Skoči na vsebino

MOTO SRŠENI


GrCaR

Priporočene objave

jah naj me matija oz moto_mat pokliče :) msn mi je cedu :P tako da..........

Ja saj bi te poklicu, sam Baha ni mel benza za do obale pa nazaj, itak te bom kaj poklica, ko grem dol, da gremo kakšno pametno furo. Ma kako ti je msn cedu? Kaj nimaš ti nevem kakšne povezave?? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja saj bi te poklicu, sam Baha ni mel benza za do obale pa nazaj, itak te bom kaj poklica, ko grem dol, da gremo kakšno pametno furo. Ma kako ti je msn cedu? Kaj nimaš ti nevem kakšne povezave?? :eek:

ma ja sej v bistvu sm mel bencina do tja samo sm se mal ustrasu tam .. sm komi doma vidu da niti na rezervo se nism dal ... :D samo sm pa domov prsu lih prow k se je lih mrak delu ... tko da se mormo zmenit en dan da gremo mal prej ... pa gremo do obale .... :) samo da jst motorck usmekm :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja sej v bistvu sm mel bencina do tja samo sm se mal ustrasu tam .. sm komi doma vidu da niti na rezervo se nism dal ... :D samo sm pa domov prsu lih prow k se je lih mrak delu ... tko da se mormo zmenit en dan da gremo mal prej ... pa gremo do obale .... :) samo da jst motorck usmekm :P

Ja ti ga kr poštelaj, da bo lep. Tisto o tistih nalepkah karbon pa tudi jaz ful razmišljam. No če ga zrihtaš do naslednjega vikenda gremo eno turco do obale.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ti ga kr poštelaj, da bo lep. Tisto o tistih nalepkah karbon pa tudi jaz ful razmišljam. No če ga zrihtaš do naslednjega vikenda gremo eno turco do obale.

hehe .... sej ko ga ustimm dam tkoj slikce gor .... seveda pa te tud poklicm da se zmenmo za furo .. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še zmeri ni nobenga, k bi znal spremenit napis na logotipu s corel draw-om. <_<

Dejte mal naokol prašat, če kdo zna, pol k bo to uštiman, pa damo tiskat. Ne bomo nobenga več čakal .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Organizacija ni ravno na psu, kaj ne? Pokličite tistega, ki je ta logo sestavil, naj on uredi, saj ima 100% še vedno shranjeno na "kompu".

popolnoma informativno sprašujem, kdaj se bodo majice tiskale? Približno.

O, dajmo fantje zdaj, naj se to, če je možno že v tem tednu uredi logo, da bo lahko GrCAR imel vse pripravljeno ta tisk. Če bi imel ta program za uejnjanje slik bi sam naredil.

Pozdrav.

M.G.: Mogoče imamo že kakšen seznam skupnih turc, srečanj, piknikov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Organizacija ni ravno na psu, kaj ne? Pokličite tistega, ki je ta logo sestavil, naj on uredi, saj ima 100% še vedno shranjeno na "kompu".

popolnoma informativno sprašujem, kdaj se bodo majice tiskale? Približno.

O, dajmo fantje zdaj, naj se to, če je možno že v tem tednu uredi logo, da bo lahko GrCAR imel vse pripravljeno ta tisk. Če bi imel ta program za uejnjanje slik bi sam naredil.

Pozdrav.

M.G.: Mogoče imamo že kakšen seznam skupnih turc, srečanj, piknikov?

kdaj je pa tak seznam obstaju??če jst prou vem se zmer po msnju al pa po MS-ju tko mal zmenjo za ture pa to...nikol ni blo seznamov...al sm jst kej zamudu??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ops :blush: , se globoko opravičujem, sem mislil, da imamo kakšne načrte turc,......; potem pa nič.

Heh, temo imamo ki sem jo odprl jaz :closedeyes: , pod Sticky(to pomeni da je zmeraj na vrhu v podforumu 125ke in 250ke), tam se samo napiše kdo, kam, kdaj. Če gre še kdo napiše tja, mogoče kak GSM da se pokličete če se kej zalomi....

to je pa tule: KLIKNI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Organizacija ni ravno na psu, kaj ne? Pokličite tistega, ki je ta logo sestavil, naj on uredi, saj ima 100% še vedno shranjeno na "kompu".

popolnoma informativno sprašujem, kdaj se bodo majice tiskale? Približno.

O, dajmo fantje zdaj, naj se to, če je možno že v tem tednu uredi logo, da bo lahko GrCAR imel vse pripravljeno ta tisk. Če bi imel ta program za uejnjanje slik bi sam naredil.

Pozdrav.

M.G.: Mogoče imamo že kakšen seznam skupnih turc, srečanj, piknikov?

Tist k je logo sestavu, je na Floridi, tko da ga ne mormo dobit .)

Majice se bodo tiskale, sam da uredimo tole z napisom. Ko dobim logotip urejen in v pravi obliki, takoj pošlem naročilo in pol se sam še s tiskarno zmenm o tisku in kdaj bodo majice stiskane.

Seznam skupnih turc nimamo, itak se bomo na MSN-ju zmenil kot smo se do zdej, pol pa v tej temi objavil, kam in kdaj se gre :D

@honda V logotipu je treba spremenit napis (MK SRŠENI) v MOTO SRŠENI

in ko bo to narejeno, bomo dal tiskat. Dejte še drugi mal naokol prašat, če kdo zna to spremenit v Corel draw-u. Jst mam originalno datoteko, na kateri se da spreminjat stvari, sam nimam in ne znam uporablat tega programa. O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tist k je logo sestavu, je na Floridi, tko da ga ne mormo dobit .)

Majice se bodo tiskale, sam da uredimo tole z napisom. Ko dobim logotip urejen in v pravi obliki, takoj pošlem naročilo in pol se sam še s tiskarno zmenm o tisku in kdaj bodo majice stiskane.

Seznam skupnih turc nimamo, itak se bomo na MSN-ju zmenil kot smo se do zdej, pol pa v tej temi objavil, kam in kdaj se gre :D

@honda V logotipu je treba spremenit napis (MK SRŠENI) v MOTO SRŠENI

in ko bo to narejeno, bomo dal tiskat. Dejte še drugi mal naokol prašat, če kdo zna to spremenit v Corel draw-u. Jst mam originalno datoteko, na kateri se da spreminjat stvari, sam nimam in ne znam uporablat tega programa. O:-)

grčar daj mi sendaj pa se bom js mal poigral :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej ga prosm v jpg. format k nimamo vsi corla :hmm:

to ni v corelu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tiste ki nimate ADOBE READERja:

aja :slap: to pa mam :blush:

pa drugače kar vredu zgleda, probi kašno drugačno pisavo, bo mogoče lepše izpadlo, al pa to kot bo spodaj omenil VaraderoDriver... ja vem, jasnoviden sem :P :lol1:

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!