Skoči na vsebino

MOTO SRŠENI


GrCaR

Priporočene objave

jso risko škoda da te neu sm misl oda se bomo vsej tam vidl pa mau nasmejal :) :) :) :) :OK: :OK: :OK:

no pa sej se bomo na kaki furci :eek: :eek: hehe

lp itak da grem v soboto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se tui zdi tako samo pač vseeno se bomo vidl pač ne v velikem številu :BUA: :BUA: pač v bol malem pa kaj ! samo da se vidimo :P :P :P vsej mau pred kako furo ... hehe

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda da bo bl slaba z tem k smo se menil da gremo skupi.

Sj veš Tadej kako je s tem, tko k smo lani rekl: tisti k smo bli lani skupi bomo tut naprej se skupi dobil, drugi pa le sanjajo po MOTOSVETU pa itak ni nič iz tega. Tako da je sedaj še NAD mojimi pričakovanji :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj veš Tadej kako je s tem, tko k smo lani rekl: tisti k smo bli lani skupi bomo tut naprej se skupi dobil, drugi pa le sanjajo po MOTOSVETU pa itak ni nič iz tega. Tako da je sedaj še NAD mojimi pričakovanji :)

ja a zdej k ns ne bo ker mamo pač pomembnejše stvari smo pa pičke??mislm sej ku no...

pa nism čist dobesedno mislu da ne boš tok poprijeu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja a zdej k ns ne bo ker mamo pač pomembnejše stvari smo pa pičke??mislm sej ku no...

pa nism čist dobesedno mislu da ne boš tok poprijeu .)

:yes:

(ničnipomembnejšegaodmotociklizma)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jst bi šu naraj v nedeljo...čeprov tut v soboto bi se me dal našuntat...mah na konc bom itak oba 2 dni gor :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jes vas poklicem ko bom tam. ker morm u nedeljo zjutrej it nekam za fax, pa nwem kok se bo zavleklo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js tui ne vm kda točno bom v soboto tam :? :? :? pač se čujemo pa vidimo če se bomo prepoznali hehe nemogoče :BUA: :BUA: :BUA: hihi

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No povejte kje pa kdaj se dobimo za turo proti CELJU,jaz grem verjetno z vami iz LJUBLJANE tko d se lohka na 3Mju dobimo???

Ker se stvari za majice še ne premikajo, mam tuki VEKTORSKO sliko, ki jo je treba preobikovati v CORELu, da bo napis MOTO SRŠENI! Upam da se bo kdo našel in spremenil, sliko potem posredujte GRČARju.Kr vrjamm da vam ni ql da ste keš dal zadeve pa stojijo... :glare:

logo4pshop_edit2.pdf

Popravljeno . Popravil Zigc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sej zadeve varetn ne stojijo...lih vsak dan pa spet ne more bit kej novga .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No povejte kje pa kdaj se dobimo za turo proti CELJU,jaz grem verjetno z vami iz LJUBLJANE tko d se lohka na 3Mju dobimo???

Ker se stvari za majice še ne premikajo, mam tuki VEKTORSKO sliko, ki jo je treba preobikovati v CORELu, da bo napis MOTO SRŠENI! Upam da se bo kdo našel in spremenil, sliko potem posredujte GRČARju.Kr vrjamm da vam ni ql da ste keš dal zadeve pa stojijo... :glare:

najprej je treba napis spremenit, pol se da v vektorsko obliko .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najprej je treba napis spremenit, pol se da v vektorsko obliko .)

Saj to je že vektorska slika in tudi ostati mora vektorska, saj če se nobenmu ne da, lahko jaz spremenim samo js pridem šele v petek na komp k ma corel gor.

Popravljeno . Popravil Zigc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj to je že vektorska slika in tudi ostati mora vektorska, saj če se nobenmu ne da, lahko jaz spremenim samo js pridem šele v petek na komp k ma corel gor.

spreminja se v uni obliki k je bla prej, pol se pa da v vektorko obliko, ker drugač pride precej čudna slika... teb kaže lepo, v tiskarni pa dobijo popačeno .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja vremena pa res ne boste mel lepega čez vikend

pa še neki

dejte zdej, k je dosedanji rok padel v vodo (motoboom),

poizkusit postavit nov rok, pa se ga skušajte usi (tisti, ki mate čez tiskanje mjaic)

dokaj držat. k drugače jih bomo še en cajt čakal.

to sam PREDLOG!!!

da ne bo zdej kdo tega uzeu preveč resno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja vremena pa res ne boste mel lepega čez vikend

pa še neki

dejte zdej, k je dosedanji rok padel v vodo (motoboom),

poizkusit postavit nov rok, pa se ga skušajte usi (tisti, ki mate čez tiskanje mjaic)

dokaj držat. k drugače jih bomo še en cajt čakal.

to sam PREDLOG!!!

da ne bo zdej kdo tega uzeu preveč resno

Ja to bi blo dobr... Dejte zdj en rok določt kdaj bodo majce stiskane d se začne kj u tej smer premikat :rtfm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja vremena pa res ne boste mel lepega čez vikend

vreme bo lep....zlo lep...vsaj tko napovedujejo, upam da se v tem primeru ne motjo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vreme bo lep....zlo lep...vsaj tko napovedujejo, upam da se v tem primeru ne motjo :hmm:

Jp...edin temperature naj bi ble tja do 18°C maximum .)

Sicer na sončku sploh ni problem v kratkih skakt okol sam na motorju,v kakšni senci morš bit pa še kar oblečen :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej zdele sonce prbija tko da bo recmo toplo...sam mt mi neki govori da bo u pondelk s5 sneg :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na obali je skoz 16 C + :grim jst sem bom kr tukaj vozu uživajte v mrazu :lol1:

pizda ... pa sva misnla szi motomatm do kopra uletet ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!