Skoči na vsebino

MOTO SRŠENI


GrCaR

Priporočene objave

kk je zdaj zarat majic bo kaj????? ste danes šli naročit ke v MB ali še ne????? mene zanima :? :? :? :?

lp :D :D :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej rok je bil dons tko da kdor ni plaču črtat pa naročit majce hitr...poletje se bliža :kva2: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja rok je biu dons črtite me zarad mene, sam mal poglejte to stališče že tko skos fotru morim za keš vsak petk pa še zdj mi bo registracijo pa gumo pa akumulator plaču a zdj nej mu pa še za majce rečem. Sposodt si je pa tko bl.... bom probu nekak če se vam pa res tok hudičevo mudi pol pa jst ne bom meu majic. Evo to je z moje strani povedano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja rok je biu dons črtite me zarad mene, sam mal poglejte to stališče že tko skos fotru morim za keš vsak petk pa še zdj mi bo registracijo pa gumo pa akumulator plaču a zdj nej mu pa še za majce rečem. Sposodt si je pa tko bl.... bom probu nekak če se vam pa res tok hudičevo mudi pol pa jst ne bom meu majic. Evo to je z moje strani povedano.

RSmaniac a si že študiral da bi si sam plačal z svojim kešom ? ker mislim da 4k pa ma vsak od nas svojga dnara...in nas je vrjetno dosti samih dalo ta dnar za majce :) če pa nimaš sam tolk dnara pa se oproščam .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja rok je biu dons črtite me zarad mene, sam mal poglejte to stališče že tko skos fotru morim za keš vsak petk pa še zdj mi bo registracijo pa gumo pa akumulator plaču a zdj nej mu pa še za majce rečem. Sposodt si je pa tko bl.... bom probu nekak če se vam pa res tok hudičevo mudi pol pa jst ne bom meu majic. Evo to je z moje strani povedano.

joj no in je tok težko en petk oz soboto doma ostat in pršparat teh 4k :doze: :doze:

bomo zbral zate za eno majco :D :D ;) ;)

Popravljeno . Popravil Zigc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh če fotru fehta za petk pol vrjetn nima a ne :?

mah sej ti bo nekdo založu, kašni pa so to kolegi če ti ne bodo....zakaj maš pa riskota a :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ni problem lohk doma ostanem en petk. Tud sposodm si lahko al pa fotru rečem sam me bo že postran gledu pomojem. Uglavnm bo že.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ni problem lohk doma ostanem en petk. Tud sposodm si lahko al pa fotru rečem sam me bo že postran gledu pomojem. Uglavnm bo že.

Ma dj zrihti to, da ne bomo brezveze čakal, ti loh še jz teb založim k sm že itak usem :D :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lohk na obroke? joke :D bom že dobu keš

Haha sj če ne morš zbrat za 2 majci mislim da se lahko dogovorimo pa ti za eno naberemo drobiža :D

Dj čimprej uštimi da mal prei dobimo majce pa jih sprobamo, če dobi motor kj več konjev :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lejte folk tkole je: Še 7 jih ni plačal, do motobooma je še okol 12 dni in zdej se še ne ve, al bodo majice že do takrt, če se pa kdo premisl zarad tega, če majic slučajno ne bi blo do motobooma, nej pa zdej pove, pa mu vrnemo keš! ker men se ne da jebat s tem, k me vsake 2 minute kdo klikne na MSN-ju in sprašuje, če so majice že naročene in kdaj jih dobimo...

Tadeja pa sigurn ne bom brisu iz seznama, ker smo dobri frendi in bi mu tut založu, če hoče... Men ni problem počakat da on dobi keš, pa tut če to še ne bo do motobooma, važn da smo mi frendi in da se km pelemo skup pa ni važn al mamo iste majice oz. kej druzga...

Če je kdo tok nestrpen in da ne more počakat da vsi plačajo, pa naj pove in mu vrnemo denar!

lp, Miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HOČM MAJCO!!DELE :kva2: :kva2: :kva2: :P

Ok resno...a lahk damo pižame natiskat...aaa??? :naughty:

Supr ideja :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh če fotru fehta za petk pol vrjetn nima a ne :?

mah sej ti bo nekdo založu, kašni pa so to kolegi če ti ne bodo....zakaj maš pa riskota a :devil:

ah mi2 s tadejem mava druge kupčije...tud jst sm broke...natančneje 100 kosov sm že v minusu :BUA: :BUA:

HOČM MAJCO!!DELE :kva2: :kva2: :kva2: :P

Ok resno...a lahk damo pižame natiskat...aaa??? :naughty:

Supr ideja :OK:

a bi jih dal?? :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah mi2 s tadejem mava druge kupčije...tud jst sm broke...natančneje 100 kosov sm že v minusu :BUA: :BUA:

ne sekeri se moje finanćno stanje je še slabše :BUA: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo pa še ni plačal?

ej tadej a ti je miha dal moj keš?

ja mu je dau, in si tut obklukan .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz še nimam motorja in ga letos tud še ne bom imel, pač... ne da se mi :D :D :D

(nidnarjapress :P )

ampak nalslednje leto ga bom pa za zihr mel, letos mi je motor ušel za en mišji kur**č, no zanima me če lahko že letos postanem član, al kako bi reku, simpatizer...?

lp grega

Popravljeno . Popravil Gregc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz še nimam motorja in ga letos tud še ne bom imel, pač... ne da se mi :D :D :D

(nidnarjapress :P )

ampak nalslednje leto ga bom pa za zihr mel, letos mi je motor ušel za en mišji kur**č, no zanima me če lahko že letos postanem član, al kako bi reku, simpatizer...?

lp grega

ja lahko si ja...boš pač ns kako bi reku..čistilec motorjev...šala :P

lahko si itq..sam morš u 2 dneh prnest keš...če ne boš pol ne bo majic...drugač si pa še useeno lahko tud brez majic .)

ZDEJ PA ZA USE K NISTE PLAČAL..DA VDVEH DNEH PRNESETE KEŠ KER DRUGAČE RES NE BO MAJIC...KER NE MOREMO ČAKAT NA ENE LJUDI NS JE PA KR DOST...TKO DA TO NE BO ŠLO TKO...AL DATE KEŠ AL PA NE BO MAJIC...TO JE RESNO OPOZORILO USEM!!!!!!

za vodičane je že poskrblen razn za woox-a se mi zdi...dejte se zmigat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok kok dnarja in komu in kam

4.000 sit, za katere boš dobil 1 majico s kratnimi in eno z dolgimi rokavi, na obeh pa bo natisnjen logotip kluba .)

Keš daš men oz. RSmaniacu. Kje in kdaj, pa se zmenva prek PM-ja .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok kok dnarja in komu in kam

use piše na forumu!

Drgač je pa tole, ko ste pobral večino keša ratal NE RESNO!

Naj tiskač pošle, predračun za kolikor majic imamo denarja, to potem plačajte in tako da bodo majice vsaj do POLETJA stiskane in dostavljene do nas!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!