obe je 4000, če jih hočeš met se prjav k0ci-ju al pa GrCaR-ju na pm...a sm use prou povedu? .)

:yes:

P.S. prijavlenih že 26 folka :OK:

Popravljeno . Popravil GrCaR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O lejga fanta...kje si se pa ti zgubu...kako zdravje,motor???

Ja ja,sej vem da sm off topic,pa kaj pol :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!